Ostale teme na forumu > Pomoć oko korišćenja forumske tehnike

Vremenski rok za pisanje odgovora

(1/3) > >>

Tomislav Milanovic:
                     Pisao sam pola sata jednu poruku kao odgovor na ovoj temi i kada sam kliknuo POŠALJI poruka je nestala i pisalo je NEMATE PRAVO DA PIŠETE ODGOVORE NA OVOJ TEMI. Baš mi je žao i voleo bi da pronađem to što sam napisao kako su me banovali sa foruma
 SPOS-a. Evo opet ču da pokušam i baš sam sa IZNERVIRAO. Težak je svaki početak. 

Рајко Борић:

--- Citat: Tomislav Milanovic  Decembar 09, 2013, 00:10:40 ---                     Pisao sam pola sata jednu poruku kao odgovor na ovoj temi i kada sam kliknuo POŠALJI poruka je nestala

--- Kraj citata ---
Свима се то понекад догоди, проблем је технички; превентивно, пре слања, уради copy - paste или још боље пиши све у Ворду, сачувај тамо па само ископирај на форум.

Moderator.1:

--- Citat: Tomislav Milanovic  Decembar 09, 2013, 00:10:40 ---                     Pisao sam pola sata jednu poruku kao odgovor na ovoj temi i kada sam kliknuo POŠALJI poruka je nestala i pisalo je NEMATE PRAVO DA PIŠETE ODGOVORE NA OVOJ TEMI. Baš mi je žao i voleo bi da pronađem to što sam napisao kako su me banovali sa foruma

--- Kraj citata ---

Poštovani gospodine Milanoviću,

Postoji vremensko ograničenje otvorene komunikacije. Nisam proveravao, ali mislim da je to oko 10-ak minuta po jednoj poruci.
Kao što reče gospodin Borić, napišete poruku u Wordu, mišem markirate napisani tekst, i uradite "Copy", predjete na temu na forumu i u odgovoru uradite "Paste".
Vaš tekst iz Worda će biti prenesen na forum, ostaje Vam da pritisnete "Pošalji" i to je to.

S poštovanjem od

GM.1

Tomislav Milanovic:
             Hvala na odgovoru i baš ste ljubazni za razliku od moderatora i administratora foruma  SPOS-a. Samo još nisam dobio odgovor dali je obrisano to što sam pisao na ovoj temi ili može da se nađe negde na ovom forumu i ponovo pošalje.

Pozdrav Toma  PČELKA

Sinisa Mirovic:

--- Citat: Tomislav Milanovic  Decembar 09, 2013, 00:10:40 ---                     Pisao sam pola sata jednu poruku kao odgovor na ovoj temi i kada sam kliknuo POŠALJI poruka je nestala i pisalo je NEMATE PRAVO DA PIŠETE ODGOVORE NA OVOJ TEMI. Baš mi je žao i voleo bi da pronađem to što sam napisao kako su me banovali sa foruma

--- Kraj citata ---
Ja znam za jedno brisanje vasih postova i to na moj predlog posto su bili uvredljivi "profesor"
Da ne bude zabune radi se o SPOS forumu ne  o ovom.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Poštovani,ako hoćete da vidite sve teme morate se registrovati na forum Košnice Voja. Da bi se registrovali kliknite ovde...
Idi na punu verziju