Autor Tema: Удружење пчелара Пешчара - Ковин - предавање  (Pročitano 5008 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Zoran Vučković

  • Stari član foruma
  • *****
  • Poruke: 390
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Смедерево ​​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​​​​ ​​​​ Мoравиште ​​ ​​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​​ ЕВ и РВ кошнице
Дана 08.02.2019 удружење пчелара Пешчара - Ковин - организује предавање на тему Пролећни развој и искоришћавање главне паше које ће одржати предавач Раде Костадиновић из Крагујевца. Након предавања ће за заинтересоване пчеларе бити одржана презентација СМС Ваге. Предавање ће бити одржано у сали Општине Ковин и почиње у 17 часова.
Позивају се сви заинтересовани пчелари и удржења из околине да присуствују предавању. Улаз је слободан за све.
Нека нам живот буде сладак као мед!

Van mreže Rakovac Goran

  • Više od prijatelja foruma
  • *******
  • Poruke: 2230
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Velika Plana - Radovanje



           Раде пчелари са ДБ кошницама и ово предавање неће бити посебно интересантно за нас са РВ - ом.

Van mreže zoran drpljanin

  • Više od prijatelja foruma
  • *******
  • Poruke: 1042
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Kula-planinarski dom
Rade je dobar pcelar i predavac. Ja sam bio na par predavanja gde se govorilo o raznim temama ali sam odlazio zbunjen, narocito stavovoma predavaca drzanjem fokusa na odradjeni tip kosnice. Jedino sam kod Soleta primetio sirinu u shvatanju pcelarenja i nekim drugim tipom kosnice.Doduse to je bio razgovor ali za mene tada, predavanje i govor znalca. Opedelili smo se za ovaj tip kosnice i zbog njene specificnosti i ipak malo drugacijeg rada sa njom ta predavanja i nisu od neke pomoci.

 A tek sa Poloskom je to, kao nebo i zemlja.