Autor Tema: ВојВир нови лек за уништавање варое, вируса и ноземозе  (Pročitano 48216 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Vojo Brstina

  • Domaćin foruma
  • *******
  • Poruke: 4401
  • Pol: Muškarac
  • 063/383-114 023/782-015
Драги моји пчелари,
После изузетно ефикасног природног препарата Нозевоја за ноземозу, лека који је најефикаснији у лечењу ноземозе, затим природног препарата Брстивара за вароу, опет најефикаснијег природног препарата против варое,
Осмислио сам и произвео нови јединствени лек који веома ефикасно уништава вароу, вирусе и ноземозу.

Веома је једноставан за употребу, нема у себи киселина нити отрова и није штетан за пчеле, пчеларе и све што се налази у нашим кошницама, мед, восак, прополис.

Две године након употребе једног новог лека кога сам назвао Војвода а који је успешно решавао проблем уништавања варое и ноземозе а кога нисам пустио у јавност, произвео сам и нови лек Војвир који решава проблем уништавања варое, вируса и ноземозе.

Лек је веома једноставан за употребу и може се користити током целе године када су температуре повољне за излет пчела па чак и када су пчеле у клубету а када је спољна температура изнад осам степени.

Прскањем пчела са 10-15 милитара по пчелињој заједници уништавамо преко 90% варое на пчелама, вирусе у пчелама и ноземозу. Прска се по пчелама, леглу ако га има и по рамовима.

Лек се може више пута користити у току пролећног, летњег, јесењег или зимског периода или више пута када за то има потребе.

ВојВир је лек који решава највеће проблеме данашњег пчеларства, вароу, вирусе и ноземозу. .

Ускоро ћу написати и упутство за употребу ВојВира.

Поздрав драгим пријатељима...
Српска решења за препород српског пчеларства. Родна Воја, Еко Воја, РЕВ, Прелазни РВ и ЕВ наставци, Брстивар, Нозевој, Војвир.

Три века испред света...
Нека блиста српско пчеларство.

Van mreže Miroslav Jovanović

  • Prijatelj foruma
  • ******
  • Poruke: 699
  • Lokacija pčelinjaka: Sarbane Ub
Svaka cast i cestitke sa moje strane. Dobrovoljno ze prijavljujem da u sledecoj sezoni te stiram novi lek na deeset drustava a rezultate javno saopstim na forumu i drugim javnim internet sajtovima.
Više može jedan koji hoće nego dva koji moraju. - Živojin Mišić

Van mreže dusan lazic

  • Više od prijatelja foruma
  • *******
  • Poruke: 885
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: vojka
Čekamo, Vojo...!

Van mreže Sasa Blagojevic

  • Stari član foruma
  • *****
  • Poruke: 245
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Bratujevac
Takodje želim uspeh, do sada sam koristio nozevoj i dobar je

Van mreže Zoran Akik

  • Stari član foruma
  • *****
  • Poruke: 161
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Batajnica
Takodje želim uspeh, do sada sam koristio nozevoj i dobar je

Кад би само знао шта си могао још са Брстиваром.

Van mreže Rakovac Goran

  • Više od prijatelja foruma
  • *******
  • Poruke: 2225
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Velika Plana - Radovanje



Користио и нозевој и брстивар о чему сам у више наврата писао на овом и другим форумима.. И са једним и са другим више него задовољан. Војо ако долазиш на сајам на Ташмајдан понеси литар за мене. Поздрав и до скорог виђења.

Van mreže Vojo Brstina

  • Domaćin foruma
  • *******
  • Poruke: 4401
  • Pol: Muškarac
  • 063/383-114 023/782-015
Хвала вам драги пријатељи на подршки и лепим речима.
На снимку објављеном на ју-тјубу снимљеном 23 марта ове године на тему пролећни развој заједница у Родна Воја кошницама користио сам Војвир али тада му још нисмо дали име него сам приликом употребе то јест прскања пчела преко сатоноша рекао да је у питању нови препарат против варое, вируса и ноземозе.

Војвир је велики, велики напредак у пчеларству и лек који ефикасно уништава вароу, вирусе, ноземозу и многе друге болести.
Он има антивирусно, антибактеријско и антигљивично дејство а у себи нема штетних киселина нити било каквих отрова.
Приликом коришћења Војвира пчелару нису потребне заштитне рукавице, нити било каква заштита, напротив изузетно је користан за људски организам.

Војвир је веома важан за одстрањивање отрова из тела пчела, посебно за пчеларе који користе амитраза, супер стрип, херба стрип, чек мајт, вароом и многе друге препарате са опасним инсектицидима.
Колега Горане, имам намеру да дођем на Ташмајдан па ћу вам понети један литар Војвира.

Мом драгом пријатељу Душану Лазићу који је на овом као и на форуму СПОСа коректно извештавао о резултатима рада са Брстиваром бесплатно шаљем литар Војвира са надом да ће о резултатима употребе поднети макар који извештај.

Поздрав драгим пријатељима...
Српска решења за препород српског пчеларства. Родна Воја, Еко Воја, РЕВ, Прелазни РВ и ЕВ наставци, Брстивар, Нозевој, Војвир.

Три века испред света...
Нека блиста српско пчеларство.

Van mreže Nebojša Pešić

  • Stari član foruma
  • *****
  • Poruke: 306
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Kačarevo
      Честитам Војо и на овој иновацији, којом ћеш доприносити српском пчеларству. Надам се да ћемо се видети на Ташмајданском сајму и чути новости у вези примене и ефикасности Војвира.
       Поздрав.

Van mreže Zoran Ristovic

  • Stari član foruma
  • *****
  • Poruke: 120
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Ivanovo
Da li VojVir menja Brstivar ? Hoce li se Brstivar i dalje proizvoditi?

Van mreže Simic Aleksandar

  • Član foruma
  • ***
  • Poruke: 21
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: lacisled 220 m
Brstivarom sam zadovoljan nadam se da će i Vojvir biti efikasan.Čestitam na novom pronalasku.

Van mreže dusan lazic

  • Više od prijatelja foruma
  • *******
  • Poruke: 885
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: vojka
Хвала вам драги пријатељи на подршки и лепим речима.
На снимку објављеном на ју-тјубу снимљеном 23 марта ове године на тему пролећни развој заједница у Родна Воја кошницама користио сам Војвир али тада му још нисмо дали име него сам приликом употребе то јест прскања пчела преко сатоноша рекао да је у питању нови препарат против варое, вируса и ноземозе.

Војвир је велики, велики напредак у пчеларству и лек који ефикасно уништава вароу, вирусе, ноземозу и многе друге болести.
Он има антивирусно, антибактеријско и антигљивично дејство а у себи нема штетних киселина нити било каквих отрова.
Приликом коришћења Војвира пчелару нису потребне заштитне рукавице, нити било каква заштита, напротив изузетно је користан за људски организам.

Војвир је веома важан за одстрањивање отрова из тела пчела, посебно за пчеларе који користе амитраза, супер стрип, херба стрип, чек мајт, вароом и многе друге препарате са опасним инсектицидима.
Колега Горане, имам намеру да дођем на Ташмајдан па ћу вам понети један литар Војвира.

Мом драгом пријатељу Душану Лазићу који је на овом као и на форуму СПОСа коректно извештавао о резултатима рада са Брстиваром бесплатно шаљем литар Војвира са надом да ће о резултатима употребе поднети макар који извештај.

Поздрав драгим пријатељима...
Sad primetih ovaj detalj... :)
Hvala Vojo. Nisam navikao da često primam poklone. Hvala.
Sad još preostaje da postaviš ovu temu i na Spos-ovom forumu. ;)

Van mreže dusan lazic

  • Više od prijatelja foruma
  • *******
  • Poruke: 885
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: vojka
P.S.
Vojo, pod kojim naslovom je prilog na ju tjubu?

Van mreže Vojo Brstina

  • Domaćin foruma
  • *******
  • Poruke: 4401
  • Pol: Muškarac
  • 063/383-114 023/782-015
      Честитам Војо и на овој иновацији, којом ћеш доприносити српском пчеларству. Надам се да ћемо се видети на Ташмајданском сајму и чути новости у вези примене и ефикасности Војвира.
       Поздрав.
Хвала Нешко пријатељу, видимо се на Ташу па ћемо да се дружимо и детаљишемо.
Da li VojVir menja Brstivar ? Hoce li se Brstivar i dalje proizvoditi?
Зоране пријатељу,
Војвир делимично мења Брстивар заправо употпуњује.
Сада на пример када пчеле у октобру остану без легла када је напољу седам, осам или десетак степени Војвиром можемо подићи неколико централних рамова и елиминисати вароу без употребе киселина или без употребе амитраза што пчелари најчешће чине. Тај завршни третман моћи ће да се уради Војвиром и успут да то буде и третман против ноземозе и вируса.

Да Брстивар ће се и даље производити.

Brstivarom sam zadovoljan nadam se da će i Vojvir biti efikasan.Čestitam na novom pronalasku.
Пријатељу Ацо хвала вам на честитки али и лепим речима о дејству Брстивара.

Војвир ће бити и већ јесте изузетно ефикасан препарат.
Међутим он није само антиварозни препарат него има снажно антивирусно дејство као и антибактеријско и антигљивично дејство.

То је препарат за неко ново време, време у коме нећемо требати да користимо никакве опасне бојне отрове и штетне и опасне киселине.

Војвир је далеко ефикаснији од бевитала, апигарда и мноштва других препарата а не оставља резидуе у меду, воску и прполису и уопште није штетан за пчелара.

Поздрав драгим пријатељима...

Српска решења за препород српског пчеларства. Родна Воја, Еко Воја, РЕВ, Прелазни РВ и ЕВ наставци, Брстивар, Нозевој, Војвир.

Три века испред света...
Нека блиста српско пчеларство.

Van mreže Vojo Brstina

  • Domaćin foruma
  • *******
  • Poruke: 4401
  • Pol: Muškarac
  • 063/383-114 023/782-015
P.S.
Vojo, pod kojim naslovom je prilog na ju tjubu?
Дуле пријатељу,
Само на делу снимка се види да сам коментарисао употребу новог препарата а пошто је још било релативно хладно Војвир сам користио прскањем само преко сатоноша без вађења рамова.
Током марта нема потребе да се ваде рамови и прска појединачно сваки рам.
То је на снимку Rodna Voja prolećni razvoj 23 mart.

Поздрав драгим пријатељима...
Српска решења за препород српског пчеларства. Родна Воја, Еко Воја, РЕВ, Прелазни РВ и ЕВ наставци, Брстивар, Нозевој, Војвир.

Три века испред света...
Нека блиста српско пчеларство.

Van mreže Vojo Brstina

  • Domaćin foruma
  • *******
  • Poruke: 4401
  • Pol: Muškarac
  • 063/383-114 023/782-015
При самом крају снимка.
Поздрав...
Српска решења за препород српског пчеларства. Родна Воја, Еко Воја, РЕВ, Прелазни РВ и ЕВ наставци, Брстивар, Нозевој, Војвир.

Три века испред света...
Нека блиста српско пчеларство.