Autor Tema: "idealna radionica" sa licencom za rv,ev  (Pročitano 2462 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Stokic Dragan

  • Gost
  • *
  • Poruke: 2
  • Pol: Muškarac
  • win win or no deal
  • Lokacija pčelinjaka: prislonica 350mnv
"idealna radionica" sa licencom za rv,ev
« poslato: Decembar 03, 2012, 00:17:39 »
pokrecem ovu temu iz nekoliko razloga
1.planiram da otvorim malu radionicu
2.zelim da pravim kosnice
e sad ukoliko sam dobro shvatio iz silnih postova(vezanih za rv) koje sam citao na forumu sposa i iskreno da kazem ne bas najrazumljiviih protivljenja i pohvale a posto sam praktican covek i napominjem nikakav pcelar posto tek planiram da budem,a nesto markentiskog iskustva imam(a radim u zemlji gde se sve placa,bilo koji posao nekom morate da platite ovde u rusiji) predlozio bih sledece uz ogradu da nisam bas najbolje upucen u lokalne prilike i probleme
naime ako gospodin voja ima patent i zelju da prosiri interesovanje za njegove kosnice dali je razmisljao o nekoj vrsti licence koju bi davao stolarima i malim radionicama za izradu kosnica
interes bi po mom misljenju bio obostran sa jedne strane ovlasceni stolar koji dobije licencu bi se trudio da promovise svoju radionicu sa licencom za izradu vr kosnica,a sa druge strane bi gospodin voja koga predpostavljam salecu ljudi gde i kako mogu da nabave njegove kosnice sirio mrezu ovlascenih i za njegov nacin rada zainteresovanih pcelara
zeleo bi da razumete da je ovaj predlog dobronameran i bez zalazenja u detalje koje ukoliko se ideja svidi gospodin voja mogao da finalizuje
pozdrav svima

Van mreže Vojo Brstina

  • Domaćin foruma
  • *******
  • Poruke: 4407
  • Pol: Muškarac
  • 063/383-114 023/782-015
Odg: "idealna radionica" sa licencom za rv,ev
« Odgovor #1 poslato: Decembar 04, 2012, 22:42:45 »
Колега Драгане, хвала Вам на интересовању за производњу РВ и ЕВ кошница.
Сваке године све је већа и већа потражња за РВ и ЕВ кошницама и заиста никада на лагеру немамо кошница.

Родна Воја је кошница за коју имам међународну објаву  WO 2002/076194 и заштиту патента од стране Светске патентне организације.

Она је регистрована у 104 земље широм света.

Од светске патентне организације у Женеви добио сам интернационални број патента као и бар код   којим се гарантује њена оригиналност а мени лиценцна права на основу којих могу да одобрававам производњу, док је Еко Воја регистрована у тадашњој СР Југославији.

Већ сам давао лиценце и потписивао лиценцне уговоре. Расположен сам за сарадњу.

Желим вам пуно успеха у пчеларству....

Поздрав из Новог Милошева.....

 
Српска решења за препород српског пчеларства. Родна Воја, Еко Воја, РЕВ, Прелазни РВ и ЕВ наставци, Брстивар, Нозевој, Војвир.

Три века испред света...
Нека блиста српско пчеларство.