Ostale teme na forumu > Ostale teme u pčelarstvu

Moji prijatelji na mom pcelinjaku

<< < (19/21) > >>

Zoran Ristovic:
...ovaj bez sesira to sam ja (nemaju broj, he,he...). Pozdrav Goranu i Kuzmanovicima!
Moj drugar Mile i ja smo otisli do ovih "starijih" pcelara  sa RV, Kuzmanovica, da se pojacamo sa po nekim rojem.
Prosle godine sam takodje uzimao od Goge i rojevi su se dobro  pokazali.
Ovo su lepi trenutci u zivotu, kad se covek malo proseta po nasoj lepoj Srbijici, upozna sa novim ljudima i vidi stare poznanike. Kako nam je zajednicka tema pcela i pcelarstvo prici nikad kraja jos da je malo vise vremena...
Pozdrav,
i kako se kaze:
Medno za bagrem!

Rakovac Goran:

Мом пријатељу Саши Степановићу - Саји из Радовања сам у суботу 28. априла поклонио једну кошницу. О Саји сам иначе у више наврата писао и постављао слике јер је он једини који ми помаже око пчела више година уназад. Обожава да тражи матице и поставо је прави мајстор у томе . Искористио сам појаву матичњака у једном друшву , разројио га и Саја је сада и званично запчеларио. Нека му је са срећом.

Zoran Vučković:
Neka mu je sa srećom a ima iskusnog učitelja i mentora... svaka čast....

voja stanojevic:
                             Bravo za Sajceta.
Sajo neka je sa srecom i medno ti bilo. Puno pozdrava od Voje.

Rakovac Goran:

Субота 12. мај . Јагодинци , Дане и Раде у посети Радовању . Нису дангубили . Донели , опрали и средили кантице за мед а успут направили и добар роштиљ.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Poštovani,ako hoćete da vidite sve teme morate se registrovati na forum Košnice Voja. Da bi se registrovali kliknite ovde...
Idi na punu verziju