Autor Tema: Шести државни пчеларски сајам Београд 2014.  (Pročitano 6896 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Vojo Brstina

  • Domaćin foruma
  • *******
  • Poruke: 4407
  • Pol: Muškarac
  • 063/383-114 023/782-015
У хали 3 Београдског сајма 8. и 9. марта 2014. године одржаће се Шести државни пчеларски сајам са међународним учешћем.

Више информација о овој манифестацији на званичној презентацији Споса:   http://spos.info/novost.php?id=3071

Поздрав свима....

Српска решења за препород српског пчеларства. Родна Воја, Еко Воја, РЕВ, Прелазни РВ и ЕВ наставци, Брстивар, Нозевој, Војвир.

Три века испред света...
Нека блиста српско пчеларство.

Van mreže stevanovic sveto

  • Više od prijatelja foruma
  • *******
  • Poruke: 3526
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Varda-Makovište 750m
Danas sam bio na Sajmu. Došao sam u 12.00 č, bila je velika gužva u sali. Sreo sam nekoliko forumaša, sa ovog, SPOSovog i Đokinog foruma. Prostor Sajma (hala br. 2) je podeljen na tri dela:
-u prvom delu je bila prodajna izložba pčelarske opreme,
-u drugom su bila predavanja,
-u trećem su bili štandovi sa pčelinjim proizvodima.
Napravio sam neke fotografije, ali me mrzi da ih sada obrađujem za postavljanje. To ću učiniti kad se vratim u Užice. Pozdrav.

Van mreže Stankovic Miodrag

  • Prijatelj foruma
  • ******
  • Poruke: 443
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Rajcetine
Bio sam i ja danas i da sam znao da cete dolaziti na sajam pokusao bih da Vas kontaktiram  ovako pozdrav...

Van mreže Šuljagić Goran

  • Napredni član foruma
  • ****
  • Poruke: 35
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Banatski Karlovac 99m
I ja sam bio na sajmu... :)
Voleo bih da sam upoznao i tebe Sveto i tebe Miodraže, ali kako da vas prepoznam kad se Sveto "sakrio" ispod ove kape a Miodrag ni sliku na profilu nema ;)
U svakom slučaju pozdrav za obojicu i za sve ostale članove foruma!

Van mreže stevanovic sveto

  • Više od prijatelja foruma
  • *******
  • Poruke: 3526
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Varda-Makovište 750m
Tamo na SPOSovom forumu su se dogovarali da se nađu na terasi, da se druže i slikaju. Bio sam tamo nekoliko puta, ali nije bilo mnogo forumaša, samo manje grupice. Od poznatih forumaša sreo sam Đoku Zečevića, Zorana Markovića, Momu Milovanovića, Dina Cerića, Hasana Smailbegovića, Pepija Brajkovića, Nekoliko mojih Užičana, Biljanu Prtinu. Od Pepija sam dobio flašu rakije od meda, koju smo degustirali na terasi, a zadužio sam mog Užičanina Dragana Arsenijevića da je nosi. Rakija je prva liga. Još jednom se zahvaljujem Pepiju. I meni je žao što se nismo bolje organizovali, ali nema veze, biće još prilika. Pozdrav.

Van mreže Драган Нешковић

  • Više od prijatelja foruma
  • *******
  • Poruke: 1406
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Mala Moštanica 174м
И ја сам јуче поподне, око 17 часова био на сајму. Ишао сам да погледам неке врцаљке, па сам гледао да одем када је мања гужва. У време када сам ја стигао, није било никакве гужве, напротив.
Као што каже колега Света, за неки следећи пут можемо се организовати на време па да се мало боље упознамо и дружимо. Ваљда ће Света или неко од нас тада имати дал медовачу, дал неку другу ракију, није битно  ;) 
За сваки случај, спремићу ја нешто, чисто да се нађе.  :) 
Поздрав свима  :D

Van mreže stevanovic sveto

  • Više od prijatelja foruma
  • *******
  • Poruke: 3526
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Varda-Makovište 750m
Evo obećanih slika sa jučerašnje posete Sajmu. Pozdrav.

Van mreže stevanovic sveto

  • Više od prijatelja foruma
  • *******
  • Poruke: 3526
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Varda-Makovište 750m
Sajam su obeležili veća gužva na prostoru sa opremom, nešto manje u delu sa predavanjima, a prostor gde su bili izlagači pčelinjih proizvoda bio je najmanje posećen iako je tamo bio besplatan ulaz. Po priči nekih izlagača, kažu da su veoma loše prošli. Evo još nekih slika sa Sajma. Pozdrav.