Autor Tema: Voleo bih mišljenje...  (Pročitano 6060 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže dusan lazic

  • Više od prijatelja foruma
  • *******
  • Poruke: 885
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: vojka
Voleo bih mišljenje...
« poslato: Mart 05, 2015, 12:53:16 »
Voleo bih mišljenje administratora(domaćina) i naravno članova foruma...
     Ja sam član ovog i još nekoliko pčelarskih foruma. Dogodi se tako, da se jedna, ista tema pojavljuje u više foruma(što je razumljivo-pa to su pčelarski forumi). Onda primetim da, jedni isti ljudi, šalju iste(ili skoro iste) poruke. Ovo mi je zasmetalo, kad sam ulovio sebe, da isto to radim  ;) :D .
      Zato pitam, dali je u redu ovo moje kurvanje  :D . Ozbiljno. Da li je to pristojno?
Pozdrav svima.
p.s.
Najviše bih voleo da su ti forumi sjedinjeni, ali sam razumeo da su baš zato(?) i razdvojeni. ;)

Van mreže Radovic Dragan

  • Stari član foruma
  • *****
  • Poruke: 325
  • Pol: Muškarac
    • www.parketarski-radovi.rs
  • Lokacija pčelinjaka: Bukulja
Odg: Voleo bih mišljenje...
« Odgovor #1 poslato: Mart 05, 2015, 13:44:55 »
Voleo bih mišljenje administratora(domaćina) i naravno članova foruma...
     Ja sam član ovog i još nekoliko pčelarskih foruma. Dogodi se tako, da se jedna, ista tema pojavljuje u više foruma(što je razumljivo-pa to su pčelarski forumi). Onda primetim da, jedni isti ljudi, šalju iste(ili skoro iste) poruke. Ovo mi je zasmetalo, kad sam ulovio sebe, da isto to radim  ;) :D .
      Zato pitam, dali je u redu ovo moje kurvanje  :D . Ozbiljno. Da li je to pristojno?
Pozdrav svima.
p.s.
Najviše bih voleo da su ti forumi sjedinjeni, ali sam razumeo da su baš zato(?) i razdvojeni. ;)

E ovo je tacno! I ja sam postavljao par puta iste stvari i ista pitanja na drugom forumu, u cilju da sto vise pcelara odgovori ili komentarise nesto (sto i nije tako lose, jer mozes cuti razlicita misljenja), ali opet, nekako izgleda glupo. Vise necu tako raditi, mada uvek neko drugi moze procitati ovde i postaviti to isto na drugom forumu i obrnuto , sto mu opet dodje na isto.

Pozdrav

Global Moderator 3

  • Gost
Odg: Voleo bih mišljenje...
« Odgovor #2 poslato: Mart 05, 2015, 15:53:48 »
Postovane kolege,
                             u pravu ste da se to desava,ali ipak svaki forum je za sebe.Mislim da nije greh postaviti isto pitanje,temu,snimak na vise razlicitih foruma.Na ovom forumu nema banovanja ni preterane strogoce (narocito zbog neslaganja u stavovima),sto se za neke druge forume ne moze reci.Mnogi i nisu clanovi svih pcelarskih foruma.Puno njih je otputovalo za Kinsasu i vise nemaju pristup pojedinim forumima,samim tim i informacijama koje se tamo pojavljuju.Jedan od foruma je ogranicio  pristup pojedinim temama za "neclanove".Zato,slobodno pisite, postavljajte pitanja i komentare nevezano za druge forume.Od viska informacija glava ne boli.Ovaj forum posmatrajte kao slobodnu teritoriju srpskog pcelarstva,sto vise informacija nosi to je bogatiji.Ako danas imate pristup nekom forumu,ne znaci da cete i sutra imati pristup.Ako se postuje elementarna kultura i ponasanje ovde cete uvek imati prostor da pisete i citate.
             Izuzetak su pitanja i komentari o kojima je vec bilo reci na ovom forumu,zato molim sve korisnike da pre nego sto nesto pitaju ili napisu preko polja pretrage u gornjem desnom uglu pokusaju da pronadju da li je o tome vec pisano  (unosom par kljucnih reci 90% da cete doci do trazene informacije).

Pozdrav,

GM3

Van mreže Vojo Brstina

  • Domaćin foruma
  • *******
  • Poruke: 4407
  • Pol: Muškarac
  • 063/383-114 023/782-015
Odg: Voleo bih mišljenje...
« Odgovor #3 poslato: Mart 05, 2015, 22:47:52 »
Ovo je baš dobro pitanje i svakako dobro otvorena tema. Drugari, što se mene tiče ja vam ne mogu odgovarati na drugim forumima.
Kod nekih nisam član a sa nekih sam namerno izbačen od strane nekontrolisanih urednika i nemam pristup.

Meni po malo smeta nedovoljna aktivnost na ovom našem forumu.
Recimo niko ne otvara temu "Časopis Pčelar" gde bi mogli da kritikujemo sve pogrešne navode u nekim (mnogim) tekstovima i nestručnost kako pisaca tekstova tako i urednike i redakciju časopisa. Pčelari koji imaju više stotina košnica pa čak proizvode matice za apicentar u objavljenim tekstovima pokazuju toliko jadno znanje da se prosto upitamo da li je ovo moguće i koliko je znanje urednika kada dozvoljava objavljivanje ovakvih navoda i kometara. Na primer, SVI objavljeni tekstovi za februar mesec ("od praktičara")su katastrofa koja nije smela doći do pčelara. Pozdrav svima....
« Poslednja izmena: Mart 05, 2015, 23:07:57 od strane Vojo Brstina »
Српска решења за препород српског пчеларства. Родна Воја, Еко Воја, РЕВ, Прелазни РВ и ЕВ наставци, Брстивар, Нозевој, Војвир.

Три века испред света...
Нека блиста српско пчеларство.

Van mreže Rakovac Goran

  • Više od prijatelja foruma
  • *******
  • Poruke: 2230
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Velika Plana - Radovanje
Odg: Voleo bih mišljenje...
« Odgovor #4 poslato: Januar 25, 2016, 13:13:33 »
Zassto mi izbacuje da ne moze tekt duzi od osamdeset slova?

Van mreže Vojo Brstina

  • Domaćin foruma
  • *******
  • Poruke: 4407
  • Pol: Muškarac
  • 063/383-114 023/782-015
Odg: Voleo bih mišljenje...
« Odgovor #5 poslato: Januar 25, 2016, 22:36:28 »
Zassto mi izbacuje da ne moze tekt duzi od osamdeset slova?

Гого пријатељу и мени се исто дешава... Контактираћу админа...

Поздрав драгим пријатељима....
Српска решења за препород српског пчеларства. Родна Воја, Еко Воја, РЕВ, Прелазни РВ и ЕВ наставци, Брстивар, Нозевој, Војвир.

Три века испред света...
Нека блиста српско пчеларство.