Autor Tema: DRUŽENJE FORUMAŠA U UŽICU  (Pročitano 12379 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Lazovic Zivojin

  • Prijatelj foruma
  • ******
  • Poruke: 436
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Skakavci, Kosjerić oko 620 m/NV
Odg: DRUŽENJE FORUMAŠA U UŽICU
« Odgovor #15 poslato: April 25, 2011, 18:59:48 »
Bio sam u Užicu u svojstvu "bivšeg" (proteranog) SPOS-ovog forumaša.
Naravno, malko maskiran ;D
Tamo nisam bio zbog foruma Sposa, već zbog nekih meni dragih ljudi. Druženje je bilo fantastično.
Svaka čast domaćinima, u svakom pogledu
Pozdrav svima
« Poslednja izmena: April 25, 2011, 19:05:11 od strane Lazovic Zivojin »

Van mreže Zika Stojanovic

  • Prijatelj foruma
  • ******
  • Poruke: 454
  • Pol: Muškarac
Odg: DRUŽENJE FORUMAŠA U UŽICU
« Odgovor #16 poslato: April 25, 2011, 20:06:21 »
Imenjače, mogli bi mi da napravimo posebno druženje "bivših" (proteranih i "dobrovljno" samoproteranih) SPOS-ovih forumaša.  ;)

Van mreže stevanovic sveto

  • Više od prijatelja foruma
  • *******
  • Poruke: 3526
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Varda-Makovište 750m
Odg: DRUŽENJE FORUMAŠA U UŽICU
« Odgovor #17 poslato: April 25, 2011, 22:43:15 »
Pozdravljam ideju, još samo da utanačimo detalje druženja. Pozdrav.

Van mreže Milic Vukic

  • Prijatelj foruma
  • ******
  • Poruke: 475
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Ribaševina kod Užica
Odg: DRUŽENJE FORUMAŠA U UŽICU
« Odgovor #18 poslato: April 25, 2011, 23:57:32 »
     I ja pozdravljam ideju jer se, em iskreno solidarišem sa "proteranim", sa "konzumentima bunike", sa "ekonomskim neznalicama", sa "nezahvalnicima" i sl.  Na neki način i ja se osećam više nepoželjnim na SPOS-ovom forumu, nego uistinu proteranim, mada je malo falilo da se to desi. Ako je proteran Djoko Zečević iako nije ni luk jeo ni luk mirisao, zašto bi ja bio pošteđen? A da budem iskren, pored ovakog foruma sa ovako prijatnom atmosverom, meni SPOS-ov nešto i nije naročito potreban.
     Naravno i na SPOS-ovom forumu ima sjajnih ljudi, pčelara praktičara od kojih može mnogo da se nauči, a spremni su da svoje znanje nesebično darivaju i mnogo mladih pčelara kojima je to znanje više nego potrebno. Neke od tih, vrednih svake pažnje sam lično upoznao na druženju u Užicu.

Van mreže Fehratovic Izet - Zoi

  • Član foruma
  • ***
  • Poruke: 31
  • Pol: Muškarac
  • MED NA MEDU RODI
    • ZLATNA DOLINA
Odg: DRUŽENJE FORUMAŠA U UŽICU
« Odgovor #19 poslato: April 26, 2011, 11:24:24 »
I sam sam bio ljut na ureddnike SPOS-a >:( sa uvodjenjem "novih-starih"pravila (http://spos.info/forum/index.php?topic=10942.0 )  kada su mi izbrisali avatar koji nije bio u skladu sa pravilima. Cak sam razmisljao da se u tom trenutku da zamrznem svoj status kao kolega Zika , ali kada sam se malo ohladio shvatio sam da ne treba zbog nekolicine ljudi sebi uskratiti lepe trenutke kao sto je to bilo u Uzicu.

Pozdrav od brace Fehratovic

Van mreže Milic Vukic

  • Prijatelj foruma
  • ******
  • Poruke: 475
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Ribaševina kod Užica
Odg: DRUŽENJE FORUMAŠA U UŽICU
« Odgovor #20 poslato: April 26, 2011, 23:25:52 »
Ipak je Žikina ideja jako interesantna, bar da vidimo koliko nas ima. Laza da bude domaćin, bar nebi morao da se maskira, pa da se okupimo recimo negde na kraju pčelarske sezone.

Van mreže Zika Stojanovic

  • Prijatelj foruma
  • ******
  • Poruke: 454
  • Pol: Muškarac
Odg: DRUŽENJE FORUMAŠA U UŽICU
« Odgovor #21 poslato: April 27, 2011, 07:33:23 »
Kolega i prijatelju Vukiću,
ako je "Žikina ideja jako interesantna", onda je najlogičnije da "idejni tvorac" bude domaćin.
Moglo bi na kraju sezone, a možda bi moglo i ranije, recimo oko 15-20.06. kada je svilenica u punom cvetu.

Van mreže Milanov Aleksandar

  • Stari član foruma
  • *****
  • Poruke: 110
  • Pol: Muškarac
Odg: DRUŽENJE FORUMAŠA U UŽICU
« Odgovor #22 poslato: April 27, 2011, 23:57:17 »
Bio sam u Užicu i poneo sam veoma lepe utiske o ovom druženju. Užičani su se pokazali kao odlični organizatori i domaćini. Posebno mi je drago što sam upoznao nekoliko divnih ljudi iz Užica: Milića Vukića, Petra Lukića, Žiku Gujančića i divnu pčelarsku porodicu Stanković Velibora, koja mi je pružila gostoprimstvo u svom domu pošto sam u Užice doputovao dan ranije. Ovom prilikom se zahvaljujem Velji i njegovoj g-đi Radi na svemu što su učinili da se osećam kao u svom domu.
Posebno mi je drago što sam se družio sa meni dragim osobama: Žikom Lazovićem, Svetom Stevanovićem, Momom Milovanovićem, Slobom Marjanovićem iz UE i Slobom Jevtićem iz Kostolca.Takođe mi je drago da sam se video i upoznao sa mnogim članovima koji su na oba foruma.

Kolega i prijatelju Vukiću,
ako je "Žikina ideja jako interesantna", onda je najlogičnije da "idejni tvorac" bude domaćin.
Moglo bi na kraju sezone, a možda bi moglo i ranije, recimo oko 15-20.06. kada je svilenica u punom cvetu.

Podržavam ideju da se održi prvo druženje u G.Milanovcu kod Žike i odmah se prijavljujem.

Pozdrav svim članovima foruma iz Surdulice.