Novosti > Novosti

Obaveštenje o novom izgledu foruma

<< < (3/16) > >>

Dragan Šošić:
Nisam čestitao ekipi koja je pokrenula ovaj forum u odgovarajućoj temi, ali verujem da mi nećete zamerti. Ko je pratio „moje stvaralačko nadahnuće“ (a ima takvih jer su me kolege Dragan  i Zoran ishvalili preko mere i verovatno time navukli sebi bedu na vrat), primetiće da sam lenj i ne čestitam skoro ništa i skoro nikome. Ali veriujte mi želim svima svako dobro i dobrodošli na ovaj forum. I naravno čestitam uređivačkom timu na radu koji je primer kako se ovaj posao obavlja. Nenametljivo, bez lične sujete, bez lične frustracije i jednom rečju dobro. Podržao bih ideju kolege Valona da se postavi logo ako je tehnički lako izvodljivo. Predlažem da se podlogu koja simbolizuje pčelarsku ravnicu Vojvodine (npr preovlađuje suncokret i lipa a po obodu diskretnije, detalji sa slika drugih pašnih terena) na najistaknutijem delu postavi slika košnica Rodne Voje kolege Jove Todorovića. Dalje u nizu ili levo i desno ostali tipovi. To bi činilo ovaj forum vrlo prepoznatljivim.

Moderator.1:
U ime uređivačkog tima zahvaljujemo vam se na podršci i pohvalama,
ujedno koristimo priliku da se duboko izvinimo svim korisnicima foruma
zato što je forum još uvek u fazi razrade i što još uvek stvara povremene
tehničke poteškoće u radu.
Svakodnevno se radi na tehničkoj izgradnji i funkcionalnosti
foruma i nadamo se da će u dogledno vreme krenuti "punim jedrima".

S poštovanjem od
uređivačkog tima Foruma Košnice Voja

Esad Jusić:
Sve je dobro,
Čestitke i sretno. No, jedan mi je jaran postavio pitanje u temi "Predstavljanje", a ne mogu da mu odgovorim niti da drugima zahvalim. Ako se naljute, vi ste krivi. Pretpostavljam da je riječ o zaključavanju tema poslije određenog perioda.
Pozdrav.

Lazovic Zivojin:

--- Citat: Esad Jusić  Januar 13, 2011, 01:16:56 ---Sve je dobro,
Čestitke i sretno. No, jedan mi je jaran postavio pitanje u temi "Predstavljanje", a ne mogu da mu odgovorim niti da drugima zahvalim. Ako se naljute, vi ste krivi. Pretpostavljam da je riječ o zaključavanju tema poslije određenog perioda.
Pozdrav.

--- Kraj citata ---
Ne znam kolega Esade o kome se radi, ali teme u predstavljanju  se očigledno zaključavaju nakon određenog perioda. Mislim da sam negde pročitao da je taj perod od 5 dana, ali nisam siguran.
Kolega se svakako neće naljutiti jer ima uvek opcija PP

Pozdrav

Esad Jusić:

--- Citat: Lazovic Zivojin  Januar 13, 2011, 01:45:10 ---
--- Citat: Esad Jusić  Januar 13, 2011, 01:16:56 ---Sve je dobro,
Pozdrav.

--- Kraj citata ---
Ne znam kolega Esade o kome se radi, ali teme u predstavljanju  se očigledno zaključavaju nakon određenog perioda. Mislim da sam negde pročitao da je taj perod od 5 dana, ali nisam siguran.
Kolega se svakako neće naljutiti jer ima uvek opcija PP

Pozdrav

--- Kraj citata ---

Riječ je o Dimitriju, ali već sam ga našao na drugoj temi. Pretpostavljao sam da je o vremenskom ograničenju riječ.
U svakom slučaju, hvala i svako dobro.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Poštovani,ako hoćete da vidite sve teme morate se registrovati na forum Košnice Voja. Da bi se registrovali kliknite ovde...
Idi na punu verziju