Autor Tema: Predavanje u Bačkoj Topoli  (Pročitano 2322 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Vojo Brstina

  • Domaćin foruma
  • *******
  • Poruke: 4407
  • Pol: Muškarac
  • 063/383-114 023/782-015
Predavanje u Bačkoj Topoli
« poslato: Februar 04, 2011, 23:54:20 »
Večeras 04.02. na poziv udruženja pčelara iz Bačke Topole održao sam predavanje u sali mesne zajednice Bačka Topola.

Teme predavanja su bile:
 
 1.Moj način borbe protiv varoe sa osvrtom na novi preparat Brstivar
 2.Upotreba Nozevoja u lečenju nozemoze
 3. Pčelarenje RV košnicom

Predavanje je proteklo u izuzetno prijatnoj i prijateljskoj atmosferi a u sali sa velikim brojem prisutnih pčelara iz Bačke Topole i okruženja.

Hvala rukovodstvu udruženja i dragim pčelarima na gostoprimstvu i prijatnom druženju.....

Српска решења за препород српског пчеларства. Родна Воја, Еко Воја, РЕВ, Прелазни РВ и ЕВ наставци, Брстивар, Нозевој, Војвир.

Три века испред света...
Нека блиста српско пчеларство.

Van mreže Milic Vukic

  • Prijatelj foruma
  • ******
  • Poruke: 475
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Ribaševina kod Užica
Odg: Predavanje u Bačkoj Topoli
« Odgovor #1 poslato: Februar 05, 2011, 01:25:01 »
        Čestitke za trud i odvojeno vreme. Pčelarskog znanja i korisnih informacija nikad nije mnogo.
Vojo, videćemo kad budeš imao vremena i volje da održiš predavanje užičkim pčelarima. Bićemo u kontaktu pa ako ima šanse dogovorićemo se. Užice jeste daleko, ali nije na kraj sveta.
Pozdrav.

Van mreže Vojo Brstina

  • Domaćin foruma
  • *******
  • Poruke: 4407
  • Pol: Muškarac
  • 063/383-114 023/782-015
Odg: Predavanje u Bačkoj Topoli
« Odgovor #2 poslato: Februar 05, 2011, 01:34:54 »
Hvala kolega Miliću na lepim rečima, kao i na pozivu za predavanje užičkim pčelarima.
Rado ću se odazvati na takav poziv. Užice je dosta daleko od mog Novog Miloševa ali mislim da ipak nije nedostižno.

Pozdrav svima......
Српска решења за препород српског пчеларства. Родна Воја, Еко Воја, РЕВ, Прелазни РВ и ЕВ наставци, Брстивар, Нозевој, Војвир.

Три века испред света...
Нека блиста српско пчеларство.