Autor Tema: Saša Đurđević  (Pročitano 1312 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Saša Đurđević

  • Gost
  • *
  • Poruke: 0
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Lazarevac
Saša Đurđević
« poslato: Januar 26, 2021, 11:34:09 »
Poštovani,

Ja sam Saša Đurđević iz Lazarevca. Pčelarim sedam godina. Trenutno pčelarim sa db košnicama. Namera mi je, a i želja da od ove godine počnem pčelarenje sa košnicama Rodna Voja.

Zahvaljujem se na prijemu na forum košnice Voja! Nadam se da će mo uspešno sarađivati, razmenjivati iskustva, a ja lično učiti od Vas iskusnijih pčelara.

Zahvaljujem se posebno gospodinu Voji na divnim savetima, koji me je na jedan poseban način uveo u svet košnica Rodna voja!

Srdačan pozdrav!
Medno!

Na mreži Zoran Vučković

  • Stari član foruma
  • *****
  • Poruke: 389
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Смедерево ​​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​​​​ ​​​​ Мoравиште ​​ ​​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​​ ЕВ и РВ кошнице
Odg: Saša Đurđević
« Odgovor #1 poslato: Januar 26, 2021, 16:04:53 »
Поздрав Саша, овде ћеш наћи све што те занима. Само слободно напиши ако имаш неких дилема.
Желим ти успешан прелазак на РВ кошнице.
другарски поздрав Зоран
Нека нам живот буде сладак као мед!

Van mreže Vojo Brstina

  • Domaćin foruma
  • *******
  • Poruke: 4407
  • Pol: Muškarac
  • 063/383-114 023/782-015
Odg: Saša Đurđević
« Odgovor #2 poslato: Januar 26, 2021, 16:29:22 »
Добро нам дошао колега Саша!
Дошао си на форум где је приказан најсавременији начин пчеларења којим се уз најмање рада постижу најбољи резултати.
Све је то само зато што су системи кошница и сама конструкција прилагођена нашој раси пчела и нашим климатским и пашним условима.
Добро је што си већ стекао основна знања током последњих седам година рада са пчелама...
Ту смо да ти помогнемо око могућих нејасноћа.
Срећно!
Српска решења за препород српског пчеларства. Родна Воја, Еко Воја, РЕВ, Прелазни РВ и ЕВ наставци, Брстивар, Нозевој, Војвир.

Три века испред света...
Нека блиста српско пчеларство.