Autor Tema: Пчеларска камионска приколица  (Pročitano 1977 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Рајко Борић

  • Stari član foruma
  • *****
  • Poruke: 394
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Прхово и Караш
Пчеларска камионска приколица
« poslato: April 02, 2014, 14:52:03 »
На почетку панчевачког пута, идући од Моста ка Панчеву, са леве стране, близу пољопривредне школе, паркирана је врло занимљива, велика, пчеларска приколица, регистрована, скоро нова, на продају. Има демонтажни део за спавање, платформу за ходање около споља; претпостављам да уз њу иде много опреме и кошница, о томе се треба договорити са продавцем.

Позвао сам број телефона уписан на приколици и добио следеће информације које вам преносим за случај да је неко заинтересован:
Приколица је капацитета 96 ЛР друштава. У ходник се (ко жели) помоћу кран дизалице лако утовари још 200 друштава. Снабдевена је са резервоарима за 800 лит. воде. Поседује монтажно-демонтажну кућицу за рад. Један човек за 1,5 сат припреми цео пчелињак за сеобу. Рад са пчелама је удобан, једноставан и без физичких напора и изложености сунцу и киши. Пчеле су заштићене од климатских утицаја и крађе. Има још много могућности које треба видети на лицу места. Цена је равна материјалу уложеном у њу - 8000 е.

Владо Чокеша 064-3105-022   062-8838-013  vlado.cokesa@gmail.com

Власник ми је послао 20так фотографија, ко хоће да их окачи овде или види нек се јави мени или њему.