Autor Tema: HULIGANI NA DELU  (Pročitano 5458 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže ZORAN CUBRILO

  • Mladi član foruma
  • **
  • Poruke: 14
  • Pol: Muškarac
HULIGANI NA DELU
« poslato: Februar 18, 2013, 21:39:44 »
Delo nekih kacarevaca na mom pceljakuto se odigralo 27 januara u ranim jutarnjim casovima,bili su a uvidjaj pripadnici policije, verujte da je jednom od njim cak i suze krenule covek nije mogao da veruje u mom lokalitetu se obicno desi po koja kradja kosnice i to kad su u pitanju koje kakve pase (meni je prosle godine ukradeno tri kosnice kod Dolova kada sam bio na pasi suncokreta i molio sam boga da se samo zavrsi na tome cujem da su neke kolege pcelari prosli i gore).

Ali ovo je zbunjujuce kod kradje se radi o koristoljublju pa te pcele i dalje neko neguje ali ovo ostaje bez objasnjenja. Dugo sam razmisljao koji je povod i nemam rezultat zbog cega sa nikim nisam u losem odnosu niti se ranije zamerio, pcelinjak mi je bio lociran na drustvenoj zemlji uz predhodni upit i odobrenje. Pronadfjeni su tragovi otiska nagazne povrsine patike od NN huligana koji je bolesnog uma ovo uradio inace mi ga je zao nije bio svestan posledica pa pcela je bozije bice tako da ce biti sigurno adekvatno i kaznjen od boga.

Van mreže ZORAN CUBRILO

  • Mladi član foruma
  • **
  • Poruke: 14
  • Pol: Muškarac
Odg: HULIGANI NA DELU
« Odgovor #1 poslato: Februar 18, 2013, 21:43:56 »
kako se boriti protiv huligana

Van mreže drazen.kasapovic

  • Napredni član foruma
  • ****
  • Poruke: 65
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: sremski karlovci
Odg: HULIGANI NA DELU
« Odgovor #2 poslato: Februar 18, 2013, 21:51:01 »
Страшно, пуно ми је жао колега што те је задесила ова несрећа.
И сам сам имао сличних проблема, једне зиме су ми порушили кошнице а пчеле на снегу и киши стајале пар дана
срећом није их пуно страдало. поззз

Na mreži Vojo Brstina

  • Domaćin foruma
  • *******
  • Poruke: 4407
  • Pol: Muškarac
  • 063/383-114 023/782-015
Odg: HULIGANI NA DELU
« Odgovor #3 poslato: Februar 18, 2013, 23:21:25 »
Šta reći, ovo je strašno...

Zoko druže već smo pričali o ovoj tvojoj nesreći ali nisam mogao da stvorim tako strašnu sliku događaja dok nisi postavio slike.

Što se mene tiče računaj na pomoć dva roja.


Pozdrav iz Novog Miloševa....
Српска решења за препород српског пчеларства. Родна Воја, Еко Воја, РЕВ, Прелазни РВ и ЕВ наставци, Брстивар, Нозевој, Војвир.

Три века испред света...
Нека блиста српско пчеларство.

Van mreže ZORAN CUBRILO

  • Mladi član foruma
  • **
  • Poruke: 14
  • Pol: Muškarac
Odg: HULIGANI NA DELU
« Odgovor #4 poslato: Februar 19, 2013, 01:08:21 »
Hvala ti ,sigurno ce mi ta pomoc mnogo znaciti ,necu se predavati ni slucajno ,trudicu se da opet moj pcelnjak stavim na noge ,poz..........

Van mreže aca peric

  • Stari član foruma
  • *****
  • Poruke: 331
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Obronak Deli Jovan planine
Odg: HULIGANI NA DELU
« Odgovor #5 poslato: Februar 19, 2013, 09:12:35 »
Strašno kolega,ali sam siguran da će ta bagra dobiti svoje,ove korumpirane i pogrešive  ljudske sudove možda zaobiđe takav i slične bitange,ali onoj svevidećoj Kosmičkoj pravdi sigurno neće umaći.

Van mreže Jasmin Ucambarlic

  • Stari član foruma
  • *****
  • Poruke: 88
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: BUGOJNO
Odg: HULIGANI NA DELU
« Odgovor #6 poslato: Februar 19, 2013, 12:10:12 »
Volio bih da ovo nisam ni otvorio odmah knedla u grlu i ove slike pred očima čitav dan.Nadam se bozijoj kazni ma ko god to uradio.

Van mreže Esad Jusić

  • Više od prijatelja foruma
  • *******
  • Poruke: 1481
Odg: HULIGANI NA DELU
« Odgovor #7 poslato: Februar 19, 2013, 20:00:03 »
Žao mi je, potpuno shvatam.
Nešto slično triput doživio. Jednom uhvatio bandita, predao ga policiji, a ono ga pustili. Poslije toga je, kako čujem, ioš 20-30 provala napravio i još je na slobodi.
Za razmišljanje!? Moj rođak je u sličnoj prilici ubio "čovjeka". Sve jasno, sve dokazano, ali je, kako kaže, potrošio oko 15 000 (eura/evra ili KM, ne sjećam se), žena umalo dobila slom živaca, a on osuđen.

Pozdrav, svako dobro!

Van mreže Dejan Stepanovic

  • Stari član foruma
  • *****
  • Poruke: 89
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Kovacevac 200m
Odg: HULIGANI NA DELU
« Odgovor #8 poslato: Maj 20, 2014, 17:59:50 »
 Izvinjavam se  sto u ovu temu ubacujem kradju nevezanu za pcelarstvo.
Danas  20.5.2014 godine u jutarnjim satima izmedju 2 i 3 h mom bratu je ispred  porodicne kuce ukraden
auto marke Reno-megan 2004 godiste bele boje registarskih tablica BG-357-PC.
 Auto ukraden u Kovacevcu opstina Mladenovac.
Za informaciju o autu ili pronalazenje auta sledi novcana nagrada.
Darko-064-216-85-70.
Najteze je biti covek medju ljudima.

Van mreže Rade Stevanovic

  • Mladi član foruma
  • **
  • Poruke: 5
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Apatin
Odg: HULIGANI NA DELU
« Odgovor #9 poslato: Novembar 15, 2017, 18:35:57 »
U Apatinu ukradene tri košnice, nudimo nagradu ko da informaciju na osnovu koje će se pronaći košnice

http://www.025info.rs/vesti/drustvo_8/krade-kosnica-u-apatinu-dp-dunav-nudi-100-evra-nagrade-za-informacije-o-kradljivcima_21585.html

Na mreži Vojo Brstina

  • Domaćin foruma
  • *******
  • Poruke: 4407
  • Pol: Muškarac
  • 063/383-114 023/782-015
Odg: HULIGANI NA DELU
« Odgovor #10 poslato: Novembar 15, 2017, 21:15:57 »
Раде пријатељу, имате ли неке слике или опис кошница, који је тип кошница, на колико су наставака, од ког дрвета су израђене,  како су офарбане, неке карактеристике и тако даље?
По положају и величини рукохвата на наставцима може се препознати кошница са велике удаљености, сви мајстори имају свој начин вађења-израде рукохвата + мноштво других детаља.

Надајмо се да ће бити пронађене...

Поздрав драгим пријатељима...
Српска решења за препород српског пчеларства. Родна Воја, Еко Воја, РЕВ, Прелазни РВ и ЕВ наставци, Брстивар, Нозевој, Војвир.

Три века испред света...
Нека блиста српско пчеларство.

Van mreže zoran drpljanin

  • Više od prijatelja foruma
  • *******
  • Poruke: 1042
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Kula-planinarski dom
Odg: HULIGANI NA DELU
« Odgovor #11 poslato: Novembar 15, 2017, 22:38:58 »
Nazalost ovom bezobrazluku nikad kraja....Kod nas u Kuli su izgleda doneli svoje sanduke i prebacili ramove sa pcelama iz 1o kosnica...Zamislite kolegu kada je otvorio, uzgred su i dve kompletne ukrali...

Van mreže Dragan Jovanovic 75

  • Napredni član foruma
  • ****
  • Poruke: 74
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Banja koviljaca
Odg: HULIGANI NA DELU
« Odgovor #12 poslato: Novembar 16, 2017, 00:09:46 »
                   Kako li izgleda psihološki profil kradljivca košnica? Zar misli da će se obogatiti od kradene košnice. Sledeće će mu verovatno biti kradja nečijeg kontejnera ili kamiona sa košnicama. I na kraju ako I bude uhvaćen, zakon će biti blaži prema njemu u odnosu na oštećenog.  Moj otac je mesecima prijavljivao čoveka koji nam je sekao šumu. Naravno bez dokaza ne možete ništa. Kad ga je napokon slikao fotoaparatom na licu mesta, mislio je da će mu nadoknaditi svu štetu. Ali sud je doneo odluku da plati odštetu od 5000 dinara, koliko vredi drvo koje je tog momenta sekao kada je uslikan???