Autor Tema: Predstavljanje Bojan Stojanović  (Pročitano 1415 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Bojan Stojanović

  • Gost
  • *
  • Poruke: 0
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Pančevo
Predstavljanje Bojan Stojanović
« poslato: April 12, 2015, 22:07:35 »
Poštovane kolege i prijatelji pčelari.

Moje ime je Bojan Stojanović, rodom iz Pančeva ali što bi moji novi sugradjani rekli udat u Užicu. :) Pre dve godine sam došao poslom u grad Užice i tu upoznao moju sadašnju suprugu, medjutim prirodne lepote ovih krajeva su me podstakle da iz Pančeva donesem još jednu veliku ljubav koju su mi usadili moji roditelji i deda a to je ljubav prema pčalarstvu. U Pančevu  sam učio na deset košnica tipa LR uz dedinu pomoć, medjutim ove godine sam konačno rešio da zasnujem svoj prvi mali pčelinjak koji bi se nalazio u mestu Bioska kod ženine bake a gde sam primetio da ima dosta bagremove šume, leske i dženarike. Takodje mesto odlikuje i prostranim pašnjacima i samim jezerom Vrutsci a pored imanja takodje protiče potok. Kao prvu košnicu sam izabrao košnicu gospodina Voje Brstine "Rodna Voja" jer su mi se jako svidele njene karakteristike i mislim da će mi dati najbolje rezultate pošto se ipak radi o stacioniranom pčelinjaku.. Već sam naručio 3 košnice kod gospodina Dragana  iz Kruševca koji je rekao da će biti gotove do druge polovine maja. Jedino me zanima gde bih mogao da nabavim rojeve i satne osnove za ove košnice? Unapred se zahvaljujem na infomracijama i pomoći i radujem  se budućem druženju sa vama.

Srdačan pozdrav iz Užica

Van mreže Radisa Zdravkovic

  • Stari član foruma
  • *****
  • Poruke: 216
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Naupare Podnožje planine Jastrebac
Odg: Predstavljanje Bojan Stojanović
« Odgovor #1 poslato: April 12, 2015, 22:15:05 »
Dobro došao na forum Bojane
Pozdrav iz Naupare kod kruševca

Van mreže Stamenković Predrag

  • Napredni član foruma
  • ****
  • Poruke: 60
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Preševo,460 m
Odg: Predstavljanje Bojan Stojanović
« Odgovor #2 poslato: April 13, 2015, 13:08:00 »
Dobro došao,pozdrav iz Preševa.
Људи се смеју твојим сновима.
А онда када их оствариш, мрзе те!

Van mreže Bojan Stojanović

  • Gost
  • *
  • Poruke: 0
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Pančevo
Odg: Predstavljanje Bojan Stojanović
« Odgovor #3 poslato: April 14, 2015, 18:49:16 »
Hvala puno na dobrodošlici. Nadam se da ću uz vaše savetovanje postati samo još bolji pčelar pošto sam ipak delimično mlad ali naravno pun entuzijazma. :)