Autor Tema: Simpozijum Apimondije Beograd februar 2012.god.  (Pročitano 7290 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Vojo Brstina

  • Domaćin foruma
  • *******
  • Poruke: 4407
  • Pol: Muškarac
  • 063/383-114 023/782-015
Simpozijum Apimondije Beograd februar 2012.god.
« poslato: Februar 18, 2012, 17:53:49 »
Danas je u Beogradu u Sava centru otvoren Simpozijum Apimondije.

Simpozijum će trajati dva dana tokom kojih će biti održana razna predavanja koja treba da unaprede i osavremene naše pčelarstvo.
Koliko znam učesnici će moći da kupe Zbornik radova u  čijem će sastavu biti predstavljeni radovi sa održanih i predviđenih predavanja koja će sutra biti održana.

Ima li neko nešto više informacija?

Pozdrav svima......
 
Српска решења за препород српског пчеларства. Родна Воја, Еко Воја, РЕВ, Прелазни РВ и ЕВ наставци, Брстивар, Нозевој, Војвир.

Три века испред света...
Нека блиста српско пчеларство.

Van mreže stevanovic sveto

  • Više od prijatelja foruma
  • *******
  • Poruke: 3526
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Varda-Makovište 750m
Odg: Simpozijum Apimondije Beograd februar 2012.god.
« Odgovor #1 poslato: Februar 18, 2012, 19:37:49 »
Danas sam bio u "Sava Centru". Došao sam pre devet a uspeo sam da dobijem ulaznicu u 11 sati. Bila je veoma velika gužva, koju možemo da zahvalimo organizatoru pa ma ko on bio. Zamalo se nisam predomislio i vratio nazad. Nisam ulazio u dvoranu za vreme predavanja, pa ne mogu opisati koliko je bilo učesnika Simpozijuma. Vreme sam potrošio obilazeći izložbu pčelarske opreme jer me to više zanimalo od samog skupa Apimondije. Uz ulaznicu dobio sam i Zbornik koji još nisam raspakovao (umotan je u plastičnu foliju). Na sajmu sam sreo mnogo forumaša sa ovog i SPOS-ovog foruma, družili smo se, slikali i na kraju razišli. Zahvaljujući njma poneo sam neke lepe utiske sa Simpozijuma. Evo nekoliko slika sa današnjeg druženja u "Sava Centru". Pozdrav.

Van mreže Sinisa Mirovic

  • Prijatelj foruma
  • ******
  • Poruke: 438
  • Pol: Muškarac
Odg: Simpozijum Apimondije Beograd februar 2012.god.
« Odgovor #2 poslato: Februar 18, 2012, 19:47:57 »
koliko citam na internetu pozdravni govor ovom prilikom je uprilicio i ministar poljoprivrede upravo onaj sto je uveo kredite za pcelare i ukinuo subvencije, nije mi jasno koje zasluge ima on za razvoj pcelarstva u Srbiji.Vise bih cenio  organizatore kad nebi politizovali kongres i politicare ignorisali narocito sad kad im je predizborna kampanja.
Koliko se secam nekadasnji presednik Srpske vlade Desimir Jeftic je pokusao sa otvaranjem instituta za pcelarstvo u Mitrovom polju kod Krusevca i to je za svaku pohvalu ,a ovaj danas uvodi kredite ukida subvencije i vi ga uvazavate ,nerazumem.

Van mreže stevanovic sveto

  • Više od prijatelja foruma
  • *******
  • Poruke: 3526
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Varda-Makovište 750m
Odg: Simpozijum Apimondije Beograd februar 2012.god.
« Odgovor #3 poslato: Februar 18, 2012, 20:11:12 »
Ne znam ni da je bio na Simpozijumu, nisam bio na otvaranju. Pred polazak kući sam zavirio unutra i napravio onu jednu fotografiju. Tada je bila pauza. Pozdrav.

Van mreže Azem Tursić

  • Stari član foruma
  • *****
  • Poruke: 87
  • Pol: Muškarac
Odg: Simpozijum Apimondije Beograd februar 2012.god.
« Odgovor #4 poslato: Februar 18, 2012, 21:41:06 »
Posjetioci Simpozijuma bili su markirani, fotografiju ću naknadno postaviti.
Bitno je napomenuti da je navedena oznaka na ruci koštala 15 Eura za posjetioce koji nisu članovi Sposa.

« Poslednja izmena: Februar 18, 2012, 22:16:48 od strane admin »

Van mreže Vojo Brstina

  • Domaćin foruma
  • *******
  • Poruke: 4407
  • Pol: Muškarac
  • 063/383-114 023/782-015
Odg: Simpozijum Apimondije Beograd februar 2012.god.
« Odgovor #5 poslato: Februar 18, 2012, 22:20:24 »
Ima li neko od kolega Zbornik, kakav mu je sadržaj, ima li u njemu nešto od preporuka u vezi lečenja pčela, nozemoze, nešto novo u vezi varoe, neke preporuke u vezi tehnologije rada?

Kakvi su utisci sa druženja, jeste li zadovoljni predavanjima?

Pozdrav svima....
Српска решења за препород српског пчеларства. Родна Воја, Еко Воја, РЕВ, Прелазни РВ и ЕВ наставци, Брстивар, Нозевој, Војвир.

Три века испред света...
Нека блиста српско пчеларство.

Van mreže Mirko Bradić

  • Stari član foruma
  • *****
  • Poruke: 108
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Čazma
Odg: Simpozijum Apimondije Beograd februar 2012.god.
« Odgovor #6 poslato: Februar 19, 2012, 01:57:01 »
Sajam dobar al me na granici držali dva i pol sata a u busu 50 ljudi bilo mi strašno neugodno ,laka noč svima.

Van mreže Vojo Brstina

  • Domaćin foruma
  • *******
  • Poruke: 4407
  • Pol: Muškarac
  • 063/383-114 023/782-015
Odg: Simpozijum Apimondije Beograd februar 2012.god.
« Odgovor #7 poslato: Februar 19, 2012, 02:05:56 »
Sajam dobar al me na granici držali dva i pol sata a u busu 50 ljudi bilo mi strašno neugodno ,laka noč svima.

Uh, baš mi je žao za ovo zadržavanje. Nije bilo sreće da se upoznamo, ima vremena, samo Bože zdravlja.
Laku noć Mirko.

Pozdrav svima.....
Српска решења за препород српског пчеларства. Родна Воја, Еко Воја, РЕВ, Прелазни РВ и ЕВ наставци, Брстивар, Нозевој, Војвир.

Три века испред света...
Нека блиста српско пчеларство.

Van mreže Mirko Bradić

  • Stari član foruma
  • *****
  • Poruke: 108
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Čazma
Odg: Simpozijum Apimondije Beograd februar 2012.god.
« Odgovor #8 poslato: Februar 20, 2012, 15:24:35 »
Sajam dobar al me na granici držali dva i pol sata a u busu 50 ljudi bilo mi strašno neugodno ,laka noč svima.

Uh, baš mi je žao za ovo zadržavanje. Nije bilo sreće da se upoznamo, ima vremena, samo Bože zdravlja.
Laku noć Mirko.

Pozdrav svima.....
Meni je sigurno više žao Vojo,sreo sam gospodina Momu Milosavljeviča i prvo sam pitao jel ste vi tu negdje . Drago mi je da sam uživo upoznao nekog sa ovog foruma i popričao uživo uz kavicu. Bit če dogodine prilika a s vama ču se Vojo potrudit nač jer ako bude sve kako planiram nagodinu ću radit još 10 RV pa da se dogovorimo i to riješimo -pozdrav svima

Van mreže Mirko Bradić

  • Stari član foruma
  • *****
  • Poruke: 108
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Čazma
Odg: Simpozijum Apimondije Beograd februar 2012.god.
« Odgovor #9 poslato: Februar 20, 2012, 21:39:30 »
Sajam dobar al me na granici držali dva i pol sata a u busu 50 ljudi bilo mi strašno neugodno ,laka noč svima.

Uh, baš mi je žao za ovo zadržavanje. Nije bilo sreće da se upoznamo, ima vremena, samo Bože zdravlja.
Laku noć Mirko.

Pozdrav svima.....
Meni je sigurno više žao Vojo,sreo sam gospodina Momu Milosavljeviča i prvo sam pitao jel ste vi tu negdje . Drago mi je da sam uživo upoznao nekog sa ovog foruma i popričao uživo uz kavicu. Bit če dogodine prilika a s vama ču se Vojo potrudit nač jer ako bude sve kako planiram nagodinu ću radit još 10 RV pa da se dogovorimo i to riješimo -pozdrav svima
Izvinjavan se krivo sam napisao prezime -.Momo Milošević