Autor Tema: Kupovina RV kosnice !  (Pročitano 1580 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Aleksandar.Stojanovic

  • Gost
  • *
  • Poruke: 1
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Tabanovac
Kupovina RV kosnice !
« poslato: Februar 24, 2017, 08:42:25 »
Pozdrav svima. Gde ja mogu u Srbiji naruciti/kupiti RV kosnice a da su od kvalitetne izrade i da su proverene ? Zelim da kosnica ima i peti nastavak sa 50 ramova. Takodje da poklopac bude od punog drveta a ne od OSB plate zbog vetrova. I po kojoj ceni bi mogao da kupim jednu takvu kosnicu Hvala
Porodicno Pcelarstvo Stojanovic ! :-)

Van mreže AcaLucic

  • Napredni član foruma
  • ****
  • Poruke: 37
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Ub
Odg: Kupovina RV kosnice !
« Odgovor #1 poslato: Februar 24, 2017, 18:49:38 »
        Kolega imenjace , ja sam nedavno kupio nastavke kod Sase Radovanovic iz Valjeva.Daska je suva , bez cvora ,nastavljana i po duzini i po sirini. Kvalitet izrade po mom misljenju je odlican.Sasa je clan ovog foruma, inace dobar pcelar,dobar majstor a sto je najvaznije dobar covek. Verujem da sve tvoje zelje vezane za RV kosnice on moze da ispuni.                                                                     
   
               Poz.iz Uba

Van mreže Ivica Bogdanovic

  • Stari član foruma
  • *****
  • Poruke: 165
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Plažane
Odg: Kupovina RV kosnice !
« Odgovor #2 poslato: Februar 25, 2017, 21:03:29 »
Mogu da ti ponudim druže RV košnice od čamove daske nastavljane širinski, ne i dužinski. Ovo su ti fotografije mojih radova. Nalazim se na 30-ak km od tebe tako da bi mogao i da skokneš da vidiš moje naseljene RV košnice i da se dogovorimo ukoliko odlučiš. Svako dobro.

Van mreže dusan lazic

  • Više od prijatelja foruma
  • *******
  • Poruke: 885
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: vojka
Odg: Kupovina RV kosnice !
« Odgovor #3 poslato: Februar 26, 2017, 00:48:38 »
Ivice, veoma mi se dopala puna podnjača, na slici 8 (184517), bez poletaljke, samo frezovano unutrašnje leto.