Ostale teme na forumu > Predstavite vaš pčelinjak

Pcelinjak Blagoje Koneskog

(1/2) > >>

Blagoja Koneski:
Kao sta sam vec kazao pri pretstavljanju moji pcelinjak sastoji se od oko 15-tak pcelinjih drustava,. Prosle godine imao sam velike zagube. U toku leta 2010 god., vrsio sam renoviranje kosnica uginulih pcelinjih drustava, razmnozavao od tih 6 preostalih i opet stigo do 15, a ove godine dosad nemam nikakvih zaguba. Ovo prolece vrsio sam renoviranje postolja, pa resih da Vam pretstavim moj pcelinjak posle zavrsenih radova.
Dugo sam razmisljao dali to da uradim (pored Vasih tako jakim i uredjenim pcelinjacima), sabrao sam hrabrosti i evo danas resio sam poslati nekoliko slika sa mojim pcelinjakom.

stevanovic sveto:
Kolega Blagoje, imate lep pčelinjak, a imesto pčelinjaka je pravo. Pozdrav.

momamilosevic:
Blagoje,sve čestitke na uloženom trudu.Rezultati sigurno neće izostati.
Pozdrav iz Novog Sada.

Tomislav Androš:
Ovo sam maloprije gledao na SPOS-ovom forumu.. bas lijepo izgleda... a pogotovo su mi nova postolja super...!!!

Milanov Aleksandar:
Благоје денес малку подетаљно ги прегледав сликите од твоиот пчелињак. Многу ми се допађа местото каде е лоциран пчелињакот. Како многу добро го познавам Скопје и околината ме интересира каде се наођа пчелињакот.
Поздрав од Сурдулица.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Poštovani,ako hoćete da vidite sve teme morate se registrovati na forum Košnice Voja. Da bi se registrovali kliknite ovde...
Idi na punu verziju