Autor Tema: Konkurs za najlepšu fotografiju iz oblasti pčelarstva za maj 2011. godine  (Pročitano 4962 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže admin

  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 252
1.   Pravo učešća imaju svi članovi foruma, koji imaju napisanih najmanje 5 postova na Forumu, sa sopstvenim autorskim fotografijama;
2.   Maksimalan broj prijavljenih digitalnih fotografija je 5, veličine 200 KB i koje će autori postaviti na server Foruma u JPEG formatu;
3.   Prijavljene fotografije moraju se nasloviti rednim brojem od 1 do 5 a zatim i imenom;
4.   Autor fotografija će, na zahtev uredništva, dostaviti i originalni puni format fotografija;
5.   Autor fotografija je saglasan da se fotografije mogu koristiti na Forumu u cilju popularizacije pčelarstva;
6.   Konkurs je otvoren za prijavu do 20. u tekućem mesecu, a glasanje se vrši do poslednjeg dana u mesecu;
7.   Svaki član foruma ima tri glasa za izbor najlepše fotografije;
8.   Pored glasova članova foruma, biće formiran i žiri od pet članova, koji će dati svoje glasove u izboru na konkursu. Predsednik žirija je gospodin Živoslav Žika Stojanović, u daljem tekstu predsednik. Predsednik je javno objavio listu članova žirija, sistem bodovanja i propozicije konkursa ovde;
9.   Početkom sledeće kalendarske godine, od 01. do 31. januara izvršiće se Konkurs za najlepšu fotografiju godine u kome će se glasati za fotografije koje su pobedile po mesecima;
10.   Obezbeđene su nagrade za prve 3 fotografije u Konkursu za najlepšu fotografiju godine koje možete pogledati ovde.
Autori, pobednici po mesecima, su saglasni da njihovi autorski radovi mogu biti publikovani i upotrebljeni u programskim akcijama Košnice Voja Foruma.

Van mreže Milanov Aleksandar

  • Stari član foruma
  • *****
  • Poruke: 110
  • Pol: Muškarac
Evo da "probijem led" za mesec maj sa par fotografija.

Van mreže Branko Obranovic

  • Prijatelj foruma
  • ******
  • Poruke: 513
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Poden - Kostel na Kočevskem SLO 310 m n/m
Evo Aleksander, da ne budeš sam:

Lep pozdrav svima.
Branko
« Poslednja izmena: Maj 10, 2011, 18:57:06 od strane admin »

Van mreže Marko Kek

  • Stari član foruma
  • *****
  • Poruke: 109
  • Pol: Muškarac
Uh .... mislil sem nekaj objaviti, pa vidim, da se moram če učiti s fotoaparatom !
Svaka čast, Branko.

Pozdrav, Marko

Uzastopna Poruka: [time]Maj 10, 2011, 18:53:39[/time]
Ipak ...  :) Jedna majska fotografija:
« Poslednja izmena: Maj 10, 2011, 18:54:20 od strane admin »

Van mreže Branko Obranovic

  • Prijatelj foruma
  • ******
  • Poruke: 513
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Poden - Kostel na Kočevskem SLO 310 m n/m
Marko odlična fotografija.
Lp Branko

Van mreže sava mitic

  • Više od prijatelja foruma
  • *******
  • Poruke: 2942
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Aleksinac
Bravo kolega Branko. Slike divne i majstorski uradjene.
Medju vama asovima, evo i par mojih slika.
1. Cvet jabuke
2. Cvet kruške
3. cvet šljive
4. Cvet plave kiše
« Poslednja izmena: Maj 10, 2011, 19:44:47 od strane admin »

Van mreže Branko Obranovic

  • Prijatelj foruma
  • ******
  • Poruke: 513
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Poden - Kostel na Kočevskem SLO 310 m n/m
Savo ni tvoje fotografije ništa ne zaostaju u kvaliteti. Ajde i drugi, podjite za nami. Znam da imate puno dobrih fotografija. Nek se zna da smo pčelari i dobri fotografi. Pa makar i amateri.
Lp Branko

Van mreže stevanovic sveto

  • Više od prijatelja foruma
  • *******
  • Poruke: 3526
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Varda-Makovište 750m
Bravo momci, fotografije su odlične. Evo i mojih majskih slika: 1. Žuta trava, 2. Bela detelina, 3. Zmijina trava, 4. Polen, 5. Žuta broćika. Pozdrav.

Van mreže Marko Kek

  • Stari član foruma
  • *****
  • Poruke: 109
  • Pol: Muškarac
Nešto od blizu ... i iz daleka.

Pozdrav svima.
« Poslednja izmena: Maj 17, 2011, 14:46:04 od strane admin »

Van mreže Branko Obranovic

  • Prijatelj foruma
  • ******
  • Poruke: 513
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Poden - Kostel na Kočevskem SLO 310 m n/m
Marko, odlične fotografije. Mislim da se slažeš da so rojevi največe bogastvo pčelarjenja. I bit če sve više traženi.
Lp Branko

Van mreže Marko Kek

  • Stari član foruma
  • *****
  • Poruke: 109
  • Pol: Muškarac
Slažem se, Branko.
I mislim, da je to pravi put prema što je moguče prirodnom pčelarenju bez bravura nauke u veštačkim metodama uzgoja matica.

Puno pozdrava svima.

P.S. za Branka
Razmišljam, da naslednje leto začnem s tremi, štirimi panji v okolic Kočevja :) Uh, kakšne paše !

Van mreže Milanov Aleksandar

  • Stari član foruma
  • *****
  • Poruke: 110
  • Pol: Muškarac
Nešto nije u redu sa sistemom za glasanje. Glasao sam za tri slike ( Rosa, Žuta trava i Veliki) a prihvaćen je samo glas za sliku Rosa. Molim administratora da izvrši korekciju mog glasanja. Hvala.

Van mreže admin

  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 252
Ne postoji opcija kojom bih mogao da izvršim korekciju glasanja bilo kog člana.Do sada su se izjasnila tri člana 3 člana ali sam morao da resetujem sistem i postavim rezultat na nulu.
Sada opet svi mogu da glasaju sa 3 glasa kako je i trebalo da bude od početka.
Greška je moja i izvinjavam se zbog toga.
Pozdravljam vas.