Ostale teme na forumu > Filmovi i literatura

Pčelarski filmovi

<< < (4/37) > >>

Ivan Brndusic:
Meni je Sveto zao i prosto sam ljubomoran kada vidim da ti vec imas oko 400 poruka svaka ti  cast, ali ja imam i jedan tehnicki problem , promenio sam emal i sada ne dobija obavestenje da mi je neko odgovorio na poruku ili da je neko pisao na temi koju ja pratim.
Verovatno treba da se odjavim pa da se ponovo prijavim, neznam sta treba.
Pozdrav

Milic Vukic:
Odličan i koristan. Moje iskrene čestitke.

Fehratovic Izet - Zoi:
PRAKTICNO PCELARSTVO

Moderator.1:

--- Citat: Ivan Brndusic  Januar 31, 2011, 22:51:40 ---Meni je Sveto zao i prosto sam ljubomoran kada vidim da ti vec imas oko 400 poruka svaka ti  cast, ali ja imam i jedan tehnicki problem , promenio sam emal i sada ne dobija obavestenje da mi je neko odgovorio na poruku ili da je neko pisao na temi koju ja pratim.
Verovatno treba da se odjavim pa da se ponovo prijavim, neznam sta treba.
Pozdrav

--- Kraj citata ---

Poštovani gospodine Brndušiću,

Molim Vas da mi dostavite Vaš novi e-mail na "pp" i biće promenjen kako bi ste redovno dobijali obaveštenja na novi mail-box.
Uskoro ćemo postaviti kratko uputstvo o podešavanju ličnog profila za korisnike foruma.

S poštovanjem od
Global Moderatora 1

Djoko Zecevic:
Evo da se pridruzim video zapisima, ali ovaj put indirektno pcelarska tema!
Detlic u akciji!
Pozdrav Kolegama
Djoko

Uzastopna Poruka: Februar 10, 2011, 16:01:44Ono sto se moze zapaziti kod nemackih pcelara jeste da pored Zanderovih stiroporki cesto koriste foliju preko satonosa!
To sam uocio i u mestu Setonje kod Petrovca na Mlavi kod pcelara Dragise Ilica - Mrce koji zivi u Ausitriji i na svim kosnicama ima PVC foliju preko satonosa?
Pozdrav

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Poštovani,ako hoćete da vidite sve teme morate se registrovati na forum Košnice Voja. Da bi se registrovali kliknite ovde...
Idi na punu verziju