Autor Tema: Kako dobiti obaveštenje o novim postovima u temi koju pratite  (Pročitano 4842 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže admin

  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 252
Kako dobiti obaveštenje o novim postovima u temi koju pratite
« poslato: Januar 31, 2011, 23:30:54 »
ja imam i jedan tehnicki problem , promenio sam emal i sada ne dobija obavestenje da mi je neko odgovorio na poruku ili da je neko pisao na temi koju ja pratim.
Verovatno treba da se odjavim pa da se ponovo prijavim, neznam sta treba.
Pozdrav
Poštovani gospodine Brndušiću,
Svaki član može podesiti u svome profilu koja obavještenja želi da prima.Opcija koju treba da pronađete se zove "Obaveštenja i e-mail" i tu možete izmjeniti podešavanja prema vašim potrebama.
Ako i nakon podešavanja budete imali problem napišite mi u privatnoj poruci o čemu se radi a meni će biti zadovoljstvo da vam pomognem.
« Poslednja izmena: Februar 01, 2011, 15:24:05 od strane admin »

Van mreže Branko Obranovic

  • Prijatelj foruma
  • ******
  • Poruke: 513
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Poden - Kostel na Kočevskem SLO 310 m n/m
Odg: Kako dobiti obaveštenje o novim postovima u temi koju pratite
« Odgovor #1 poslato: Februar 01, 2011, 07:59:29 »
Poštovani gospodine Brndušiću,
Svaki član može podesiti u svome profilu koja obavještenja želi da prima.Opcija koju treba da pronađete se zove "Obaveštenja i e-mail" i tu možete izmjeniti podešavanja prema vašim potrebama.
Ako i nakon podešavanja budete imali problem napišite mi u privatnoj poruci o čemu se radi a meni će biti zadovoljstvo da vam pomognem.


Ja ta Obaveštenja i e-mail" ne nadjem. Jer možete malo više napisati gde se to nadje.
Lp Branko

Uzastopna Poruka: Februar 01, 2011, 15:46:03
Mislim da je to podešavanje na svaki strani dole gde su ikone:
  Odgovor  |  Obavesti  |  Označi kao nepročitano  |  Pošalji ovu temu  |  Štampaj
na ikoni obavesti.

Lp Branko
« Poslednja izmena: Februar 01, 2011, 15:46:03 od strane admin »

Van mreže admin

  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 252
Odg: Kako dobiti obaveštenje o novim postovima u temi koju pratite
« Odgovor #2 poslato: Februar 01, 2011, 14:50:37 »
Ako hoćete da pratite neku temu treba da stisnete opciju "OBAVESTI" nakon čega će se pojaviti prozorčić u kome će pisati:"Da li ste sigurni da želite da omogućite obaveštavanje o novim odgovorima u ovom forumu?".Stisnite dugme OK i posao je gotov.Opcija "OBAVESTI" se nalazi ispod poslednjeg posta u temi koju hoćete da pratite.
Kada uđete u vaš lični profil sa leve strane ekrana imate grupu opcija sa zajedničkim imenom "Izmeni profil".Ovdje pronađite "Obaveštenja i e-mail" gdje možete promijeniti način na koji ćete dobijati obavještenja prema vašim potrebama.Tu takođe možete i otkazati teme koje više ne želite da pratite.
Pozdravljam vas.