Autor Tema: Реклама  (Pročitano 415 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Milan D. Saric

  • Prijatelj foruma
  • ******
  • Poruke: 536
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Добраче - 700мнв (између Голије и Златибора)
Реклама
« poslato: Mart 28, 2023, 22:13:37 »
Као један од малих пчелара (почетника) не селим кошнице и мед цедим само једном, тек при крају сезоне кад се заврше липа и ливада (и пошто се заврши брање малина  ;)). Поред тога пчелице скупљају нектар и са разног воћа, дрвећа, има мало и багрема, па кад ме купци питају који је мед не могу да будем одређен и да кажем да је искључиво ливадски, шумски, воћни...

Зато сам га једноставно назвао планински мед због саме локације пчелињака (700мнв) од кога су подједнако удаљени (2км) и речна долина (400мнв са доста багрема) и планински врх (1100мнв са доста шуме). А како продајем са кућног прага, од ове сезоне ћу мало порадити на маркетингу па сам већ набавио налепнице и кесе за тегле.

Van mreže Milan D. Saric

  • Prijatelj foruma
  • ******
  • Poruke: 536
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Добраче - 700мнв (између Голије и Златибора)
Odg: Реклама
« Odgovor #1 poslato: Mart 28, 2023, 22:23:16 »
Док се сетим како се постављају слике... :D

Папирне кесе су одличне - за једну или две тегле од 1кг. Али нисам баш одушевљен са етикетама у недостатку идеје око дизајна. Хтео сам да ставим слику коју сам негде видео ал' не могу да је нађем - безброј пчела испред леета неколико кошница у низу, сликано из профила. Мислим да би била одлична као позадина налепнице.
« Poslednja izmena: Mart 28, 2023, 22:44:58 od strane Milan D. Saric »