Pčelarske manifestacije > Autorska predavanja članova foruma Košnice Voja

Jednodnevni seminar u Elemiru

<< < (3/3)

Edi Daruši:
Stolica ima, Vučkoviću ne brini. :)

Zoran Vučković:
Edi, domaćine, nije napisano u lošem smislu... taman posla.... samo kažem da bih i stojao samo da dobijem znanje.... ako me vi Banaćani primite u ekipu. Doduše živim na severnim obroncima Šumadije al će mi pčelinjak biti u ravnici pored Dunava... najjužniji južni Banat ili možda bolje... predgrađe Banata....  ;D

Nenad Tucakov:
Dok ti kreneš u Banat, mi ćemo ti izaledja u Šumadiju na bagrem... :)

Edi Daruši:

--- Citat: Zoran Vučković  Februar 12, 2017, 20:27:09 ---Edi, domaćine, nije napisano u lošem smislu... taman posla.... samo kažem da bih i stojao samo da dobijem znanje.... ako me vi Banaćani primite u ekipu. Doduše živim na severnim obroncima Šumadije al će mi pčelinjak biti u ravnici pored Dunava... najjužniji južni Banat ili možda bolje... predgrađe Banata....  ;D

--- Kraj citata ---
Dobro mi došao!
p.s. ma ne ljutim se, to me ovaj Pančevac, elemirski zet, zeza za stolice, ne zna on da ima i hoklica, panjeva, klupa...

zoran drpljanin:

--- Citat: Zoran Vučković  Februar 12, 2017, 20:27:09 ---Edi, domaćine, nije napisano u lošem smislu... taman posla.... samo kažem da bih i stojao samo da dobijem znanje.... ako me vi Banaćani primite u ekipu. Doduše živim na severnim obroncima Šumadije al će mi pčelinjak biti u ravnici pored Dunava... najjužniji južni Banat ili možda bolje... predgrađe Banata....  ;D
[/quote

Pusti se ti njih imenjace, kakvi su bojim se da ce biti samo voznja camcem, ponesi neki burek i cebe . Kako su poceli uzivacemo samo u cvkutu banatskih ptica... Doduse, mozda nam te pticice i sapnu ponesto..
--- Kraj citata ---

Navigacija

[0] Indeks poruka

[*] Prethodna strana

Poštovani,ako hoćete da vidite sve teme morate se registrovati na forum Košnice Voja. Da bi se registrovali kliknite ovde...
Idi na punu verziju