Autor Tema: 43. Међународни сајам пчеларства " ТАШМАЈДАН 2017 "  (Pročitano 24786 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže zoran drpljanin

  • Više od prijatelja foruma
  • *******
  • Poruke: 1042
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Kula-planinarski dom
Vadi onu pozutelu sliku i ocetkaj Djedovo odelo majkane.....Ako Bog da, carine biti nece...

Van mreže Bojan Šušnjar

  • Više od prijatelja foruma
  • *******
  • Poruke: 967
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Banja Luka
Mani se ti politike majkane i otvori novu temu u kojoj ima da napišeš svo znanje koje si pokupio od "gosta iz sjenke". Intervjuisao si čovjeka skoro čitavu veče. Mi ovdje dijelimo znanje sa svima a ti se stis'o i misliš da čuvaš samo za sebe. E pa nemožeto tako majkane.

Ti i moj snabdjevač zovete kod Edija u goste. Ajde ti majkane kapariši nekog dvogodišnjeg ovnića pa onda zovi u goste kod tebe, a za salatu ne brigaj salata je od mene.  ;D

I nemoj da zaboraviš prasence jer kad se slaže na oval ide dvije trećine jagnjeće i jedna trećina praseće. Tako me Nenadov saradnik Šarbanac naučio. ;)

Pozdrav svima...

Van mreže Zoran Akik

  • Stari član foruma
  • *****
  • Poruke: 161
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Batajnica
Мајкане,

да смо на личној књизи, опалио би један главни град личне књиге за твоју поруку. Главни град је близу Ваљева.


Van mreže Radisa Zdravkovic

  • Stari član foruma
  • *****
  • Poruke: 216
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Naupare Podnožje planine Jastrebac
Restoran" Mag " je bio lokacija novog okupljnja forumaša,prijatelja i kolega a
pre svega veselih i dobrih ljudi.Uz čašicu razgovora,i još po neku"  čašicu"  ;) vreme
druženja je brzo prošlo uz šalu,pesmu,iće i piće.Uz nadu da će ovo druženje prerasti u
tradiciju,pozdravljam sve učesnike ovog skupa,do skorog vidjenja živi ,zdravi i veseli mi bili.
Evo i par sličica.

Van mreže Zoran Akik

  • Stari član foruma
  • *****
  • Poruke: 161
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Batajnica
Шта је ово, опет два Ш и Горан.

Van mreže Milos Obradovic

  • Stari član foruma
  • *****
  • Poruke: 273
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Kasevar 18420 Blace
Pozdrav dragi prijatelji drago mi je da ste svi stigli svojim kucama, druzenje je potrajalo do blizu ponoci i proteklo je u predivnoj atmosveri prepunoj sale posalica kao i u ozbiljnim razgovorima stecena su neka nova prijateljstva a ona stara su postala samo jaca jer sve nas veze ljubav ne samo prema pcelarstvu vec jedna veca  ljubav i to prema druzenju ...Zivi mi i zdravi bili prijatelji
Brat je mio ma koje vere bio...

http://prvisvetskirat.rs/licnosti/ucesnici-ratova/

na ovom sajtu se nalaze mnogobrojne price ucesnika rata od 1912-1918 price koje govore mnogo vise nego sve one istorijske knjige koje nam serviraju u skolama

Van mreže zoran drpljanin

  • Više od prijatelja foruma
  • *******
  • Poruke: 1042
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Kula-planinarski dom
Bojane...Nema tu politike, niti ima potrebe da je bude, sve je protkano salom zarad atmosfere.... Nadam se da je tako i shvaceno. Sto se Soleta tice, on je enciklopedija pcelarstva i spreman da saslusa i objasni svakome ..Shvatio je, da moj nivo pcelarskog znanja i nije bas zavidan i na taj nacin mi objasnjavao strvari koje su mene zanimale, vecim znalcima bi objasnjavao i na visem nivou a onima koji misle da mnogo znaju, mislim i da ne bi objasnjavao, nego ih vratio na mesto gde pripadaju..

U svakom slucaju, ovo je bio skup dobrih ljudi, jer ja ljude delim na dobre i lose i nikako drugacije...

Van mreže Bojan Šušnjar

  • Više od prijatelja foruma
  • *******
  • Poruke: 967
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Banja Luka
Zoki, naravno da nema politike. Šalimo se obostrano pa je i moje prethodno pisanje u šaljivom tonu i samo tako i treba da bude shvaćeno.  ;)

A evo i obećanih slika koje sam ja zabilježio telefonom tokom druženja...

Van mreže Bojan Šušnjar

  • Više od prijatelja foruma
  • *******
  • Poruke: 967
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Banja Luka
...

Van mreže Bojan Šušnjar

  • Više od prijatelja foruma
  • *******
  • Poruke: 967
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Banja Luka
...

Van mreže Bojan Šušnjar

  • Više od prijatelja foruma
  • *******
  • Poruke: 967
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Banja Luka
...

Van mreže Milos Obradovic

  • Stari član foruma
  • *****
  • Poruke: 273
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Kasevar 18420 Blace
Poziv za moderatora 5 da članu Nenad Tucakov promeni sliku na avataru  mislim da mu prva slika u postu broj  155 najvise pristaje ...Širok osmeh i zlatan zub... :)
Brat je mio ma koje vere bio...

http://prvisvetskirat.rs/licnosti/ucesnici-ratova/

na ovom sajtu se nalaze mnogobrojne price ucesnika rata od 1912-1918 price koje govore mnogo vise nego sve one istorijske knjige koje nam serviraju u skolama

Van mreže Nenad Tucakov

  • Školovan pčelar sa uverenjem
  • Više od prijatelja foruma
  • *******
  • Poruke: 1371
  • Pol: Muškarac
    • yu2m personal page
  • Lokacija pčelinjaka: Pančevo - Južni Banat
Citat
islim da mu prva slika u postu broj  155 najvise pristaje ...Širok osmeh i zlatan zub...
Važi. Čekam još tih 39 postova, pa ću videti sliku i promeniti je.

Van mreže Sasa Blagojevic

  • Stari član foruma
  • *****
  • Poruke: 245
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Bratujevac
A, lepo druzenje je bilo. A i Nenad dobio novi avatar.