Autor Tema: DOZVOLA ZA KRETANJE  (Pročitano 2346 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Zoran Vilotić

  • Član foruma
  • ***
  • Poruke: 29
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: BB
DOZVOLA ZA KRETANJE
« poslato: April 10, 2020, 19:49:20 »
Poštovani ,
Molim Vas da mi objasnite oko dozvole za kretanje. Da li se moze tražiti dozvola za narednih mesec dva dana ili ne ? Može li se koristiti vikendom? Je li ko već koristio i da li to funkcioniše da ne završim na kraju priveden u MUP zbog nekih propusta.
Hvala

Van mreže Vojo Brstina

  • Domaćin foruma
  • *******
  • Poruke: 4407
  • Pol: Muškarac
  • 063/383-114 023/782-015
Odg: DOZVOLA ZA KRETANJE
« Odgovor #1 poslato: April 10, 2020, 21:15:19 »
Поздрав колега Зоране.
Добро је што сте отворили ову тему.
Може да се добије одобрење за кретање за месец дана.
Пошто је обично полицијски час односно забрана кретања од 17 сати до сутра ујутро у 5 сати тако сам ја тражио на месец дана од 17-05 сати.
Након дан и по од подношења захтева добио сам одобрење.
Заправо све је ћерка урадила а ја колико мрзим тај вид комуникације не бих чини ми се никад самостално поднео захтев.
Сад викендом немам одобрење за кретање до 17 сати а добро би било да сутра могу на пчелињак да однесем пчелама воду и да урадим проширења легла која би требало урадити.
Ипак задовољан сам што имам и оволико времена за селидбе и остале потребе.
Надам се да не треба да имам додатна одобрења на селидбу на багремову пашу у друге општине.
Поздрав драгим пријатељима...
Српска решења за препород српског пчеларства. Родна Воја, Еко Воја, РЕВ, Прелазни РВ и ЕВ наставци, Брстивар, Нозевој, Војвир.

Три века испред света...
Нека блиста српско пчеларство.

Van mreže Zoran Vilotić

  • Član foruma
  • ***
  • Poruke: 29
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: BB
Odg: DOZVOLA ZA KRETANJE
« Odgovor #2 poslato: April 10, 2020, 21:45:29 »
Poštovani Vojo,
Hvala Vam na detaljnom odgovoru. Svaka čast na ljubaznosti. Ja sam početnik pa mi neprijatno da prihvatim kompliment da smo kolege. Je rste Vi ipak legenda pčelarstva !
Interesuje me još oko subvencija po košnici da li ima kakvih informacija hoćr li biti standarno podnošenje zahteva ili će i to možda biti elektronski od kuće ?
Hvala !!!