Autor Tema: PRINUDNA vakcinacija DECE  (Pročitano 16953 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Dragan Šošić

  • Više od prijatelja foruma
  • *******
  • Poruke: 2240
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Mala Moštanica
PRINUDNA vakcinacija DECE
« poslato: April 17, 2015, 23:58:01 »
Obično se postavi pitanje čemu neka radnja ili poduhvat služi. Vakcinacija je jedna strahovita prevara i dobila je naziv po KRAVI (VACCA - kada na googl prevodilac napišete VACCA dobije se prevod na latinski - TELE, a sledeći prevodi su krava). Vakcinaciju je osmislio nadrilekar. Nameće se zemljama čije je stanovništvo “suvišno” i uz put prikrivenog genocida su još izvor zarade. I niša više.  Osim sprovođenja principa EUGENIKE. Jeftiniji obračun sa manje vrednim rasama i uz to zarade trgovci smrću (lekovima).


Naređenje koje su trgovci smrću nametnuli nšim vlastima je odgovor na slab odziv u prodaji njihove “robe” kada su iskonstruisali priče o “ptičijem gripu” “svinjskom gripu” “virusu zapadnog Nila” i mnogim drugim.


Zakon se verovatno tumači zaštitom stanovništva i koliko sam na vestim jutros čuo na brzinu, svi poslanici su složni. Vidi se ko ih plaća. Trealo bi nrodu da OBJASNE kako je npr, virus pre par godina postao zanimljiv kada su se dešavali protesti poljoprivrednika, jer ih država ugrožava. Zatim se ćutalo dok “tomica” nije po hitnom postupku  (bolje se mulja i više plati – trba i sistem šibicara koji ovde prodaju priču da mazne para) negde u decembru nije narućio vaccine. Promoter vaccine su bili tadašnji predsednik države Boris Tadić in pr. Čeda Jovanović (javno na TV reklamirali robu trgovaca smrću i izazivačima poremećajima - trovanja organizma).


Sam virus je nastao od latnske reči OTROV i treba biti jasno da je patogenost virusa izmišljena. Stanovništvo nam boluje od STALNOG TROVANJA.


U ovom tekstu se vidi “slučajnost” da je vakcina obavezna uglavnom u slovenskim zemljama. U više zemalja u EU vakcinacija nije obavezna.

Nekoliko linkova koji prate tekst, ali da se naglase (ima obilje materijala koji praktično govore da država radi protiv svog naroda donošenjem zakona o obaveznoj - prisilnoj vakcinaciji DECE).

O vakcinaciji i vakcinama.
http://www.b92.net/zivot/lepota.php?nav_id=171592


gde je vakcina obavezna u slovenskim zemljama
http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/drustvo/aktuelno.290.html:465796-Alarmantno-Vakcinacija-gardasilom-koji-izaziva-i-paralizu-obavezna-za-nase-devojcice

EUGENIKA
http://sr.wikipedia.org/sr/%D0%95%D1%83%D0%B3%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B0


PS

O patogenim virusima bi tek trebalo da se raspravlja. Uglanom su dokazi o patogenosti virusa nikakvi i po sistemu "ja ti kažem". Reč je u svari o otrovima i neki jaki prirodni otrovi su u stvari proteini (npr botulinski toksin kojeg stvara bakterija Clostridium botulinum ili ricin). Tako se dokazuje da su "patogeni virusi" u organizmu. Zamislite kada laboratorije poboljšaju "viruse" odnosno otrove, kakva je "patogenost".

Proglašenjem zaraze je sve moguće, čitaj svakakv postupak vlasti koja dobije "nalog" od spolnih faktora, tj. farmakobiznisa. Ako se pročita kakav je postupak npr. sroveden u SAD kada je uragan uništio područje oko 250. 000 kvadratnih kilometara, naseljeno uglavnom crnačkom večinom, jedna organizacija je stupila u dejstvo: FEMA (Federal Emergency Menagement Agency). Imali su stravična ovlašćenja.
« Poslednja izmena: April 18, 2015, 00:22:27 od strane Dragan Šošić »
Od 01 januara 2015 nisam član SPOS zbog ponašanja predsednika SPOS Rodoljuba Živadinovića prema pčelarima i politike koju on sprovodi (bio sam član SPOS od 1985 do 2015 godine).

Van mreže Драган Нешковић

  • Više od prijatelja foruma
  • *******
  • Poruke: 1406
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Mala Moštanica 174м
Odg: PRINUDNA vakcinacija DECE
« Odgovor #1 poslato: April 18, 2015, 00:20:10 »

Људи немају времена, да имају времена, за свој рођени живот. Такав начин живота има своју цену. Врло скупу ...

Van mreže Dragan Šošić

  • Više od prijatelja foruma
  • *******
  • Poruke: 2240
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Mala Moštanica
Odg: PRINUDNA vakcinacija DECE
« Odgovor #2 poslato: April 18, 2015, 00:24:47 »
Šte je cena, otrovana deca? Sa novim bolestima i savremenom medicinom koja uglavnom ne zna odakle te bolesti.

Sve se leči a "bolesti" sve više. Alo!... narode!!... XXI vek a niz nekih bolesti koje istorija nije zabeležila!!!

Ako je to cena da se dozvoli da prisilno vakcinišu decu i rade šta hoće, s...m sa na takav narod koji sve dozvoljava.

Ne radi se ovde o "nemam vremena" nego o kukavičluku. Kakve su garancije da će sa decom u BUDUĆNOSTI biti sve u redu kada se vakcinišu.

Ali, postoji i nečiji strah. Treba se setiti onog "snajperiste" koji se pojavi kao mnoge lažne priče o ubistvima i ostalom kada se dešava nešto narodu "iza leđa". Usledila je procena da narod ima oko 200.000 komada oružja. Odatle je i neka sledeća akcija da se osiguraju oni koji će još malo da obesmisle naše postojanje. Vrlo zanimljiva procena koja ne govori o sigurnosti naroda, nego o strahu nekih za svoje guzice.
Od 01 januara 2015 nisam član SPOS zbog ponašanja predsednika SPOS Rodoljuba Živadinovića prema pčelarima i politike koju on sprovodi (bio sam član SPOS od 1985 do 2015 godine).

Van mreže Драган Нешковић

  • Više od prijatelja foruma
  • *******
  • Poruke: 1406
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Mala Moštanica 174м
Odg: PRINUDNA vakcinacija DECE
« Odgovor #3 poslato: April 18, 2015, 00:34:45 »
Усвојили су "закон": http://www.blic.rs/Vesti/Politika/551481/Skupstina-usvojila-zakon-vakcinacija-obavezna-za-sve
Људи убрзано корачају ка својој пропасти, треба се будити док још има времена.

Van mreže Dragan Šošić

  • Više od prijatelja foruma
  • *******
  • Poruke: 2240
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Mala Moštanica
Odg: PRINUDNA vakcinacija DECE
« Odgovor #4 poslato: April 18, 2015, 00:37:49 »
Znam da su usvojili. Nisam video u medijima, nego u poruci KOLEGE Dragana Todorovića na forumu SPOS-a.

Neki ljudi (kao npr Todorović) su "nepoželjni" jer imaju hrabrosti da postave prava pitanja.

Čak sam video da ima predloga da bude kažnjivo i svako pisanje i spominjanje vakcinacije u negativnom kontekstu. Da li je i to prošlo ne znam. U svakom slučaju bih zamolio da ova tema ostane na forumu, zato što je odgovornost za pisanje  o ovome, moja lična.
Od 01 januara 2015 nisam član SPOS zbog ponašanja predsednika SPOS Rodoljuba Živadinovića prema pčelarima i politike koju on sprovodi (bio sam član SPOS od 1985 do 2015 godine).

Van mreže Mirko Maric

  • Stari član foruma
  • *****
  • Poruke: 100
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Pancevo
Odg: PRINUDNA vakcinacija DECE
« Odgovor #5 poslato: April 18, 2015, 06:22:33 »

Van mreže Ivica Kuzmanovic

  • Stari član foruma
  • *****
  • Poruke: 218
  • Pol: Muškarac
  • Blago onom kome um u srcu počiva.
Odg: PRINUDNA vakcinacija DECE
« Odgovor #6 poslato: April 18, 2015, 10:47:13 »
Вакцинација је цивилизацијско достигнуће. Од епиденије великих богиња  на хиљаде људи је умирало у страшним мукама. Онда је тај ''надри лекар'' с контао да онај ко је прележао кравље богиње не може да оболи од великих богиња. То је спасло на хиљаде људи, и велике богиње данас не постоје.(осим у две лабораторије где се чува сам вирус). Да напоменемо да је до тад просечан животни век у Европи био око 40 година, данас је скоро дупло већи. Многи од нас данас не би ни постојали да вакцина није било. Е сад да ли постоје злоупотребе.Сигуран сам да постоје. Да ли је нормало, по мени, да држава нареди вацинацију...није. Ал ако баш у све сумњамо...како ћемо живети...ваљда се и Бог о нечему брине и за нешто пита...позз
Čovek je dat i zadat. Sloboda nije data već je zadata.

Van mreže Slavisa Petrovic

  • Stari član foruma
  • *****
  • Poruke: 209
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Zvornik
Odg: PRINUDNA vakcinacija DECE
« Odgovor #7 poslato: April 18, 2015, 11:14:34 »
Njaveca mafija na svetu u kojoj se vrte najvece pare sveta je farmakomafija, pa na drugom mestu oruzje, pa opijati i droge.
Razlika izmedju pčelinjeg i ljudskog društva je u odnosu broja radilica i trutova.

Van mreže Dragan Šošić

  • Više od prijatelja foruma
  • *******
  • Poruke: 2240
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Mala Moštanica
Odg: PRINUDNA vakcinacija DECE
« Odgovor #8 poslato: April 18, 2015, 12:14:30 »
Jeste „civilizacijsko“ dostignuće. Samo što je ono najpotrebnije čoveku i od životne važnosti – HRANA postalo nešto mračno i prljavo, čitaj OTROV. To su posledice „civilizacijskog“ dostignuća. Nude se „lekovi“ kao spas. Lekovi koji ništa ne leče.


Od epidemije velikih (kravljih!!!) boginja su umirale hiljade. Gde je taj podatak i kako je potvrđeno tako nešto osim u „pričama“ i kako su uzimani uzorci tkiva i to naučno potvrđeno. Pa nikako. Sela ekipa i napisala veliku priču i uvalila lekove ili vakcine. Velika sluajnost je i da su milioni umrli od takozvane španske groznice tokom prvog svetskog rata. Kakvi su HIGIJENSKI uslovi u ratu, koliko je uopšte ljudima dostupna hrana u takvim slučajevima rata i još jedna zanimljivost: u prvom svetskom ratu su koriščeni bojni otrovi u nekontrolisanim razmerama!!! Današnji osnovni bojni otrov je hrana puna otrova.


Video sam neke komentare koji se obično pojavljuju na internetu i takođe se navodi da je u Rusiji nekoliko hiljada ljudi od difterije u razdoblju od 1990 do 1998. U kakvoj je situaciji tada bio narod, koliko osiromašen, kako je mogao da sprovodi ličnu higijenu i da se zdravo hrani i koliko je opljačkano imovine. Pri tome su vršena ubistva, rušene zgrade sa ljudima koji nisu hteli da napiste svoje stanove (bilo je i izjava obrazovanih ljudi koji su postali uličari) itd itd.


Uvek je najlakše okriviti mikroorganizam (mikroorganizam u boji!) koji se ne vidi i uz to zaraditi na imunizaciji.

Bog brine da zaštiti kapital preko svojih "namesnika na zemlji" koji su ipak ljudi i mnogi od njih vole raskoš. I boga koriste za svoju namenu i korist. Treba čitati istoriju religije i videti kako se to sve lepo namestalo vlasnicima vrhovnog božanstava "satanizma" NOVCU. Pre neku noć sam gledao neku emisiju koja se bavila Isusom Hristom. Ne može se naći istorijski podatak njegovog "prestupa" radi kojeg je ubijen. Istoričari i arheoluzi tragaju, ali zaobilaze činjenicu da je iz hramova isterivao lihvare i trgovce novcem. Dirnuo je u "svetinju" vlasnika kapitala i to se ne prašta.

 Ljudi moraju da se okrenu sebi i povezivanju u proizvodnji čiste hrane za sebe i svoju porodicu. Veruj mi da sam ranije smatrao osobenjacima mnoge koji postanu tako isključivi, ali što sam više čitao, mrak je bio sve veći i tamniji.

Od 01 januara 2015 nisam član SPOS zbog ponašanja predsednika SPOS Rodoljuba Živadinovića prema pčelarima i politike koju on sprovodi (bio sam član SPOS od 1985 do 2015 godine).

Van mreže Ivica Kuzmanovic

  • Stari član foruma
  • *****
  • Poruke: 218
  • Pol: Muškarac
  • Blago onom kome um u srcu počiva.
Odg: PRINUDNA vakcinacija DECE
« Odgovor #9 poslato: April 18, 2015, 12:34:03 »
Слажем се за производњу хране. Производити је за своје и себе јесте циљ који би требло да поставимо себи. Међутим, мислим да је свака крајност лоша, и да морамо наћи мере у свему што би рекли у Делфима. Такође, волим максиму из јеванђеља ''Не брини се за сутра, сутра ће се бринути за се.Доста је сваком дану свога зла.'' У светске завере верујем, али још више верујем да ако је Господ са нама...ко може против нас. Морамо добро пазити шта читамо и гледамо, да се не бисмо бавећи се ''мраком'' погубили у њему. Пчеле нас можда најбоље уче томе.Зато их и волим. Не знам чија је оно беше прича о пчелама и мувама и њиховој различитој перцепцији околине. Иако сам и сам често мува, волео бих да свет перципирам као пчела, па како год прошао. Можда грешим ал другачије не могу...поздрав и свако добро,
Čovek je dat i zadat. Sloboda nije data već je zadata.

Van mreže Dragan Šošić

  • Više od prijatelja foruma
  • *******
  • Poruke: 2240
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Mala Moštanica
Odg: PRINUDNA vakcinacija DECE
« Odgovor #10 poslato: April 18, 2015, 12:55:42 »
Ne može se čovek izgubiti ni u beskrajnom mraku kada sazna istinu. Mrak je upravo nametnut da se ne vidi istina onih koji imaju interes. Bitno je ne živeti u zabludi. Zašto bi krajnost bila spoznaja istine. I još više bolno priznanje da se vrlo dugo živi u zabludi.

Inače, ne bih nikada citirao nikoga ko je boravio u Delfima (ako misliš na antički hram). Pre bi mi idel bila Sparta.

Gospod može biti u nama, ali koliko nam to pomaže. Koliko samo saznanje da je gospod sa nama otupi oštricu otpora. Ne zaboravi da je Hrist ubijen uprkos toj spoznaji. Narod koji je u staro vreme širio pravu veru je gotovo istrebljen i opet mu se pripisuju mnogi gresi.


Uvek se može drugačije, odnosno bolje.

PS

Ne bavim se religijom u tom smislu da do tančina proučavam jevanđelja. Ako ti nije teško, u kojem je to jevanđelju, ko ga je sročio i kada. Mnoga jevanjeđelja su pisana kasnije (kasnije od vremena kada je Hrist ubijen). Šta je suština te pomirljive "politike" koja se tako upućuje?

Suština ovoga što pišem i što seže daleko u istoriju je u stvari suština prikrivenog božanstva koje je koren svakog zla. To je novac i prevara sa novcem. Da se zna da ima veze sa temom.
Od 01 januara 2015 nisam član SPOS zbog ponašanja predsednika SPOS Rodoljuba Živadinovića prema pčelarima i politike koju on sprovodi (bio sam član SPOS od 1985 do 2015 godine).

Van mreže Ivica Kuzmanovic

  • Stari član foruma
  • *****
  • Poruke: 218
  • Pol: Muškarac
  • Blago onom kome um u srcu počiva.
Odg: PRINUDNA vakcinacija DECE
« Odgovor #11 poslato: April 18, 2015, 14:13:12 »
Јеванђеље по Матеју 6:34, Написао га је апостол Матеј. Један од дванаесторице апостола. Сва јевађеља су настала (ова четири) у другој половини првог века. Време писања јеванђеља по Матеју према црквеном историчару Јевсевију датира на 8 годину по вазнесењу Исусовом, а Свети Иринеј Лионски мисли да је настало шесдесетих година првог века.
Хришћанство (православље) није помирљива религија. Напротив. Оно само полази од идеје да ''Човек нема непријатеља ван самога себе'' (Свети Николај Велимировић), тражи преображај а не промене, тражи борбу пре свега са самим собом и својим слабостима. Нама је обично лакше да кривце увек тражимо у другима, а тако тешко се загледамо у себе. Не кажем да требамо живети у заблуди да нас сви воле, ал Христос нас учи да се молимо за те непријатеље наше. Знам да није лако, знам да кад неко ко је као ја, сувише слаб у вери и без правих знања покушава то да објасни звучи наивно, ал такође знам да нам нико није обећао да ће бити лако. Зато је хришћанство, а од свих конфесија православље, по мишљењу многих који много више знају од мене о свим религијама, најзахтевнија и најтежа религија за упражњавање. Но да се не удаљавам сувише од теме. Поздрав и праштајте за ово моје муцање о вери
Čovek je dat i zadat. Sloboda nije data već je zadata.

Van mreže Dragan Šošić

  • Više od prijatelja foruma
  • *******
  • Poruke: 2240
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Mala Moštanica
Odg: PRINUDNA vakcinacija DECE
« Odgovor #12 poslato: April 19, 2015, 23:14:24 »
Ne možemo tražiti opravdanje za popustljivost, neodlučnost i sopstvenu propast u religiji.


S obzirom da si povremeno koristio tumačenje vere, o tome ne bih dalje raspravljao (ako ne moram).
Od 01 januara 2015 nisam član SPOS zbog ponašanja predsednika SPOS Rodoljuba Živadinovića prema pčelarima i politike koju on sprovodi (bio sam član SPOS od 1985 do 2015 godine).

Van mreže Sinisa Mirovic

  • Prijatelj foruma
  • ******
  • Poruke: 438
  • Pol: Muškarac
Odg: PRINUDNA vakcinacija DECE
« Odgovor #13 poslato: April 20, 2015, 17:00:46 »
Ja danas dobih resenje o naredjivanju vakcinacije koje mi uputi sanitarnog inspektora ,a po prijavi "Tima za zastitu dece od zlostavljanja i zanemarivanja " doma zdravlja u negotinu zato sto nisam doveo dete na vakcinaciju.
protiv ovog resenja moze se uloziti zalba koja ne odlaze izvrsenje .
Tako da je sve tu samo ne znam kolika je kazna ako se oglusim o "Naredjenje" da li ce me privoditi mada je moja zena uredno isla i potpisala da ne zeli da nam se deca vakcinisu sto su isti u naredbi naveli kao cinjenicno stanje .Angazovo sam prijatelja advokata  koji me je posavetovo da mogu da pokrenem ustavnu zalbu ili tako nesto ali to traje godinu i vise  tako da imas prava kao da ih nemas jer za;lba  kao sto rekoh ne sprecava izvrsenje .

Van mreže Todorović Dragan

  • Član foruma
  • ***
  • Poruke: 34
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Park prirode Sićevačka klisura
Odg: PRINUDNA vakcinacija DECE
« Odgovor #14 poslato: April 20, 2015, 20:20:30 »
Мировићу, 

    Не знам за привођење, али је прописана казна од  20000-50000дин. Колико ми је познато није најпрецизније наглашено у којим случајевима и вероватно не ослобађа обавезе присилног вакцинисања.
     Стојим Вам на располагању за било који вид помоћи: финансијски, потписом на петицији за измену Закона или каквим другим видом изражавања незадовољства и неслагања... Морате наступати у садејству са другим родитељима. Доведите и друге родитеље свом адвокату. И протести су, још увек, легитимно средство за супротстављање одлукама институција.
     Најдубље огорчење изазива овакво стављање пред свршен чин. Немам деце тога узраста, али могу да замислим кошмар родитеља, обавештеног и дубоко убеђеног да то не сме да учини своме детету.
   
   Запрепашћује брзина  којом реагују. Кад би овако на корупцију у здравству, трговину наркотицима, зеленешање банака, незапосленост...
   Нарочит бес изазива уплитање тог такозваног "Тима за заштиту деце од злостављања и занемаривања".