Autor Tema: Predavanje Voje Brstine u Kikindi.  (Pročitano 4611 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Miroslav Šugić

  • Prijatelj foruma
  • ******
  • Poruke: 431
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Kikinda
Predavanje Voje Brstine u Kikindi.
« poslato: Mart 01, 2015, 22:14:08 »
Danas je uvazeni nam kolega i domacin ovog naseg foruma gospodin Vojo Brstina odrzao predavanje u Kikindi.I ako prethodno slabo najavljeno predavanje je bilo poprilicno poseceno a pred punom salom Kikinskog udruzenja pcelara Vojo je odrzao predavanje sa temom-osavremenjavanje pcelarstva u Srbiji.Jos je bilo reci o radu sa RV kosnicom i zastitom pcelinjih zajednicama sa preparatima Brstivar i Nozevoj...........Cast mi je bila prisustvovati predavanju i licno upoznati naseg Voju.
Hvala ti Vojo na vise nego poucnom i ako skracenom predavanju..

Van mreže Bojan Belinsan

  • Član foruma
  • ***
  • Poruke: 34
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: kikinda
Odg: Predavanje Voje Brstine u Kikindi.
« Odgovor #1 poslato: Mart 01, 2015, 22:35:10 »
...nadam se da ce se uskoro organizovati jos predavanja. Tema je puno, a vremena nikad dovoljno...

Van mreže Vojo Brstina

  • Domaćin foruma
  • *******
  • Poruke: 4401
  • Pol: Muškarac
  • 063/383-114 023/782-015
Odg: Predavanje Voje Brstine u Kikindi.
« Odgovor #2 poslato: Mart 01, 2015, 22:44:35 »
Hvala vama drugari na prijatnom druženju i na strpljenu što ste me slušali skoro puna 3 sata. Kao što reče naš kolega Miroslav predavanje sam skratio koliko sam mogao a mnoge teme nisam ni dotakao. Puno toga su pčelari pogrešnog naučili i nemoguće je priželjkivati da bi se sve to moglo obuhvatiti, pomenuti i ispraviti u jednom predavanju. Mnogo toga sam pomenuo i ukazao na uzroke nepravilnog rada, zimskih gubitaka i loših rezultata a mnogo toga je ostalo za neka naredna predavanja. Hvala domaćinima na pozivu i prijatnom druženju..
Српска решења за препород српског пчеларства. Родна Воја, Еко Воја, РЕВ, Прелазни РВ и ЕВ наставци, Брстивар, Нозевој, Војвир.

Три века испред света...
Нека блиста српско пчеларство.

Van mreže Radisa Zdravkovic

  • Stari član foruma
  • *****
  • Poruke: 216
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Naupare Podnožje planine Jastrebac
Odg: Predavanje Voje Brstine u Kikindi.
« Odgovor #3 poslato: Mart 01, 2015, 22:57:55 »
Pozdrav Vojo
Nadam se da ćete uskoru u nekom od gradova u Šumadiji održati predavanje

Van mreže Vojo Brstina

  • Domaćin foruma
  • *******
  • Poruke: 4401
  • Pol: Muškarac
  • 063/383-114 023/782-015
Odg: Predavanje Voje Brstine u Kikindi.
« Odgovor #4 poslato: Mart 01, 2015, 23:10:14 »
Pozdrav Vojo
Nadam se da ćete uskoru u nekom od gradova u Šumadiji održati predavanje
Dragi moj prijatelju Radiša to sve zavisi od rukovodstva u vašim udruženjima. U ovoj godini do sada nisam imao nikakvih poziva iz Šumadije za predavanja a rado bih održao mnogo, mnogo predavanja.

Pozdrav svima... 
Српска решења за препород српског пчеларства. Родна Воја, Еко Воја, РЕВ, Прелазни РВ и ЕВ наставци, Брстивар, Нозевој, Војвир.

Три века испред света...
Нека блиста српско пчеларство.