Autor Tema: Forum SPOSa  (Pročitano 395439 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Stankovic Miodrag

  • Prijatelj foruma
  • ******
  • Poruke: 443
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Rajcetine
Odg: Forum SPOSa
« Odgovor #870 poslato: Jun 07, 2015, 22:37:53 »
Prekjuce su me posetili prijatelji plus jedna gospodja iz sela desetak km od mene. Gospodja posecuje kurseve pcelarstva ali zeli da se bavi organskim pcelarstvom ili najpribliznijom metodom Pre dve godine je saznala za mene pa posto smo iz istog kraja pokusala je na sve nacine da me pronadje- i preko pcelara Crne Trave i preko elektrodistribucije - nazalost nemam struju ovde pa nista i odluci da pozove SPOS - pita ona za mene da li me imaju u evidenciji oni nju da li je clan ona kaze nije i oni joj zalupe slusalicu - kazu ne pricaju sa neclanovima. Medjutim, džaba sve eto nje sutra i društvo koje bi da se bavi organskim pcelarstvom ovde u Crnoj Travi poraste na tri clana - najmanja opstina Srbije a koncentracija organskih pcelara vec stvara zagusenje uskoro ćemo poceti da se svadjamo - to je omiljeni srpski sport.

Inace na predavanjima joj rekli da bez zica SO i hemije nema pcelarenja. ... nista izgleda bez DPP-a.
« Poslednja izmena: Jun 07, 2015, 23:59:09 od strane Moderator 3 »

Van mreže Milojko Vasic

  • Stari član foruma
  • *****
  • Poruke: 115
  • Lokacija pčelinjaka: Bajina Basta
Odg: Forum SPOSa
« Odgovor #871 poslato: Jun 07, 2015, 23:12:11 »
I Vi se na ovo ljutite kao na nesto lose

A ja bih na primer bio besan da neko moje podatke prosledi bilo kome bez mog znanja, a narocito nekome ko nije clan te iste organizacije

Van mreže sasa zivic

  • Stari član foruma
  • *****
  • Poruke: 125
  • Pol: Muškarac
  • 338 Nmv
  • Lokacija pčelinjaka: zaječar 43°51′24.73N 22°21′23.27E
Odg: Forum SPOSa
« Odgovor #872 poslato: Jun 07, 2015, 23:26:15 »
...Opasno je javno objavljivati podatke kako se zoveš odakle si tj. gde živiš a ako oglasiš med na prodaju nipošto ne ostavljaj kontakt podatke...ali nipošto!!!! Zamisli da te neko nađe...Strašno
« Poslednja izmena: Jun 08, 2015, 00:06:17 od strane Moderator 3 »
Bolje živeti čitav život kao milijunaš nego li sedam dana u bijedi

Van mreže Milojko Vasic

  • Stari član foruma
  • *****
  • Poruke: 115
  • Lokacija pčelinjaka: Bajina Basta
Odg: Forum SPOSa
« Odgovor #873 poslato: Jun 07, 2015, 23:41:25 »

Podatke  o kojima pises JA dajem SVOJOM voljom.
Ne moze niti sme nijedna organizacija da bilo kome a narocito preko telefona da  da podatke o svojim  clanovima.
« Poslednja izmena: Jun 08, 2015, 00:06:51 od strane Moderator 3 »

Van mreže Nenad Tucakov

  • Školovan pčelar sa uverenjem
  • Više od prijatelja foruma
  • *******
  • Poruke: 1371
  • Pol: Muškarac
    • yu2m personal page
  • Lokacija pčelinjaka: Pančevo - Južni Banat
Odg: Forum SPOSa
« Odgovor #874 poslato: Decembar 31, 2016, 14:19:02 »
Ponovo je došlo do greške, hahahahaha
Braneći Voju, kao i sebe, od razjarenog, besomučnog, večitog studenta, koji nekontrolisano, na SPOS forumu prosipa uvrede i omalovažava sve redom, bez upotrebe ijedne uvredljive reči, zaradio sam novu zabranu korišćenja foruma do 14.01.2017. godine.

Baš me interesuje, kako se tamo biraju urednici, moderatori i administratori. verovatno, ko više mrzi Voju Brstinu, taj dobija neku od napred navedenih funkcija. Živo me interesuje da li je i večiti student dobio tu zabranu, ili je i on, odavno već, dobio zadatak da beskrupulozno vredja i gadi sve što je vezano za Voju i njegove pronalaske

Sve u svemu, sasvim bolesno. Fuj...

I jedno pitanje: Imaju li ovaj forum i forum spos zajedničkih moderatora?

Van mreže Vojo Brstina

  • Domaćin foruma
  • *******
  • Poruke: 4407
  • Pol: Muškarac
  • 063/383-114 023/782-015
Odg: Forum SPOSa
« Odgovor #875 poslato: Januar 01, 2017, 10:46:19 »
Ponovo je došlo do greške, hahahahaha
Braneći Voju, kao i sebe, od razjarenog, besomučnog, večitog studenta, koji nekontrolisano, na SPOS forumu prosipa uvrede i omalovažava sve redom, bez upotrebe ijedne uvredljive reči, zaradio sam novu zabranu korišćenja foruma do 14.01.2017. godine.

Baš me interesuje, kako se tamo biraju urednici, moderatori i administratori. verovatno, ko više mrzi Voju Brstinu, taj dobija neku od napred navedenih funkcija. Živo me interesuje da li je i večiti student dobio tu zabranu, ili je i on, odavno već, dobio zadatak da beskrupulozno vredja i gadi sve što je vezano za Voju i njegove pronalaske

Sve u svemu, sasvim bolesno. Fuj...

I jedno pitanje: Imaju li ovaj forum i forum spos zajedničkih moderatora?

Нешко пријатељу, буди без бриге, то се никада неће десити..  :D

Овде се неки од Модератора мало шали па жели да изгледа мало строжији него што заправо јесте...  ;)

Овде имаш право без санкционисања да напишеш примедбе сваког модератора, буди уверен да нико ко наведе било какву примедбу на рад модератора неће бити на било какав начин санкционисан.

Напротив пријатељу Нешо, овде је корисно навести евентуалну грешку и неслагање са модератором.  Зато пријатељу само опуштено, на правом си месту и у својој кући!

Истина је да се на основу напада на Воју Брстину, као и на све оне који користе РВ, ЕВ кошнице, Нозевој, Брстивар  и на сва наша ( не Војина) решења долазило до уредничког места на СПОСовом Форуму. Таква клима је стварана током задњих 7-8 година.
Са форума су избачени или се више не јављају многи моји пријатељи против којих се водио општи рат на спосовом Форуму у свим могућим темама.
Надам се да се ствари полако мењају и да ће  ружна прошлост остати иза  нас...

Ето почиње Нова година а да овако почињемо, ставрно ми је жао. Желим помирење, желим свима који су се огрешили о све нас да опростим, желим им успеха и радости и наравно да буду разумнији. Желим свима срећну и успешну Нову 2017. годину.
Домаћин Форума Кошнице Воја..

Поздрав драгим пријатељима... 
Српска решења за препород српског пчеларства. Родна Воја, Еко Воја, РЕВ, Прелазни РВ и ЕВ наставци, Брстивар, Нозевој, Војвир.

Три века испред света...
Нека блиста српско пчеларство.

Van mreže Vojo Brstina

  • Domaćin foruma
  • *******
  • Poruke: 4407
  • Pol: Muškarac
  • 063/383-114 023/782-015
Odg: Forum SPOSa
« Odgovor #876 poslato: Januar 01, 2017, 20:27:23 »
Овај наш Драганче на спосовом форуму ко Милош, честита ли честита, стотине честитки... Драги султане ми те волимо, ми смо са тобом, све вас ми волимо.  :D

А они, јашу ли нас јашу... Мени обрисали неколико порука и добио сам упозорење од моредератора спос форума. УПОЗОРЕЊЕЊЕ СПОС- УРЕДНИШТВО ФОРУМА:  "Довољна је једна порука у којој честитате Нову годину, забрањено је понављати поруке исте садржине у више тема, чланови ће то прочитати.. "

Ја честитао пчеларима који раде са ЕВ кошницама Нову годину и они обрисаше и још неколико порука а измасакрираше тему о оксалној киселини у којој се види терор уредника и њихових присталица над пчеларима који воде српско пчеларство напред.

Зато сам им упутио Борине стихове и песму у теми шале и вицеви...  :D



Српска решења за препород српског пчеларства. Родна Воја, Еко Воја, РЕВ, Прелазни РВ и ЕВ наставци, Брстивар, Нозевој, Војвир.

Три века испред света...
Нека блиста српско пчеларство.

Van mreže Vojo Brstina

  • Domaćin foruma
  • *******
  • Poruke: 4407
  • Pol: Muškarac
  • 063/383-114 023/782-015
Odg: Forum SPOSa
« Odgovor #877 poslato: Januar 01, 2017, 23:43:10 »
И још једно упозорење:


Savez Pčelarskih Organizacija Srbije - Forum SPOS Info




Примили сте последње упозорење пред бановање
« За: Vojo Brstina послато: данас у 23:25:34 » 
Одговори са цитатом

 
Обриши

 
 

Свака следеће порука која има за циљ свађу, провокацију, где се спомињу америчке кошнице, где се нова година честита на двадесет тема проузроковаће ваше бановање.

ово схватите најозбиљније како после не би зли уредници били криви.

Поздрав,

-----------------------------------------------------------------....

Ето, како не би ЗЛИ уредници били криви?

Замислите драги пријатељи да се овде ( САЧУВАЈ БОЖЕ) забрањује да неки пчелар честита другим драгим колегама и пријатељима Нову Годину на више места, у више тема и да од ових наших уредника добије ПОСЛЕДЊЕ УПОЗОРЕЊЕ ПРЕД БАНОВАЊЕ. Као што сам ја то управо на спосовом форуму добио.

Наравно да то овде никада нико неће доживети док постоји овај Форум.

 Пазите се драги пријатељи, строго пазите шта пишете на том спосовом форуму ако желите добро нашем пчеларству, они не желе никога ко српско пчеларство вуче напред. Они желе да српско пчеларство задрже у претпрошлом ( не прошлом) веку где се данас на жалост налази..

Они на том спосовом форуму, ти уредници ( који не знају шта раде) и њихови истомишљеници имају право да раде шта желе, мада не би смели да раде то што раде, ипак врло брзо време ће све да их однесе у заборав..

У уредничком тиму нема ни један уредник који ради са српским кошницама а окупли су се све доказани непријатељи свега што представља српско пчеларство. Они у свим темама нападају како Родну Воју, тако и Еко Воју, тако и Нозевој и Брстивар.

Напали су на све пчеларе који су писали о својим позитивним искуствима са нашим решењима у свим темама на том форуму..

Време ће им судити!
 
Поздрав драгим пријатељима....
Српска решења за препород српског пчеларства. Родна Воја, Еко Воја, РЕВ, Прелазни РВ и ЕВ наставци, Брстивар, Нозевој, Војвир.

Три века испред света...
Нека блиста српско пчеларство.

Van mreže Miroslav Jovanović

  • Prijatelj foruma
  • ******
  • Poruke: 699
  • Lokacija pčelinjaka: Sarbane Ub
Odg: Forum SPOSa
« Odgovor #878 poslato: Januar 05, 2017, 09:46:42 »
Tako ti je to... Hoćeš da kritikuješ američke košnice. Znaš li ti crni Vojo da je Amerika besplatno školovla dr Živadinovića. To što je taj USAID osnovala CIA nije bitno.... Oni su naši prijatelji...
Više može jedan koji hoće nego dva koji moraju. - Živojin Mišić

Van mreže Милан Делић

  • Član foruma
  • ***
  • Poruke: 27
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Коцељева
Odg: Forum SPOSa
« Odgovor #879 poslato: Januar 05, 2017, 22:45:04 »
Tako ti je to... Hoćeš da kritikuješ američke košnice. Znaš li ti crni Vojo da je Amerika besplatno školovla dr Živadinovića. To što je taj USAID osnovala CIA nije bitno.... Oni su naši prijatelji...
  Све је то тако мој Миросаве.... али грешиш ако мислиш да је њему лако... терет је то... кад сам честитао ... ОРДЕН... знајући све ово... написао сам... ЗАСЛУЖЕНО... они још нису укапирали да је то у равни оне народне коју си ти тада написао.

Van mreže Miroslav Jovanović

  • Prijatelj foruma
  • ******
  • Poruke: 699
  • Lokacija pčelinjaka: Sarbane Ub
Odg: Forum SPOSa
« Odgovor #880 poslato: Januar 06, 2017, 21:59:49 »
Mene orden košta trajnog isključenja al nije mi žao. Lepe su naše narodne pesme, poslovice i izreke... (teško zlatu na kaljavom vratu)....
Više može jedan koji hoće nego dva koji moraju. - Živojin Mišić

Van mreže Anto Dankić

  • Više od prijatelja foruma
  • *******
  • Poruke: 838
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Slavonski Brod, Jelas
Odg: Forum SPOSa
« Odgovor #881 poslato: Septembar 25, 2017, 22:08:38 »
Prilikom odlaska na SPOSov forum stalno mi antivirus izbacuje nekakav BH.Trojan threed. Dali se i vama ovo dešava?

Van mreže Sasa Blagojevic

  • Stari član foruma
  • *****
  • Poruke: 245
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Bratujevac
Odg: Forum SPOSa
« Odgovor #882 poslato: Septembar 25, 2017, 22:32:43 »
Nemam taj problem, mada ja na telefon pisem

Van mreže Vojo Brstina

  • Domaćin foruma
  • *******
  • Poruke: 4407
  • Pol: Muškarac
  • 063/383-114 023/782-015
Odg: Forum SPOSa
« Odgovor #883 poslato: Decembar 24, 2017, 20:46:39 »

Savez Pčelarskih Organizacija Srbije - Forum SPOS Info 
*
Савез Пчеларских Организација Србије
Моје поруке

Savez Pčelarskih Organizacija Srbije - Forum SPOS Info 



Дошло је до грешке!




Извињавамо се Vojo Brstina, забрањено вам је да користите овај форум!
Zbog konstantnog vredjanja urednika preko PP poruka, koje su prijavljene od strane korisnika.
Ваша забрана неће истећи.



Назад
Српска решења за препород српског пчеларства. Родна Воја, Еко Воја, РЕВ, Прелазни РВ и ЕВ наставци, Брстивар, Нозевој, Војвир.

Три века испред света...
Нека блиста српско пчеларство.

Van mreže Vojo Brstina

  • Domaćin foruma
  • *******
  • Poruke: 4407
  • Pol: Muškarac
  • 063/383-114 023/782-015
Odg: Forum SPOSa
« Odgovor #884 poslato: Decembar 24, 2017, 20:58:49 »
Никоме нисам слао никакве приватне поруке данима уназад...

Не знам шта раде...
Српска решења за препород српског пчеларства. Родна Воја, Еко Воја, РЕВ, Прелазни РВ и ЕВ наставци, Брстивар, Нозевој, Војвир.

Три века испред света...
Нека блиста српско пчеларство.