Autor Tema: Forum SPOSa  (Pročitano 395316 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Nenad Tucakov

  • Školovan pčelar sa uverenjem
  • Više od prijatelja foruma
  • *******
  • Poruke: 1371
  • Pol: Muškarac
    • yu2m personal page
  • Lokacija pčelinjaka: Pančevo - Južni Banat
Odg: Forum SPOSa
« Odgovor #960 poslato: Februar 10, 2020, 08:46:53 »
Kad koristiš oba pisma znači da si pismen...inače si polupismen...

Xe xe xe
Сећам се и Борба, Политика, Дневник...

Van mreže Vojo Brstina

  • Domaćin foruma
  • *******
  • Poruke: 4407
  • Pol: Muškarac
  • 063/383-114 023/782-015
Odg: Forum SPOSa
« Odgovor #961 poslato: Februar 11, 2020, 01:40:21 »
Све је било под контролом...  :D
Поздрав драгим пријатељима...
Српска решења за препород српског пчеларства. Родна Воја, Еко Воја, РЕВ, Прелазни РВ и ЕВ наставци, Брстивар, Нозевој, Војвир.

Три века испред света...
Нека блиста српско пчеларство.

Van mreže Vojo Brstina

  • Domaćin foruma
  • *******
  • Poruke: 4407
  • Pol: Muškarac
  • 063/383-114 023/782-015
Odg: Forum SPOSa
« Odgovor #962 poslato: Februar 26, 2020, 23:55:39 »
Укуцам Форум Споса, и само обавештење, овај сајт није доступан...
Шта ли се дешава?

Поздрав драгим пријатељима...
 
Српска решења за препород српског пчеларства. Родна Воја, Еко Воја, РЕВ, Прелазни РВ и ЕВ наставци, Брстивар, Нозевој, Војвир.

Три века испред света...
Нека блиста српско пчеларство.

Van mreže Tanja Dopuđ

  • Napredni član foruma
  • ****
  • Poruke: 63
  • Pol: Žena
  • Lokacija pčelinjaka: Trešnja
Odg: Forum SPOSa
« Odgovor #963 poslato: Februar 27, 2020, 08:57:31 »
 :)
Рекох ја: компликована ми пријава!

Леп поздрав...

Van mreže Nebojša Pešić

  • Stari član foruma
  • *****
  • Poruke: 307
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Kačarevo
Odg: Forum SPOSa
« Odgovor #964 poslato: Februar 27, 2020, 14:16:33 »
        Војо,  можда зато што нисмо платили чланарину 😃😃😃

Van mreže Zoran Akik

  • Stari član foruma
  • *****
  • Poruke: 161
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Batajnica
Odg: Forum SPOSa
« Odgovor #965 poslato: Februar 27, 2020, 14:30:22 »
До њих је.
Јуче нисам имао приступ, а данас једва приступ.

Van mreže Vojo Brstina

  • Domaćin foruma
  • *******
  • Poruke: 4407
  • Pol: Muškarac
  • 063/383-114 023/782-015
Odg: Forum SPOSa
« Odgovor #966 poslato: Februar 28, 2020, 00:34:02 »
Нисмо платили а мислим се и ове године да ли да платим или не. Након двадесетак година одустао сам али никад не реци никад. Много тога ми није по вољи и зато сам остао резервисан за неки период.
Надам се да ће то временом доћи на своје место и да ћу се поново учланити..
Неко тамо прави неке махинације, тако ми се чини...
Прекључе су наводно у исто време имали преко 2000 људи на форуму а јуче преко 400.
Ко зна шта тамо неко ради... Или можда баш тако налети да у исто време буде толико пчелара на форуму, не знам... само нагађам...
Управо је тамо 294 гостију и 16 корисника... Мислим, не знам шта да мислим. Ипак је прошло пола ноћи...

Поздрав драгим пријатељима... 
Српска решења за препород српског пчеларства. Родна Воја, Еко Воја, РЕВ, Прелазни РВ и ЕВ наставци, Брстивар, Нозевој, Војвир.

Три века испред света...
Нека блиста српско пчеларство.

Van mreže Nenad Tucakov

  • Školovan pčelar sa uverenjem
  • Više od prijatelja foruma
  • *******
  • Poruke: 1371
  • Pol: Muškarac
    • yu2m personal page
  • Lokacija pčelinjaka: Pančevo - Južni Banat
Odg: Forum SPOSa
« Odgovor #967 poslato: Februar 29, 2020, 12:33:09 »
Biti ulogovan, ne znači biti i na forumu.
Imam otvorene prozore (ulogovan) na Chrome na 3 foruma i to stoji tako i danju i noću.
I kad nisam kod kuće.  ;D

Van mreže Vojo Brstina

  • Domaćin foruma
  • *******
  • Poruke: 4407
  • Pol: Muškarac
  • 063/383-114 023/782-015
Odg: Forum SPOSa
« Odgovor #968 poslato: April 14, 2020, 01:39:36 »
Ево за (у)редништво спос форума-заустављиваче сваког напретка у српском пчеларству, музичка порука...

Пева мали Баја једну лепу песмицу:  Мени су нудили да будем уредник спос форума али кажем, што ми то треба... не требају ми награде и признања. Ето им...  :D :D :D :D :D
Није оно из основне школе што још увек напамет знамо: једно јутро прије зоре....  бацач оре, звижде меци... И док у дрину увире, ципеле нека ко да крпи...
Бацишмо новчиће у воду испод зелегнорског храста, а на тјентишту дискотека грми, бунгалови са другарицама пуни, у ресторану доручак по вољи...
 
Мало је ово другачијег садржаја...  :D :D :D
 
Комуњаре:

затим иде песма, мало озбиљнија, ипак довољно разумљива...
 
Амин...


[ Neispravan YouTube link ]

И још једна.

Опет Бора: Презир...



Српска решења за препород српског пчеларства. Родна Воја, Еко Воја, РЕВ, Прелазни РВ и ЕВ наставци, Брстивар, Нозевој, Војвир.

Три века испред света...
Нека блиста српско пчеларство.

Van mreže Nenad Tucakov

  • Školovan pčelar sa uverenjem
  • Više od prijatelja foruma
  • *******
  • Poruke: 1371
  • Pol: Muškarac
    • yu2m personal page
  • Lokacija pčelinjaka: Pančevo - Južni Banat
Odg: Forum SPOSa
« Odgovor #969 poslato: April 14, 2020, 09:02:22 »
Vojo, jel su i tebe šutnuli?

Van mreže Vojo Brstina

  • Domaćin foruma
  • *******
  • Poruke: 4407
  • Pol: Muškarac
  • 063/383-114 023/782-015
Odg: Forum SPOSa
« Odgovor #970 poslato: April 14, 2020, 16:53:35 »
Нису још.
Све оне који мисле својом главом заустављају.
ЛР и ДБ уредништву смета Родна Воја јер им квари продају ројева и доводи их у стање да прихватају да не пчеларе најсавременијим системима.
Када сам љут онда напишем да су то системи пчеларења које што пре треба напустити и заборавити. Они нису одговарајући за нашу расу пчела.
Када сам бесан онда напишем да они који пропагирају ЛР и ДБ системе младим пчеларима старају несагледиве штете српском пчеларству.
Када крене организован напад на наше напредно пчеларство онда кажем да се ЛР и ДБ кошнице поклањају непријатељима и најбоље их је биле нове или старе наложити под казан за печење ракије.
Тако се спашава српско пчеларство од пропасти у коју га незналице гурају и задржавају.
Где год се појави Родна Воја за седам осам година нестану све друге кошнице.
То је тако и могу да пукну од муке.
Сви који су задњих десетак година у Србији кренули да раде са ЛР и ДБ кошницама су тешко погрешили или су намерно преварени од многих који гледају само свој интерес а не интерес оног кога уводе у пчеларство.
У свему томе уредништво на спос овом форуму сноси тешку кривицу и одговорност.
Ја их доживљавам као велике и намерне заустављиваче сваког напретка у Српском пчеларству.
Немају појма коју штету праве и себи и другима.
Све вас који сте писали о свом раду са РВ и ЕВ кошницама, и другим нашим лековима и решењима све су вас на разне начине напали у многе избацили са тог форума.
Зате се форум свео на то да је овај форум прошли месец две недеље свакодневно имао више прегледа него спос форум. Уредници су својим терором који проводе скоро уништили форум.
Сад су га још и додатно зацрвенили и за годину дана ако овако наставе неће бити ни трећина од ове минималне на којој се сада налази.
Поздрав драгим пријатељима...
Српска решења за препород српског пчеларства. Родна Воја, Еко Воја, РЕВ, Прелазни РВ и ЕВ наставци, Брстивар, Нозевој, Војвир.

Три века испред света...
Нека блиста српско пчеларство.

Van mreže Vojo Brstina

  • Domaćin foruma
  • *******
  • Poruke: 4407
  • Pol: Muškarac
  • 063/383-114 023/782-015
Odg: Forum SPOSa
« Odgovor #971 poslato: April 14, 2020, 23:29:49 »
Тамо се не зна ни ко пије ни ко плаћа.
Све уреднике треба сменити, скоро сви су постали "најбољи пчелари". Добили сви редом највећа признања СПОСа.

Постали још и предавачи и врше предавања по Србији... Катастрофа, шта смо дочекали...

Да би постали уредници најпре су морали да нападну Родну Воју и све оне који пчеларе са Родном Војом а после кад дођу на функцију уредника ( као да су дошли на функцију Кардеља да пише устав и растура земљу како он хоће или Крајачића, Бакарића, Доланца и тикија -петорице разбојника који су растурили земљу и поништили све српске жртве првог рата-не смем даље јер не смемо да се бавимо политиком) тако ова уредничка спос форум екипа, нападају на све што данас вреди у српском пчеларству.
Напали су све оне који раде са Родном Војом, Еко Војом, Нозевојом, Брстиваром Војвиром и све теме о свим српским пчеларским решењима.
па то и тако јавно није радила ни злогласна удба и црвена банда са својим голим отоком за неистомишљенике.

Они су потукли све што је вредело уСрбији, све најбоље домаћине уништили, побили или протерали, основали своје црвене задруге да би уништили српску пољопривреду коју никада касније нису стигли са извозом, уништили српску привреду, све што је вредело и што је било школовано да гине и жви за српски народ, тако ја доживљавам ово стање у нашем јадном и напаћемом пчеларству.

натурили су нам америчке кошнице, највеће ГЛУПОСТИ у српском пчеларству, немци имају своје, много боље од ЛР и ДБ кошница, Мађари такође своје много боље од ЛР и ДБ натурених и без икаквог основа намерно присиљених и форсираних црвених  решења.
Београдску ЦРВЕНУ школу  пчеларства и ЛР и ДБ терор осећаћемо још деценијама као што и сада осећамо терор комунистичке прошлости.

Та иста туђа ЛР школа  форсирана од пок, Ивана Венера, тикијевог официра, Боже Петровића, доскорашљег ДОЖИВОТНОГ  председника београдских пчелара и многих других црвених силника, данас на спосовом форуму и даље врши терор над српски пчеларство.

Тај терор је потпуно јасан и свакодневан, сви могу да га виде наравно ако имају очи да јасно прихвате оно што гледају.
немам снаге нити воље да набрајам све другове чланове који шире  шире ту црвену пропаганду.

Најстрашније је то што та црвена екипа шири западну технологију да би уништавала српски напредак. Њима нема спаса!
А ни нама док дозвољавамо да нас такви воде и да нам такви представљају пчеларство.

Замислите да су мени ( ИО СПОСа 2005. год ) забранили писање текстова за Часопис Пчелар и то на пет година у време када није постјао интернет и када су се све новости у пчеларству престављале преко часописа. 

На њихову несрећу а ипак на срећу Србског пчеларства данас постоји Форум Кошнице Воја.

Богу Свевишњем хвала па имам у себи довољно СрБског ината да по било коју цену нећу дозволити тоталну блокаду коју годинама уназад праве уредници на спос форуму-часопису Пчелар, бројни предавачи споса  као и остали непријатељи српског пчеларства.

Поздрав драгм пријатељима...   

ПС: Посећују они овај форум и зато сам све ово и написао да јасно виде да знам шта раде и да им блокаде, док сам жив нећу дозволити, ни по коју цену. 
Слава драгом Роду!
Српска решења за препород српског пчеларства. Родна Воја, Еко Воја, РЕВ, Прелазни РВ и ЕВ наставци, Брстивар, Нозевој, Војвир.

Три века испред света...
Нека блиста српско пчеларство.

Van mreže Dalibor Miletic

  • Gost
  • *
  • Poruke: 1
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: krusevac cerova
Odg: Forum SPOSa
« Odgovor #972 poslato: Maj 04, 2020, 09:57:38 »
drzi se vojo samo napred, spos sto radi radi sve iz koristi a ne da bi ucinio pcelarima zamisli samo koliko slave i pohvale politicarima u emisijama sto im pomazu a ovamo pricaju da nema politike gledao sam neke emisije samo sto ne kazu i za koga da glasamo,pomazu kao pcelarima da prodaju svoj med da neko ne ucenjuje pcelare za cenu postavljaju se kao da ce med da otkupljuju bez provizije e ne da bi zaradili kad niko u srbiji nije vise dobar otkupljivac svi su neposteni a oni ce da budu posteni  da nam ucine ispada kao da nevole zaradu svakome imalo pametnom je sve jasno
pozdrav i bori se protiv takvih imas moju podrsku

Van mreže Nenad Tucakov

  • Školovan pčelar sa uverenjem
  • Više od prijatelja foruma
  • *******
  • Poruke: 1371
  • Pol: Muškarac
    • yu2m personal page
  • Lokacija pčelinjaka: Pančevo - Južni Banat
Odg: Forum SPOSa
« Odgovor #973 poslato: Maj 08, 2020, 08:55:40 »
Dobro je da se ne bavimo politikom... ;D

Van mreže Vojo Brstina

  • Domaćin foruma
  • *******
  • Poruke: 4407
  • Pol: Muškarac
  • 063/383-114 023/782-015
Odg: Forum SPOSa
« Odgovor #974 poslato: Jul 16, 2020, 01:40:57 »
Нема нам спаса још сигурно 40-50 година, док не умру скоро сви из изгубљених генерација..
Навикао сам тамо да пишем и гурам напред ал не дају...
Као да их неко плаћа да заустављају све што вреди и све што вуче напред.
Сад су се још додатно зацрвенили и ту напредак не постоји...
Они су одавно без икаквог циља, изгубљени у простору, залутали у времену...
___________________________________________________________________________...
Сада мало шале...

Бора у нашем Темишвару...
Идем у бару да крекећем ..

Поздрав драгим пријатељима...
« Poslednja izmena: Jul 16, 2020, 14:44:59 od strane Global Administrator 1 »
Српска решења за препород српског пчеларства. Родна Воја, Еко Воја, РЕВ, Прелазни РВ и ЕВ наставци, Брстивар, Нозевој, Војвир.

Три века испред света...
Нека блиста српско пчеларство.