Autor Tema: Forum SPOSa  (Pročitano 395558 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Vojo Brstina

  • Domaćin foruma
  • *******
  • Poruke: 4407
  • Pol: Muškarac
  • 063/383-114 023/782-015
Odg: Forum SPOSa
« Odgovor #420 poslato: Decembar 16, 2013, 20:59:13 »
Не могу да замислим шта се тамо ради и које јавне увреде пљуште на све стране.
Пријава уредницима на увреде ништа не вреди.
Све лепо копирам и сакупљам.

Наравно да на неке ствари можемо да се шалимо али на пријаву увреда да се не реагује то не могу да верујем.

На више места на том Форуму рекао сам да их треба све посмењивати, све уреднике, администратора Форума, ИО СПОСа који им је доделио такве функције као и Председника Живадиновића који све то дозвољава и у свом том нереду, вређањима и понижавањима неистомишљеника и сам учествује.

Нападају и вређају сваког човека који напише другачије мишљење од оног какво би они волели да виде.
Остали пчелари не смеју ни да се укључе у било какву расправу јер знају да их чекају провокације па уредничке опомене а после и вређање од њих двадестак углавном садашњих и бивших уредника, чланова ИО, чланова редакције и неколицине њихових истомишљеника док опет неки који су се већ укључивали због опомена не смеју на увреде и провокације да одговоре..
 
Сачувај нас Боже шта се ту дешава...

Поздрав свима....
Српска решења за препород српског пчеларства. Родна Воја, Еко Воја, РЕВ, Прелазни РВ и ЕВ наставци, Брстивар, Нозевој, Војвир.

Три века испред света...
Нека блиста српско пчеларство.

Van mreže Vojo Brstina

  • Domaćin foruma
  • *******
  • Poruke: 4407
  • Pol: Muškarac
  • 063/383-114 023/782-015
Odg: Forum SPOSa
« Odgovor #421 poslato: Decembar 17, 2013, 22:48:15 »
Posle ove dole napisane poruke izbaciše me Rodoljubovi urednici sa Foruma SPOSa.
   Neka ih je sramota!
Evo poruke o izbacivanju..


Савез Пчеларских Организација Србије

Savez Pčelarskih Organizacija Srbije - Forum SPOS Info Извините Гост, забрањено вам је да шаљете поруке или приватне поруке на овом форуму.
Zbog ucestalih omalovažavanja urednika.
Ваша забрана истиче 15-06-2014, 22:11:45.
Дошло је до грешке! Извињавамо се Vojo Brstina, забрањено вам је да користите овај форум!
Zbog ucestalih omalovažavanja urednika.
Ваша забрана истиче 15-06-2014, 22:11:45.
Можете да наставите читање форума као гост.

Posle NAMERNIH provokacija UREDNIKA SPOSovog foruma, Predsednika i još nekih pojednaca, njihovih uigranih igrača,  napisao sam im odgovor, kakav naravno i zaslužuju, koji im je toliko zasmetao da su me izbacili sa Foruma za narednih 6 meseci:

A To što su oni  zajedno sa Predsednikom Živadinovićem omalovažavali mene na bezbroj mesta to nema nikakve veze, oni su urednici mogu kako hoće.
 Jedan od njih je i Savo Tadić koji je član ovde na našem Forumu.



Evo poslednje poruke koju sam poslao:

ČIJI JE OVO FORUM SPOS-ov ILI UREDNIČKI...
« Последња порука Vojo Brstina послато данас у 20:46:21 »


 

Е стварно сте за сваку похвалу!

Има ли још неко признање које нисте добили па тако вредно на све начине покушавате да га добијете, или заслужите?
 Или можда желите да постанете чланови редакције (по истим заслугама као Ваши претходници) или желите можад по истим критеријумима да постанете члано ИО опет по заслугама као неки из блиске прошлости.

Ево што се мене тиче ја бих вам само у интересу мира, пристојне и лепе комуникације на Форуму дао сва могућа признања само да оставите људе да на миру пишу на Форуму . Да их не заскачу са свих страна група уредника, поменутих нових чланова редакције, појединих чланова ИО и још неколицина оних који би у неком наредном периоду да заслуже поменута места. 

Ха, ха, ха, овај Форум је заиста ЧУДО!

Гледао сам фотографије прошле године на сајму у Новом Саду, сајму у Београду и уз праћење коменатара поједних уредника још пре избора најновијих уредника рекао " е тек ће сад да почну прави проблеми, овај ће ускоро да буде уредник"!.
И поред старог организатора скоро свих нереда сада ћемо имати и његовог заменика, само ће заменик временом постати још жешћи. И био сам у праву..

Када сам опет још једног тадашњег члана видео којом жестином напада без икаквог разлога, и још у гостима, рекох "и овај ће постати нови уредник, већ је заслужио".
истим степеницама и на исти начин су се пели и други на места чланова редакције и чланова ИО.

Ето уз обичну тастатуру и мало рушења свега што је домаће овде човек час посла дође до замишљених положаја и свих могућих признања.

Ал добро, то смо ми, зато и јесмо ту где јесмо.

Вероватно због сличних разлога и борби за власт у локалним удружењима од  35.000 пчелара Србије имамо не знам тачно 7-8.000 чланова Савеза.

А ако још Савез овако настави да прихвата сва проевропска правила игре од увођења књига и осталих која се у неком наредном периоду очекују преполовићемо и ово мало чланства што имамо.
То се не сме дозволити. И скоро све ове законе који  су сада на снази треба ставити ван снаге и оборити.

Не ради се то тако Господо!
Нађите начина да у Савез учланите СВЕ данашње пчеларе Србије!
И направите план и нађите решење да за 3-4-5 година у земљи створимо 100.00 пчелара и да постанемо прваци у производњи меда према броју становника.
Србија има пашних потенцијала за све то.
Хиљаде људи у земљи је назапослено.

Или реците ми нисмо способни за такве подухвате.. 

А Ви се ту борите за ШТА ?

И почните већ једном, поменута господо да комуницирате без увреда и ниских удараца…
Докажите својим понашањем и својим делима да се борите за напредак српског пчеларства и докажите да је ово Форум чланова СПОСа а не уреднички Форум..

Хвала....
--------------------------------------------------------....


Verovatno su ovu poruku OBRISALI sa Foruma...

Ali ostaće ovde..

 
Српска решења за препород српског пчеларства. Родна Воја, Еко Воја, РЕВ, Прелазни РВ и ЕВ наставци, Брстивар, Нозевој, Војвир.

Три века испред света...
Нека блиста српско пчеларство.

Van mreže Vojo Brstina

  • Domaćin foruma
  • *******
  • Poruke: 4407
  • Pol: Muškarac
  • 063/383-114 023/782-015
Odg: Forum SPOSa
« Odgovor #422 poslato: Decembar 18, 2013, 00:27:15 »
Izvinite gospodo urednici SPOSovog Foruma, evo Matija Vam šalje njegovo a i ja sada iz njegovog pera i moje izvinjenje:

Српска решења за препород српског пчеларства. Родна Воја, Еко Воја, РЕВ, Прелазни РВ и ЕВ наставци, Брстивар, Нозевој, Војвир.

Три века испред света...
Нека блиста српско пчеларство.

Van mreže Vojo Brstina

  • Domaćin foruma
  • *******
  • Poruke: 4407
  • Pol: Muškarac
  • 063/383-114 023/782-015
Odg: Forum SPOSa
« Odgovor #423 poslato: Decembar 18, 2013, 01:12:59 »
A što mi pre dva dana obrisaše Matijinu recitaciju "Nisi ti više mali"..

Šta im je ovo smetalo?

Српска решења за препород српског пчеларства. Родна Воја, Еко Воја, РЕВ, Прелазни РВ и ЕВ наставци, Брстивар, Нозевој, Војвир.

Три века испред света...
Нека блиста српско пчеларство.

Van mreže Драган Нешковић

  • Više od prijatelja foruma
  • *******
  • Poruke: 1406
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Mala Moštanica 174м
Odg: Forum SPOSa
« Odgovor #424 poslato: Decembar 18, 2013, 20:23:38 »
Па ваљда не воле рецитације...  ;)

Van mreže Vojo Brstina

  • Domaćin foruma
  • *******
  • Poruke: 4407
  • Pol: Muškarac
  • 063/383-114 023/782-015
Odg: Forum SPOSa
« Odgovor #425 poslato: Decembar 18, 2013, 22:01:46 »
Па ваљда не воле рецитације...  ;)

Не знају они ни шта воле, ни шта не воле, ни шта раде, ни за кога раде, ниту су свесни тежине функције коју обављају, тежине времена у коме живимо, нити својих поступака.
        Још мало о СПОСовим уредницима и НЕЛЕГАЛНОМ Председнику:
 Ето, још један нови члан (свезнајућег послушничког уредничког тима) спрема поклоне за Костолац (јавља АФАКСТО) и ево новог кандидата за уреника у следећем проширењу уредничког тима СПОСовог Форума.
Претходни је носио бачке сушене шунке, сланиницу, кобасице, мајушке, чварке и ко зна шта све друго.
И да наравно, на свим пчеларским скуповима (будући уредник) није се одвајао од администратора СПОСовог Форума госпон Крстића (мада се пре нису ни познавали) што се јасно види са мноштва фотографија са тих скупова у Новом саду и Београду.
Писменост старих уредника (који процењују способност нових уредника) уопште није битна, има ли неки основну школу има или нема није битно. Зна ли глаголе, није битно, зна ли саставити једну, не две, само једну реченицу, није битно. Колико су стручни нови будући уредници, није битно.
А шта је онда битно, можда је битна величина шунке, величина пакета са сланиницом, мајушкама, чварцима, кобасицом ? Еј Србијо...

Шта је још посебно инетересантно, НЕЛЕГАЛНИ (по стсатуту има право на 2 мандата а он је већ у трећем и то четворогодишњем) председник Живадиновић рече да Форум СПОСа није српски нациомални Форум него Форум Савеза пчеларских организација Србије а у исто време организује ШЕСТИ ДРЖАВНИ САЈАМ!
Молим? Који то државу представљате господине Живадиновићу?

Доктор мајкин син, кад као Председник СПОСа оде негде у иностранство не осећа да представља српско пчеларство, шта онда осећа и кога представља?

Нек нам је Бог у помоћи, какав је ниво националне свести код осталих у ИО СПОСа у Редакцији часописа Пчелар кад је код њега на том нивоу?
Вероватно су му и уредници на Форуму на сличном или још жалоснијем нивоу, зато се тако неодговорно, бахато и насилно понашају!

Кога он и они представљају и чије пчеларство представљају ако не представљају српско пчеларство, јел има неко да појасни?


Поздрав свима....
Српска решења за препород српског пчеларства. Родна Воја, Еко Воја, РЕВ, Прелазни РВ и ЕВ наставци, Брстивар, Нозевој, Војвир.

Три века испред света...
Нека блиста српско пчеларство.

Van mreže Dragan Šošić

  • Više od prijatelja foruma
  • *******
  • Poruke: 2240
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Mala Moštanica
Odg: Forum SPOSa
« Odgovor #426 poslato: Decembar 19, 2013, 14:04:33 »
Poštovani,
 
Postavio bih vam više pitanja i nadam se da to nije neumesno.
 
Interesuje me kakav je status udruženja građana, koje po odlukama svojih organa pripada savezu, ali to nije dostavljeno Agenciji za privredne registre i nije uneto u podatke koji se nalaze u APR u odeljku: Podaci o članstvu.
 
Pripada li to društvo zakonski savezu i može li da odlučuje u organima saveza (skupštini) ili da na drugi način punopravno učestvuje u radu saveza.
 
Osim punopravnog rada u savezu (a svim pravima i obavezama), kako se tretira članarina tog udruženja, uplaćena savezu. Da li je ta članarina uplaćena po svim pravilima i zakonu i može li se knjižiti kao članarina savezu.
 
I jedno vrlo bitno pitanje: postaje li organizacija (u ovom slučaju Savez pčelarskih organizacija Srbije) „potpuno nova organizacija“ činom donošenja novog statuta ili unošenjem odrednice „međunarodna“, što omogućava Zakon o udruženju građana. Reči koje su pod navodnicima su javno objašnjenje predsednika saveza, koji na osnovu takvih činjenica koristi treći mandat, koji je u statutu definisan za jedno lice: dva uzastopna mandata. Pri tome nema javno objavljenih dokumenata o promeni statusa saveza (udruženja građana).
 
 
Razlog postavljanja ovih pitanja je sumnja da ne postoji legitimni rad organa Saveza pčelarskih organizacija Srbije i da su u donošenju odluka za koje se sumnja da su nelegitimne učestvovale organizacije koje nisu upisane u APR kao članovi saveza.

Dragan Šošić


Odgovor iz Agencije za privredne registre:

Поштовани,
 
ако је удружење члан савеза, оно, дакле, има статус  члана, а на основу одлука које наводите, уз напомену да удружења воде сама своју књигу чланова. Међутим, како је чланство у савезу предмет регистрације у Регистру удружења, наведени податак потребно је пријавити у року од 15 дана од дана настанка истог. Из наведеног произилази да непријављивање података у наведеном року представља прекршај, што не утиче на само постојање наведеног податка.
 
Даље, што се тиче учествовања у раду савеза, члан савеза може учествовати у раду савеза, као члан на начин прописан Статутом савеза.
 
Евентуална чланарина може бити регулисана Статутом, али не представља предмет регистрације у Регистру удружења, као ни књижење истих.
 
Последње питање, није довољно прецизно формулисано, али указујемо да променом или доношењем новог Статута не настаје ново удружење. (ja sam naglasio - bold)
 
 
 
Срдачан поздрав,
 


PS
Za one koji su u cilju skretanja teme na forumu SPOS-a pretili ljudima da su“kršili ustav“ ima zanimljivost   – ja sam pisao latinicom i dobio odgovor. Neverovatno je kako su me razumeli :).

Statut SPOS-a kaže:
                                                                            Члан 57.

   Мандат председника Савеза траје две године, са могућношћу још једног поновног узастопног избора.

Obratite pažnju na poslednji odgovor. Tako da je 4+4 u redu, ali za narednog predsednika a ne predsednika? Šćepana Malog. SPOS nije nova organizacija i za one koji obmanjuju narod da neki članovi zakona prestaju da važe, ipak moraju znati da se primenjuje član 78 koji garantuje kontinuitet društva. Inače, prevara je krivično delo.

Danas ću verovatno imati više uzastopnih poruka i nadam se da ćete razumeti. Razmatraćemo šta su neki "novi lakrdijaši" (od kojih su neki i na funkciji organa SPOS-a) obmanjivali javnost, izbegavajući da se osvrnu na taj "opaki" član 78. Neko izgleda ima loše namere i obmanjuje javnost.


A neverovatno je da mi je kolega poslao na mail PrintScreen-sliku: Isključili su čoveka sa foruma i pripisali mu moje reči! O isključenjima i zloupotrebama, kasnije.
Od 01 januara 2015 nisam član SPOS zbog ponašanja predsednika SPOS Rodoljuba Živadinovića prema pčelarima i politike koju on sprovodi (bio sam član SPOS od 1985 do 2015 godine).

Van mreže Vojo Brstina

  • Domaćin foruma
  • *******
  • Poruke: 4407
  • Pol: Muškarac
  • 063/383-114 023/782-015
Odg: Forum SPOSa
« Odgovor #427 poslato: Decembar 19, 2013, 21:05:25 »
Браво Драгане!
Ово је потврда да је трећи мандат нелегалан и да имамо нелегалног Председника..

Поздрав свима...
Српска решења за препород српског пчеларства. Родна Воја, Еко Воја, РЕВ, Прелазни РВ и ЕВ наставци, Брстивар, Нозевој, Војвир.

Три века испред света...
Нека блиста српско пчеларство.

Van mreže Esad Jusić

  • Više od prijatelja foruma
  • *******
  • Poruke: 1481
Odg: Forum SPOSa
« Odgovor #428 poslato: Decembar 20, 2013, 09:27:33 »
Vojo veli da su mu rekli:
Citat
Ваша забрана истиче 15-06-2014, 22:11:45.
Дошло је до грешке! Извињавамо се Vojo Brstina, забрањено вам је да користите овај форум!
Zbog ucestalih omalovažavanja urednika.
Ваша забрана истиче 15-06-2014, 22:11:45.

To je još i dobro, kod mene je to vječno: "Vaša kazna neće isteći." Zašto li postoji više aršina?
Možda nisam trebao reagovati, ali, eto, jesam.

Van mreže Dejan Stepanovic

  • Stari član foruma
  • *****
  • Poruke: 89
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Kovacevac 200m
Odg: Forum SPOSa
« Odgovor #429 poslato: Decembar 25, 2013, 23:19:57 »
 Dragana Todorovic su banovali sa foruma i evo sad kao po  receptu krece
salva napada.
Muka mi je vise od ovakvih (ljudi) sva sredstva su u njihovim rukama pocev od prinude zavrsno sa prinudom
i pocinjem da sve vise verujem da je bitka sa njima na ovakav nacin gubljenje vremena.
 Potrebno je promeniti taktiku i bojkotovati  nelegitimnog G.Dozivotnog.Iskreno njega i razumem on brani svoje prihode koji su za danasnje vreme  fina suma koja varira na godisnjem nivou izmedju 500 000-600 000 dinara ali ne razumem ove koji brane i cepaju se a ni sami neznaju za sta/
 Nemoze covek ni rec da prodiskutuje  a da ga ne napadne buljuk samoubica koji su zastitni bedem ovog foruma.
Uvek po pravilu posle banovanja ide ciscenje terena tj teksta i kao po obicaju SALVA napada po izbacenom  neposlusnom pojedincu.
 Kako doturiti istinu do svakog drustva u Srbiji jer se samo tako svest i atmosfera mogu promeniti kao i imaginacija na nivou manjina-vecina
kojom se toliko sluze .
 Napravise od obicnog smrtnika bozqanstvo zbog kojega ce zapamtite menjati ustav dok ih zivot ne rastavi,posle odredbe CETIRI izdace novi ustav
koji ce biti NOVI a razlikovace se od predhodnog STAROG po reci OSAM jer ce u medjuvremenu shvatiti da je mandat od CETIRI godine prekratak.
 Mandat od OSAM godina je ipak prikladniji,pa me nece iznenaditi ni on.
Dragan  Todorovic mi je pustio poruku u kojoj me obavestava o banovanju kao i sednici na kojoj je prisustvovao i o kojoj ce pisati nadam se sam na ovom forumu.
 
Najteze je biti covek medju ljudima.

Van mreže Esad Jusić

  • Više od prijatelja foruma
  • *******
  • Poruke: 1481
Odg: Forum SPOSa
« Odgovor #430 poslato: Decembar 25, 2013, 23:27:50 »
Nisam namjeravao nigdje diskutovati, ali me s foruma obavještava o ovoj temi pa mi naumpade šta mi je stiglo večeras. Naime, zna se da je moja kazna "doživotna" (to govori o njima, a ne o meni), ali po ne znam koji put ih opominjem da mi ne šalju meilove. Večeras sam im na ovaj meil, koji ću vam postaviti, rekao da su polupismeni jer ne vode ni osnov evidencije. Evo tog meila.

PRIJAVA MEDA SUMNjIVOG KVALITETA NA TRŽIŠTU
 
 
 
U poslednje vreme se u trgovinama u Srbiji ponovo pojavila veća količina meda sumnjivog kvaliteta, koji po ocenama velikog broja konzumenata, ne odgovara kvalitetu propisanom u Pravilniku o kvalitetu meda i drugih pčelinjih proizvoda.

Glavni utisak je neodgovarajuća aroma i nedostatak ukusa meda. Mnogi pčelari žele da prijave inspekciji ovu pojavu, te ovde objavljujemo formu prijave, kako bi to obavili što jednostavnije. Prijavu najpre morate dostaviti direktno nadležnoj veterinarskoj inspekciji u vašem okrugu (telefoni dati u prošlom broju časopisa), u pisanom obliku (zahtevajte da potpisom i pečatom overe prijem na vašem primerku). Ako ona ne odreaguje, istu prijavu pošaljite Odeljenju veterinarske inspekcije Uprave za veterinu (Omladinskih brigada 1, Novi Beograd), ili još bolje, tu drugu prijavu dopunite i zahtevom da vam se dostavi informacija šta je preduzela inspekcija u vašem okrugu po vašoj prijavi, a pozivajući se na Zakon o slobodnom pristupu informacijama od javnog značaja ( Sl. glasnik RS, br. 120/2004, 54/2007, 104/2009 i 36/2010), po kome je Uprava dužna da vam odgovori u roku od 15 dana, od dostavljanja zahteva.

U ovom postupku, potrebno je da znate, da sumnju u kvalitet meda ne možete prijaviti po osnovu niske cene (ima bagremovog „meda“ i po 299,90 dinara u trgovinama, iako je otkupna cena preko 420 dinara u ovom trenutku), već po osnovu ukusa, mirisa i drugih svojstava meda, nakon što ste med kupili! Znači, kupite teglu sumnjivog meda, čuvajte račun, i tek onda napišite prijavu, ako želite da ona bude procesuirana od strane veterinarske inspekcije. Pozivamo sva društva i udruženja pčelara da se priključe ovoj akciji. Ako nemate novca za kupovinu meda, SPOS će platiti tu teglu meda, ali najpre morate to najaviti SPOS-u i dogovoriti se o svemu sa sekretarom SPOS-a, a kasnije, prilikom kupovine uzmite gotovinski i fiskalni račun „za firmu“ na ime SPOS-a, Agostina Neta 30A, 11070 Novi Beograd, a PIB SPOS-a je 100290676. SPOS će vam kasnije vratiti novac po fiskalnom i gotovinskom računu za teglu meda, kada mu dostavite i kopiju vaše prijave inspekciji, overenu da je primljena od strane inspekcije.

 

PRIJAVA MEDA SUMNjIVOG KVALITETA NA TRŽIŠTU

 

Poštovani,

Obaveštavam vas da sam dana ____________ kupio med (navedite vrstu) u prodavnici _______ u ulici _______ u selu/gradu ______________, od proizvođača _____________ (navedite firmu koja ja spakovala med, i njene generalije koje su navedene na etiketi).

Nakon otvaranja tegle i konzumiranja meda, utvrdio sam da svojstva meda, po mom mišljenju, ne odgovaraju medu (miris, ukus, aroma, boja...), te više nego opravdano sumnjam da se ne radi o pravom medu, ili da med ne ispunjava odredbe Pravilnika o kvalitetu meda i drugih pčelinjih proizvoda.

Zato zahtevam od vas da zaštitite zdravlje potrošača, tako što ćete hitnom inspekcijskom kontrolom utvrditi stvarno stanje i o tome obavestiti kako mene, tako i širu javnost.

 

U očekivanju vaše brze akcije,

Srdačan pozdrav,

________________________ (vaše ime i prezime, adresa, kontakt telefoni...)

 

U prilog stavite fotokopiju fiskalnog računa za med koji ste kupili. Pripremite prijavu u dva primerka, jedan ostaje vama nakon overe prijema.

 



Van mreže Miroslav Jovanović

  • Prijatelj foruma
  • ******
  • Poruke: 699
  • Lokacija pčelinjaka: Sarbane Ub
Odg: Forum SPOSa
« Odgovor #431 poslato: Decembar 26, 2013, 14:38:57 »
Sloboda je pravo da se
kaže ljudima ono što oni
ne žele da čuju.
George Orwell
--- gospoda mi je posvetila čast da se priključim grupi koja govori ono što misli.
Više može jedan koji hoće nego dva koji moraju. - Živojin Mišić

Na mreži Rakovac Goran

  • Više od prijatelja foruma
  • *******
  • Poruke: 2230
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Velika Plana - Radovanje
Odg: Forum SPOSa
« Odgovor #432 poslato: Decembar 26, 2013, 14:54:23 »
 
 
               Dva puta sam pokusao da se registrujem kao korisnik i clan foruma SPOSA i dva puta se me odbili. Zasto ? Ne znam. Vise me i ne interesuje. Meni je i ovaj dobar i predobar.

Van mreže Ivica Kuzmanovic

  • Stari član foruma
  • *****
  • Poruke: 218
  • Pol: Muškarac
  • Blago onom kome um u srcu počiva.
Odg: Forum SPOSa
« Odgovor #433 poslato: Decembar 26, 2013, 16:08:28 »
Za  razliku od većine vas koji ste banovani, na duže ili kraće vreme, ja sam se samobanovao. Prvo, ne volim mase, a forum SPOS-a svakako je velika masa.Drugo, nemam potrebu  da napredujem u pčelarskom svetu ni na jedan drugi način osmi po rezultatima. Treće, niti sam usamljen niti dokon, pa da tražim prijatelje na forumu tako što ću da budem poltron i prva linija odbrane. Četvrto, nemam potrebu nikome ništa da dokazujem, niti da se predstavljam onakav kakav zaista nisam. Od svih urednika na forumu znam lično jedino Nešu Savića sa kojim imam odličnu saradnju što se tiče voska, i za ovo kratko vreme koje smo u kontaktu imam utisak da je dobar i pošten čovek. U svakom slučaju prezadovoljan  sam osnovama koje kupujem od njega. Na SPOS-ov forum možda bi me opet pustili al ne znam zašto bih se tamo vraćao. Većina ljudi od kojih može da se nešto nauči je i na ovom forumu,tako da topla preporuka svima koji se žale da su isključeni sa SPOS-ovog foruma  da se ne vraćaju tamo gde ih ne žele. Ako guše slobodu govora kao što kažete najbolje je po mom mišljenju skloniti im se s puta, oni će već sami da se zakucaju kad tad. Ignorisanje je nekad najbolji odgovor. pozzzzzzzzz
Čovek je dat i zadat. Sloboda nije data već je zadata.

Na mreži Rakovac Goran

  • Više od prijatelja foruma
  • *******
  • Poruke: 2230
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Velika Plana - Radovanje
Odg: Forum SPOSa
« Odgovor #434 poslato: Decembar 26, 2013, 16:58:03 »
 
 
             
                           
                        Ko bez mene hoce ja bez njega moram.