Autor Tema: Vojino predavanje u Backom Jarku  (Pročitano 6630 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Djordje Petrovic

  • Gost
  • *
  • Poruke: 1
  • Pol: Muškarac
Vojino predavanje u Backom Jarku
« poslato: Februar 09, 2015, 10:12:33 »
 Osnovali smo udruzenje,naravno pcelarsko,u nasem mestu.Na moje veliko zadovoljstvo ,ostali clanovi su mi ispunili zelju i prvo predavanje je odrzao nas prvenstveno prijatelj a zatim ucitelj Vojo Brstina.Poseta je bila zadovoljavajuca s obzirom da smo svi pocetnici i nemamo u selu profesionalne pcelare tj. neverujem da iko u B.Jarku ima preko 30 drustava.Potrudili smo se da predavanje od tri ipo sata(bez pauze)zabelezimo na cd-u jer pocetnici ce tek kasnije shvatiti i razumeti o cemu je pricao Vojo.Mi cemo nas primerak ljubomorno cuvati a prvom prilikom Voji doneti njegov , pa ako zeli nek ga publikuje.

Veliki pozdrav iz Backog Jarka clanovima foruma i domacinima.
"kad se neko necem dobrom nada"

Van mreže Radisa Zdravkovic

  • Stari član foruma
  • *****
  • Poruke: 216
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Naupare Podnožje planine Jastrebac
Odg: Vojino predavanje u Backom Jarku
« Odgovor #1 poslato: Februar 09, 2015, 10:19:35 »
Čestitke povodom osnivanja udruženja,želim vam puno
uspeha u daljem radu a što se predavanja tiče bilo bi od koristi
mnogim članovima sa ovog foruma kada bi se taj CD objavio
na forum.

                 Svako dobro i pozdrav iz Naupare kod Kruševca

Van mreže Rakovac Goran

  • Više od prijatelja foruma
  • *******
  • Poruke: 2225
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Velika Plana - Radovanje
Odg: Vojino predavanje u Backom Jarku
« Odgovor #2 poslato: Februar 09, 2015, 11:03:43 »
 
 
                      Dobro je to sto ima Vojinih predavanja. Nije dobro sto za ta predavanja saznamo tek kasnije kada su vec bila. Imam informaciju da ce domacin ovog foruma tokom narednog vikenda odrzati predavanje u Valjevu. Ako je to tacno, a voleo bih da jeste, bilo bi dobro da se o tome blagovremeno objavi informacija na ovom forumu. Blagovremeno znaci sto pre vec danas ako moze. Ima zainteresovanih koji bi odvojili dan i prevalili i po stotinak kilometara u jednom pravcu da takvo predavanje odslusaju uzivo. Zato Vojo javi se i obraduj one koji pcelare tvojom kosnicom.
                        Inace, cestitke na formiranju udruzenja kolegama iz Backog Jarka. Niste pogresili u odabiru predavaca za pocetak Vaseg organizovanog pcelarenja.Sve najbolje i medna Vam bila 2015.godina. Pozdrav Rakovac.

Van mreže Aleksandar Nadrljanski

  • Stari član foruma
  • *****
  • Poruke: 392
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Sanad 89m
Odg: Vojino predavanje u Backom Jarku
« Odgovor #3 poslato: Februar 09, 2015, 13:59:13 »
Povodom osnivanja pcelarkog udruzenja cestitka iz Sanada (S.Banat)
 Zelimo vam uspeha na pcelarskom polju i daljem radu .
aA zelja nam je da taj CD mozemo u skorije vreme pogledati ,a i ko zeli da ga i naruci ..!!
Veliki pozdrav Iz Sanada

Van mreže Vojo Brstina

  • Domaćin foruma
  • *******
  • Poruke: 4401
  • Pol: Muškarac
  • 063/383-114 023/782-015
Odg: Vojino predavanje u Backom Jarku
« Odgovor #4 poslato: Februar 09, 2015, 21:44:44 »
Hvala mom dragom prijatelju Đoletu što je otvorio ovu temu i objavio ovu informaciju. Hvala dragim prijateljima na pozivu na prijemu u novoosnovano udruženje kao i na prijatnom druženju. Zaista prvi put kada sam se zaustavio već je bilo prošlo tri i po sata. Dao bih pušačima pauzu da sam znao da je prošlo više od dva sata. Ali eto, mnogo tema smo obrađivali a mnogo toga nismo ni dotakli.
Hvala svima još jednom...     
Српска решења за препород српског пчеларства. Родна Воја, Еко Воја, РЕВ, Прелазни РВ и ЕВ наставци, Брстивар, Нозевој, Војвир.

Три века испред света...
Нека блиста српско пчеларство.

Van mreže Vojo Brstina

  • Domaćin foruma
  • *******
  • Poruke: 4401
  • Pol: Muškarac
  • 063/383-114 023/782-015
Odg: Vojino predavanje u Backom Jarku
« Odgovor #5 poslato: Februar 09, 2015, 21:56:13 »
Kolega Gorane, hvala na pitanju. Jeste imate dobru informaciju, održaću ako Bog da sreće i zdravlja prevadanje u Valjevu u organizaciji udruženja pčelara Nukleuz. Danas sam razgovarao sa predsednikom Evtićem i obavili smo detaljan dogovor.
Predavanje treba da počne u 11 sati 15. februara a teme će biti:
 Osavremenjavanje pčelarstva, Rodna Voja, Upotreba prirodnih preparata protiv parazita i raznih pčelinjih bolesti.
Pozdrav svima...
Српска решења за препород српског пчеларства. Родна Воја, Еко Воја, РЕВ, Прелазни РВ и ЕВ наставци, Брстивар, Нозевој, Војвир.

Три века испред света...
Нека блиста српско пчеларство.

Van mreže Milan_Dragicevic

  • Napredni član foruma
  • ****
  • Poruke: 47
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Brcko
Odg: Vojino predavanje u Backom Jarku
« Odgovor #6 poslato: Februar 11, 2015, 05:03:27 »
Прије свега, честитке оснивачима удружења у Бачком Јарку, а тј ЦД ако икако може да се купи или објави како би и ми из удаљенијих мјеста могли да чујемо коју ријеч више од Воје.

Van mreže Bojan Ivanovic

  • Član foruma
  • ***
  • Poruke: 27
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Hercegovacka Golesa
Odg: Vojino predavanje u Backom Jarku
« Odgovor #7 poslato: Februar 11, 2015, 10:07:18 »
  Da li neko od kolega iz Priboja, Prijepolja, N.Varosi, Uzica ide na Voino predavanje u Valjevu, a kome bih se ja mogao
 prikluciti?

Van mreže Vojo Brstina

  • Domaćin foruma
  • *******
  • Poruke: 4401
  • Pol: Muškarac
  • 063/383-114 023/782-015
Odg: Vojino predavanje u Backom Jarku
« Odgovor #8 poslato: Februar 11, 2015, 22:43:27 »
Колега Милане, снимање овог предавања сам дозволио само за потребе чланова овог удружења. Тај ЦД могу користити само чланови удружења и не могу га умножавати нити јавно објављивати.
Поздрав свима...
 
Српска решења за препород српског пчеларства. Родна Воја, Еко Воја, РЕВ, Прелазни РВ и ЕВ наставци, Брстивар, Нозевој, Војвир.

Три века испред света...
Нека блиста српско пчеларство.

Van mreže Milan_Dragicevic

  • Napredni član foruma
  • ****
  • Poruke: 47
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Brcko
Odg: Vojino predavanje u Backom Jarku
« Odgovor #9 poslato: Februar 12, 2015, 00:04:44 »
Колега Милане, снимање овог предавања сам дозволио само за потребе чланова овог удружења. Тај ЦД могу користити само чланови удружења и не могу га умножавати нити јавно објављивати.
Поздрав свима...

Е онда би био ред да дођете и у Брчко. Можда вас неће угостити званична удружења али пчелари који вас поштују, врло радо.

Van mreže Vojo Brstina

  • Domaćin foruma
  • *******
  • Poruke: 4401
  • Pol: Muškarac
  • 063/383-114 023/782-015
Odg: Vojino predavanje u Backom Jarku
« Odgovor #10 poslato: Februar 12, 2015, 01:01:18 »
Malo je nezgodno kolega Milane objavljivati moja predavanja na kojim ne mogu a da ne kažem i ne pojasnim šta sve piše u časopisima, šta sve savetuju pojedini predavači, šta sve piše u raznim knjigama a što pčelari nikako ne smeju da rade. Pozdrav svima...
Српска решења за препород српског пчеларства. Родна Воја, Еко Воја, РЕВ, Прелазни РВ и ЕВ наставци, Брстивар, Нозевој, Војвир.

Три века испред света...
Нека блиста српско пчеларство.

Van mreže Milan_Dragicevic

  • Napredni član foruma
  • ****
  • Poruke: 47
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Brcko
Odg: Vojino predavanje u Backom Jarku
« Odgovor #11 poslato: Februar 13, 2015, 01:02:13 »
Malo je nezgodno kolega Milane objavljivati moja predavanja na kojim ne mogu a da ne kažem i ne pojasnim šta sve piše u časopisima, šta sve savetuju pojedini predavači, šta sve piše u raznim knjigama a što pčelari nikako ne smeju da rade. Pozdrav svima...

Значи, дођете код нас па нам уживо испричате ваше мишљење о свему томе.