Autor Tema: Druzenje pcelara u Nisu 10.09. 2016.god.  (Pročitano 6233 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Goran ilic

  • Napredni član foruma
  • ****
  • Poruke: 66
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Gornje Suhotno 220m
Druzenje pcelara u Nisu 10.09. 2016.god.
« poslato: Septembar 13, 2016, 16:48:24 »
Drage kolege,proteklog vikenda tacnije 10.09.2016.god. u Nisu, okupili su se forumasi SPOS-a ali pre svega PCELARI,bilo je i kolega koji nisu clanovi SPOS-a a bilo je nekoliko kolega koji nisu clanovi nijednog foruma....
Druzenje je bilo odlicno...
Domacini druzenja su bili Srbijanka i Radisav a pomagali su  Mirjana Bojovic,Branko Nikolic,Vojislav Maksimovic i Slobodan Jakovljevic....
Okupljanje je bilo zakazano za 10h u restoranu PAJA INTERNACIONAL na Trosarini.....Posle okupljanja i osvezenja uz kaficu i "mezence i picence" krenuli smo autobusom ka arheoloskom nalazistu MEDIJANA... zatim smo posetili VINSKI PODRUM MALCA gde smo probali razna vina,sireve,suve sljive i slatko od bundeve,sledeca destinacija je bio LOGOR 12 FEBRUAR,i nakraju CELE KULA....
Od 15h druzenje smo nastavili u restoranu uz rucak i veselje do kasno uvece...
Organizacija druzenja je bila vrhunska,sve kolege sa kojima sam se cuo imali su samo reci hvale....
Mislim da su ovakva druzenja odlicna stvar, jer prijateljstava koja se stvore izmedju kolega nadam se da ce trajati za navek.....
I da ja nepisem vise, evo par fotografija koje je napravio Branko Nikolic pa se uverite sami.....i mozda na nekom sledecem okupljanju nas bude MNOGO MNOGO vise...
 https://goo.gl/photos/4vtYqXzUTu9CMKR79
https://www.youtube.com/watch?v=cHnLn_SrWcw&feature=youtu.be

Van mreže Rakovac Goran

  • Više od prijatelja foruma
  • *******
  • Poruke: 2230
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Velika Plana - Radovanje
Odg: Druzenje pcelara u Nisu 10.09. 2016.god.
« Odgovor #1 poslato: Septembar 13, 2016, 17:37:52 »





               Тако је имењаче. Савршена организација , добри домаћини , весели гости. Потписујем све што си написао. Хвала за фотографије . Лепе успомене.

Van mreže Radisa Zdravkovic

  • Stari član foruma
  • *****
  • Poruke: 216
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Naupare Podnožje planine Jastrebac
Odg: Druzenje pcelara u Nisu 10.09. 2016.god.
« Odgovor #2 poslato: Septembar 13, 2016, 19:54:37 »
I ja sam bio jedan od učesnika druženja u Nišu i mogu reći da je bilo odlično.
Evo nekoliko fotografija za početak

Van mreže Milos Obradovic

  • Stari član foruma
  • *****
  • Poruke: 273
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Kasevar 18420 Blace
Odg: Druzenje pcelara u Nisu 10.09. 2016.god.
« Odgovor #3 poslato: Septembar 13, 2016, 20:32:40 »
Druzenje za pamcenje a ove slike govore mnogo vise od reci , drago mi je da sam bio deo jednog ovakvog druzenja...
Brat je mio ma koje vere bio...

http://prvisvetskirat.rs/licnosti/ucesnici-ratova/

na ovom sajtu se nalaze mnogobrojne price ucesnika rata od 1912-1918 price koje govore mnogo vise nego sve one istorijske knjige koje nam serviraju u skolama

Van mreže gradimir avramovic

  • Napredni član foruma
  • ****
  • Poruke: 41
  • Pol: Muškarac
Odg: Druzenje pcelara u Nisu 10.09. 2016.god.
« Odgovor #4 poslato: Septembar 13, 2016, 23:44:11 »



    I ja sam gotovo redovan učesnik dosadašnjih druženja i spreman sam da sve obaveze podredim tom susretu... tako da na organizaciji putovanja radim i po dva meseca unapred.
    Verujte da se isplati jer sada na susrete odlazim kao da idem kod nekoga iz familije na slavlje.
    To moje uživanju u druženju i raspoloženje koje traje nedeljama posle, primetila je i moja supruga, i željna pozitivne energije i prijateljske atmosfere- i ona nam se pridružila u zadnja tri susreta. Sada je potpuno sigurna da je na pravom mestu i da ni malo nije pogrešila, tako da ni buduće susrete neće propuštati.
    Ovaj put u Nišu, organizacije se prihvatila grupica vrlo sposobnih, ozbiljnih i odgovornih ljudi, koji i inače u životu sjajno funkcionišu, tako da se oko osamdesetak gostiju osećalo kao da je slavlje priređeno u krugu porodice ili najbližih prijatelja. Druženje je imalo i kulturno-istorijski karakter jer su nam domaćimi obezbedili posetu "Medijani" gde nam je rečiti istoričar ispričao gomilu stvari za koje sam ja prvi put čuo; posetili smo i vinski podrum "Malča" gde su nas domaćinski dočekali i poslužili. Posetili smo i niški logor gde su nam, takođe od strane stručnog turističkog radnika prezentovane strahote koje su činili nacistički zločinci a, naravno, simbol Niša i okoline, jedinstveni spomenik na svetu, Ćele kula nije se mogla zaobići u tom delu obilaska niških znamenitosti. Čak je i predsenik SPOS-a Rodoljub Živadinović našao za shodno da ispoštuje organizatore a i nas, goste i da nas na kratko poseti i uruči svim gostima simbolične uspomene na druženje.
     Zahvaljujem se Mirjani, Dragici, Srbijanki, Branku Radisavu, Voji, Slobodanu...i svima koji su svojim radom, organizacijom i raspoloženjem doprineli da se osećamo kao da smo među najbližima...

Van mreže Daniloski Blagoja

  • Stari član foruma
  • *****
  • Poruke: 240
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Тајмиште 1069мнв
Odg: Druzenje pcelara u Nisu 10.09. 2016.god.
« Odgovor #5 poslato: Septembar 14, 2016, 22:07:59 »
Мени је ово дружење било одлично,екипа познаника и пријатеља на једном месту!Организација перфектна,која поред пчеларства годинама гаји пријатељску хармонију!
Слободан сам да кажем да је ово много лепа традиција,невезано у коју режију,овде се окупљају људи/пчелари,познаници,пријатељи који имају душу,зато и ова дружења се тако доживљавају ко једна велика фамилија на окупу,раздрагана и пуна емоција!
Упознао сам и нове пријатеље,а о старим да и не причам,изгрлили заиграли .......живели,ово је тек почетак,биќе још дружења,само што смо почели!
Голем поздрав из Македоније!

Van mreže Daniloski Blagoja

  • Stari član foruma
  • *****
  • Poruke: 240
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Тајмиште 1069мнв
Odg: Druzenje pcelara u Nisu 10.09. 2016.god.
« Odgovor #6 poslato: Septembar 16, 2016, 09:24:15 »
http://youtu.be/lQ-prVrS-Js

Све више и више слушам ову Радишину!

Van mreže Radisa Zdravkovic

  • Stari član foruma
  • *****
  • Poruke: 216
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Naupare Podnožje planine Jastrebac
Odg: Druzenje pcelara u Nisu 10.09. 2016.god.
« Odgovor #7 poslato: Septembar 16, 2016, 12:47:06 »
Dje me nadje pobratime,i definitivno postade ona -Radišina   ;D

Van mreže Daniloski Blagoja

  • Stari član foruma
  • *****
  • Poruke: 240
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Тајмиште 1069мнв
Odg: Druzenje pcelara u Nisu 10.09. 2016.god.
« Odgovor #8 poslato: Septembar 16, 2016, 14:34:39 »
 
Dje me nadje pobratime,i definitivno postade ona -Radišina   ;D
Брате,ја ову песму сам први пут чуо,а ти си је одпевао,тако да...... ;)

Van mreže Radisa Zdravkovic

  • Stari član foruma
  • *****
  • Poruke: 216
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Naupare Podnožje planine Jastrebac
Odg: Druzenje pcelara u Nisu 10.09. 2016.god.
« Odgovor #9 poslato: Oktobar 24, 2016, 23:42:11 »
Evo još neka sličica sa druženja u Nišššš  ;D