Autor Tema: Postavljane You Tube klipova na forum  (Pročitano 8854 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže admin

  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 252
Postavljane You Tube klipova na forum
« poslato: Decembar 21, 2010, 20:54:53 »

Poštovani članovi foruma,
Ovdje imate uputstvo kako da postavljate You Tube klipove na forum.

1. U prvom koraku je potrebno da pritisnete dugme You Tube.
2. Zatim pritisnete desni klik miša na link klipa i odmah zatim copy.
3. Kada ste kopirali link klipa postavite ga između početnog You Tube taga (3) i krajnjeg You Tube taga (4) tj. samo stisnite paste.
4. Poslednje što treba da uradadite je da pregledate poruku (pritisnite dugme 5) i pošaljete poruku (pritisnite dugme 6).


Van mreže Dragan Šošić

  • Više od prijatelja foruma
  • *******
  • Poruke: 2240
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Mala Moštanica
Odg: Postavljane You Tube klipova na forum
« Odgovor #1 poslato: Mart 17, 2013, 21:37:43 »
Danas mi je jedan kolega javio da ne može da pogleda moj video snimak. Kada se pokrene pregled video snimka, piše obaveštenje: Овај видеo је приватан. Lepo uredno (i službeno) piše ćirilicom.

To je posledica zahteva za promenom profila. Jednostavno traže previše ličnih podataka, pa sam odustao od dalje, da kažem obnove ili preregistracije kanala. Mada mi sin reče da sam ispao moron i da sam trebao nalupati neke podatke. Posledica neobnavljanja kanala na YouTube je da se svi moji video snimci vode pod privatno i da nisu dostupni svima za pregled. To naravno nije moj zahtev.

Ovo pišem, jer se moglo desiti i drugima i ako žele da njihovi video snimci budu dostupni bez ograničenja obnove javnost video snimaka u Menadžeru video snimaka.
« Poslednja izmena: Mart 17, 2013, 21:53:39 od strane Dragan Šošić »
Od 01 januara 2015 nisam član SPOS zbog ponašanja predsednika SPOS Rodoljuba Živadinovića prema pčelarima i politike koju on sprovodi (bio sam član SPOS od 1985 do 2015 godine).