Autor Tema: Forum SPOSa  (Pročitano 395412 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Dragan Šošić

  • Više od prijatelja foruma
  • *******
  • Poruke: 2240
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Mala Moštanica
Odg: Forum SPOSa
« Odgovor #930 poslato: Mart 23, 2018, 22:11:00 »
Личност која се води под Х.Х је тако наведена јер се човек тако јецнуо што га у шали спомињем (ко зна да ли би га ико спомињао јер је у суштини безвредни лик), да ми је послао тако увредљиве поруке које не бих очекивао ни од неког великог шљама. Дакле и од великих има већи и назива се највећи.


ПС

А шала која је пресудна је спомињање КПЈ са смајлићима. Можда због смајлића, јер је КПЈ без смајлића озбиљна ствар па се са тиме није зезати :)

С обзиром да је Ненад Туцаков између осталог написао да сам најпокваренији човек којег зна, причувајте се. Он је човек којем можете веровати.
Od 01 januara 2015 nisam član SPOS zbog ponašanja predsednika SPOS Rodoljuba Živadinovića prema pčelarima i politike koju on sprovodi (bio sam član SPOS od 1985 do 2015 godine).

Van mreže Mileta Bunčić

  • Član foruma
  • ***
  • Poruke: 33
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Samoš - Južni Banat
Odg: Forum SPOSa
« Odgovor #931 poslato: Mart 23, 2018, 22:46:58 »
Citat
Citat
Може нпр. да буде лепо представништво у Београду за потенцијалног новог власника „нашег меда“ и само лепо промени назив фирме од „Наш мед“ у „Мој мед“.

Svaka čast, do sada nisam pročitao bolji komentar jer se na primeru ovog citata, izvučenog iz posta uočava neki novi vid "demokratskog samoupravljanja" ( ja sam upravljam ) a i sve je po slovu zakona transparentno  8) 8) 8)

Pozdrav i svako dobro.

Van mreže Dragan Šošić

  • Više od prijatelja foruma
  • *******
  • Poruke: 2240
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Mala Moštanica
Odg: Forum SPOSa
« Odgovor #932 poslato: Mart 23, 2018, 23:01:08 »
Па мислим...тако ти је то кода нас..."транзиција" чим видиш да нешто добро послује.

Брате, ал' су нас "изтранзитирали" да је једва понешто остало.

Можда ће да "транзитирају" и новоградњу :) :) а ту смо на пола пута, само паре фале (мислим не ми - ја нисам ми, него они :) ).
Od 01 januara 2015 nisam član SPOS zbog ponašanja predsednika SPOS Rodoljuba Živadinovića prema pčelarima i politike koju on sprovodi (bio sam član SPOS od 1985 do 2015 godine).

Van mreže sasa zivic

  • Stari član foruma
  • *****
  • Poruke: 125
  • Pol: Muškarac
  • 338 Nmv
  • Lokacija pčelinjaka: zaječar 43°51′24.73N 22°21′23.27E
Odg: Forum SPOSa
« Odgovor #933 poslato: Mart 25, 2018, 03:18:07 »
Ljudi, zadnji će stradati poslovni prostor u Bgd a u prvom navratu, normalno, imovina onih PD u unutrašnjosti onih PD koja podržaju vrhovnu budalu...pa spremite se...da ne kažem " S'PREMTE SE,SPREMNI..."
Bolje živeti čitav život kao milijunaš nego li sedam dana u bijedi

Van mreže Рајко Борић

  • Stari član foruma
  • *****
  • Poruke: 394
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Прхово и Караш
Форум СПОС-а
« Odgovor #934 poslato: Mart 25, 2018, 08:00:46 »
На форуму СПОС-а су најгласнији антиСПОСовци. Овде је тога мање.

Наравно да подржавам СПОС – садашњу и наредне управе:

- Боље је имати јаку него слабу организацију (па је глупо исцрпљивати је непрекидним нападима)

- Што рече неки велепчелар: „раније СПОС није радио ништа; добро је што се сада ради, макар било погрешно“

- Нека се свако од нас упита: који бих од послова, које СПОС сада ради могао ја да обављам? Родољубов? (немогуће). Остали послови? (тешко).

- Сувише је СПОС демократичан за мој укус (видети прву реченицу)

- Не кажем да је управа СПОС-а савршена али тврдим да је знатно боља од просека

Van mreže Dragan Šošić

  • Više od prijatelja foruma
  • *******
  • Poruke: 2240
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Mala Moštanica
Odg: Forum SPOSa
« Odgovor #935 poslato: Mart 25, 2018, 16:28:17 »
Поштовани колега, стварно дубокоумно :). Наравно да сам запазио да си нешто научио од мене (мада сам разочаран, јер сам мислио да ћеш научити понешто о пчелама):

Вас двојица пишете кратко, јасно и без смисла.

Што се лепо не држиш наученог (и не јављаш). Мало је људи који пишу глупости као ти.

Благо нижњима духом њихово је царство небеско.

ПС

Што се тиче демократичности, односно врсте друштвеног делања, по мени, ти би у ратним условима :) први попио метак у чело и то од прве патроле каја би наишла. Шириш раздор међу народом и уз то још лажеш.


Можда би ти и опростили...једном давно сам чуо како неко рече: будале и голубове не треба убијати :) :) :)
Od 01 januara 2015 nisam član SPOS zbog ponašanja predsednika SPOS Rodoljuba Živadinovića prema pčelarima i politike koju on sprovodi (bio sam član SPOS od 1985 do 2015 godine).

Van mreže Nenad Tucakov

  • Školovan pčelar sa uverenjem
  • Više od prijatelja foruma
  • *******
  • Poruke: 1371
  • Pol: Muškarac
    • yu2m personal page
  • Lokacija pčelinjaka: Pančevo - Južni Banat
Odg: Forum SPOSa
« Odgovor #936 poslato: Mart 25, 2018, 17:29:15 »
Zahvaljujem se administratoru, koji mi je, po svim pravilima o informisanju omogućio da odgovorim na ovaj i prethodne postove cenjenog pčelara Šošića.

Личност која се води под Х.Х је тако наведена јер се човек тако јецнуо што га у шали спомињем (ко зна да ли би га ико спомињао јер је у суштини безвредни лик), да ми је послао тако увредљиве поруке које не бих очекивао ни од неког великог шљама. Дакле и од великих има већи и назива се највећи.
ПС
А шала која је пресудна је спомињање КПЈ са смајлићима. Можда због смајлића, јер је КПЈ без смајлића озбиљна ствар па се са тиме није зезати :)

С обзиром да је Ненад Туцаков између осталог написао да сам најпокваренији човек којег зна, причувајте се. Он је човек којем можете веровати.
Upravo zbog ovakvih poruka, upućena je ta e-mail poruka g Šošiću. Dakle njegove šaljive poruke, ukrašene brojnim smajlijima ste mogli da vidite po par tema. Ona izuzetno uvredljiva, koju sam mu uputio, a koja je od mene načinila najvećeg šljama, bez ikakve vrednosti, glasi ovako:

Citat Šošića sa ovog foruma:
Citat
Сваки вид власти квари човека (нека хвала имали смо тај случај када је колега НТ направио глупости и штете на форуму из чисто политичко-идеолошких разлога користећи своја овлашћења - мислим, нисмо ми криви што воли КПЈ :) ).
Citat Šošića, sa ovog foruma:
Citat
Не бих да се искварим (па мало пре сам писао у теми Форум СПОС о покваренима и после треба и ја то да доживим  :)  - да ме неко карактерише :) ).

Ima li pokvarenijeg čoveka, od onoga, koji sere po ljudima, na mestima, na kojima mu ne mogu odgovoriti. Stidi se.
I šta tebe boli k****, da li ja volim KPJ, SKJ, Ravnogorski pokret ili Radikale?


Citat Šošića, sa ovog foruma:
Citat
Наравно да мислим да те нико није навео, али радиш по обрасцу који тај (мислим ОНАЈ НТ :) :) ) колега и даље спроводи на другом (другим) форумима.

I šta te, takodje, boli k****, kakav ja format sprovodim na bilo kom forumu, a da se tebe lično ne dotičem. Džaba ti svo pčelarsko znanje sveta, kad si k***on. A ja s k***onima ne poslujem, pa ZABORAVI NA NARUDŽBINU MATIČNJAKA.

Eto poštovane, kolege, koje već duže vreme uživate u Šošićevom blaćenju, koga god se dohvati (ne znam da li ste primetili da još nikad ni o kome nije napisao nijednu lepu reč), morao sam ličnog integriteta radi, napisati ovu poruku, po starorimskoj izreci - neka se čuje i druga strana.

Svakako bi trebalo da se izvinim pčelaru Šošiću što nisam uz ovu poruku prikačio nekoliko smajlića, pa bi mu valjda bilo jasno da se ja samo malo šalim...
Ili treba da mu se izvinim što sam ga uvredio tajno, umesto da sam kao pravi čovek i inetelktualac napisano postavio na neki forum, ili svoj sajt, gde ne može da odgovori.
I kao što ste videli, nisam mu napisao da je najpokvareniji čovek, kojeg poznajem, ali se nakon poslednjih poruka uvrstio u najuži krug.

Iako očekujem novu tiradu, smatram da je pisanja o mojoj ličnosti i previše, pa neću više odgovarati, a i zašto bih, kada je sada već sve jasno.

Voli vas vaš najveći šljam - N.T.

Van mreže Dragan Šošić

  • Više od prijatelja foruma
  • *******
  • Poruke: 2240
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Mala Moštanica
Odg: Forum SPOSa
« Odgovor #937 poslato: Mart 25, 2018, 17:36:53 »
 :)
Od 01 januara 2015 nisam član SPOS zbog ponašanja predsednika SPOS Rodoljuba Živadinovića prema pčelarima i politike koju on sprovodi (bio sam član SPOS od 1985 do 2015 godine).

Van mreže Dragan Šošić

  • Više od prijatelja foruma
  • *******
  • Poruke: 2240
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Mala Moštanica
Odg: Forum SPOSa
« Odgovor #938 poslato: Mart 25, 2018, 18:19:44 »
Мислим, ко није разумео то је било сва потребна тирада  :)

ПС

Мада бих замилио да све пажљиво прочитате и обратите пажњу на "градацију": Нпр...."има ли покваренијег човека" - значи да сам врхунски покварен, јел'да...

И опет понављам:  :)
Od 01 januara 2015 nisam član SPOS zbog ponašanja predsednika SPOS Rodoljuba Živadinovića prema pčelarima i politike koju on sprovodi (bio sam član SPOS od 1985 do 2015 godine).

Van mreže Jovanovic Nesa

  • Mladi član foruma
  • **
  • Poruke: 14
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Nis
Odg: Forum SPOSa
« Odgovor #939 poslato: Mart 25, 2018, 18:44:44 »
Sosicu, nemo se sad vadis  :). Nacrni te ovaj "majonez" ( bese se on u sve mesa ) za desetku. Sad svi znamo kakav si  ;)

P.S
Hvala na savetima od prosle godine. Kad dodjem do druge faze opet ti se javljam pa ako budes mogao....

Van mreže Dragan Šošić

  • Više od prijatelja foruma
  • *******
  • Poruke: 2240
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Mala Moštanica
Odg: Forum SPOSa
« Odgovor #940 poslato: Mart 25, 2018, 18:49:35 »
Не би требало да се бавимо маргиналним појавама јер одосмо од теме.

ПС

Веруј ми да се уопште не сећам о чему је реч...ако сам ти нешто помогао, то углавном заборавим (многи памте да наплате), па ако си имао користи, добро је. Мада ми је жао што сам стварно заборавио о чему је реч...

Ето видиш колико сам смеће :) заборавио сам а имам добро памћење око осталих ствари...вероватно ствар васпитања. Помоћ се не наплаћује и зато сматрам да је вредно да се заборави (подразумевам, ако сам ти уопште помогао - чим ме не грдиш ваљда је тако :) ).

Наравно, јави се када буде требало...а ја ћу у међувремену потражити прву фазу у пп. :)
Od 01 januara 2015 nisam član SPOS zbog ponašanja predsednika SPOS Rodoljuba Živadinovića prema pčelarima i politike koju on sprovodi (bio sam član SPOS od 1985 do 2015 godine).

Van mreže Рајко Борић

  • Stari član foruma
  • *****
  • Poruke: 394
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Прхово и Караш
Форум СПОС-а
« Odgovor #941 poslato: Mart 25, 2018, 18:58:46 »
@Шошићу - духовито. Развеселио си ме. Сад журим али кад се вратим настављамо полемику.

Van mreže Dragan Šošić

  • Više od prijatelja foruma
  • *******
  • Poruke: 2240
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Mala Moštanica
Odg: Forum SPOSa
« Odgovor #942 poslato: Mart 25, 2018, 19:02:27 »
Пожури и када се вратиш...продужи брате  :)

С обзиром да се бавиш речником то значи обиђи ме - не подносим људе који стварају поделе...на противнике и наше. Ако ти не видиш да људи указују на могуће последице (или оно што се лоше ради), жао ми је и купи наочаре.

"Сива маса" још не може да се пресади. Мада људи увек кажу да се пази на руке - све остало има у касапници :).
Od 01 januara 2015 nisam član SPOS zbog ponašanja predsednika SPOS Rodoljuba Živadinovića prema pčelarima i politike koju on sprovodi (bio sam član SPOS od 1985 do 2015 godine).

Van mreže Global Administrator 1

  • Global Administrator
  • *****
  • Poruke: 7
Odg: Forum SPOSa
« Odgovor #943 poslato: Mart 25, 2018, 20:11:48 »
Забрањени су сви облици напада на личност чланова форума, омаловажавање, погрдно ословљавање, увреде на националној основи, верској, етничкој и сл. Такође није дозвољено ни одговарати на увреде или нападати истом мером. Такве поруке се пријављују и у складу са грешком корисник се опомиње, јавно опомиње или бива банован али:

„Политика“ форума дозвољава да се отворено пише, и нема потребе за мешањем уредника уколико се не крши правилник. Све поруке на овом форуму изражавају Ваша мишљења и Ваше ставове, што значи и да администратор и особе које учествују у одржавању форума не одговарају за садржај тих порука, осим наравно сопствених.

Такође, у сваком тренутку задржавамо право „слободне процене“ и одређивања адекватне санкције у циљу очувања форума Кошнице Воја. Последње што желимо јесте да постане један од форума пун мржње, нетолеранције, некултуре и примитивизма.

Заиста бисмо скренули свима пажњу на то шта пишете. Нема потребе да долази до препирки и да на нашем форуму треба да се чланство дели на наше и оне друге. Значи, свакако да треба да водите дијалог, да размењујете мишљења, аргументујете изречено али не да разговор спуштате на лични ниво. Овде смо да дискутујемо о многим темама, а не о оном ко пише.

С поштовањем,
Уреднички тим форума

Van mreže Рајко Борић

  • Stari član foruma
  • *****
  • Poruke: 394
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Прхово и Караш
Форум СПОС-а
« Odgovor #944 poslato: Mart 25, 2018, 21:23:13 »
Поштовани колега, стварно дубокоумно :). Наравно да сам запазио да си нешто научио од мене (мада сам разочаран, јер сам мислио да ћеш научити понешто о пчелама)...
...Мало је људи који пишу глупости као ти...

Научио о пчелама од тебе јесам и веома захваљујем. Такође ценим и што си задивљен мојим глупостима. Уживао сам и у нашим дебатама о ћирилици. Због свега тога, иако ме забавља кад неко каже да сам кретен, апелујем на тебе да будеш одмеренији у писању јер би ми било ужасно криво  ако будеш имао због мене проблема са уредницима.
Што се ратног стажа тиче, уредно је уписан у радну књижицу и чак сам те године добио ослобођење од пореза на имовину.
А СПОС? Да су живи и здрави. Ево, нећу више о њима да пишем, али само зато да тебе не нервирам.