Autor Tema: Молба  (Pročitano 17785 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Dragan Šošić

  • Više od prijatelja foruma
  • *******
  • Poruke: 2240
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Mala Moštanica
Молба
« poslato: Maj 04, 2016, 21:44:15 »
Замолио бих уреднике да закључају теме Техника пчеларења је примерена условима...шта урадити, како и када и тему Понашање пчела. Желео бих да остану у садашњем стању.

Повлачим се из јавности и ако буде још нека тема за коју бих желео да остане у садашњем стању, замолићу уреднике путем пп да их закључају. Форуме ћу пратити само као гост (пријављиваћу се и пратити, али нећу писати). Надам се да ћете ми изаћи у сусрет.

Хвала и све најбоље желим колегама. И било би ми драго да се избегну банални коментари типа како и зашто. Унапред хвала  :)

Шоле
Od 01 januara 2015 nisam član SPOS zbog ponašanja predsednika SPOS Rodoljuba Živadinovića prema pčelarima i politike koju on sprovodi (bio sam član SPOS od 1985 do 2015 godine).

Van mreže Dejan Đukić

  • Stari član foruma
  • *****
  • Poruke: 101
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Brčko-Ražljevo
Odg: Молба
« Odgovor #1 poslato: Maj 04, 2016, 23:06:06 »
dovidjenja i srecno gospodine Sosicu,ja samo moram reci jednu stvar i slobodno mogu da kazem u ime svih pcelara pocetnika mnogo ce nam faliti vasi temeljni odgovori na nasa glupa pitanja... svi smo imali jednog savrsenog mentora,a sad ga vise nema  :(


sve najbolje vam zelim od srca


lijep pozdrav

Van mreže Рајко Борић

  • Stari član foruma
  • *****
  • Poruke: 394
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Прхово и Караш
Молба
« Odgovor #2 poslato: Maj 04, 2016, 23:44:37 »
Драгане, имам и ја за тебе молбу: седи па напиши књигу. Јављам се као пренумерант. Имаш свог корисног материјала на форумима... Ваљда ће твоја лепа госпођа (дубоки наклон) имати за то разумевања и стрпљења.

Van mreže Anto Dankić

  • Više od prijatelja foruma
  • *******
  • Poruke: 838
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Slavonski Brod, Jelas
Odg: Молба
« Odgovor #3 poslato: Maj 04, 2016, 23:51:26 »
Hvala za ovo dosada što si pisao i odvojio vrijeme. Tvoje postove ćemo vjerovatno još puno puta pročitati jer toliko toga ne može "sjesti" u glavu odjednom. Naravno najbolje se uči kada spojiš praksu i teoriju.

Van mreže Nebojša Glišić

  • Član foruma
  • ***
  • Poruke: 20
  • Pol: Muškarac
    • Divus eko
  • Lokacija pčelinjaka: Beograd
Odg: Молба
« Odgovor #4 poslato: Maj 04, 2016, 23:59:03 »
Uz propali bagrem, ovo nam je već drugi grupni maler ovih dana.... Pozdrav...

Van mreže Mario Pudrlja

  • Stari član foruma
  • *****
  • Poruke: 109
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Karlovac 129 m
Odg: Молба
« Odgovor #5 poslato: Maj 05, 2016, 09:08:02 »
Dragane, knjiga obavezno. Pišeš toliko detaljne i opširne odgovore ljudimaovdje na forumu i čitam ih sa velikom pažnjom i učim iz njih - vjerujem i ostali i to ne samo neiskusni pčelari.
Napiši je, ali ne samo na Srpskom nego i na Engleskom.
Možeš li otvoriti drugu temu pošto je ova zaključana gdje ćemo pričati o istom samo je drukčije nazovi.

Van mreže Milos Obradovic

  • Stari član foruma
  • *****
  • Poruke: 273
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Kasevar 18420 Blace
Odg: Молба
« Odgovor #6 poslato: Maj 05, 2016, 15:47:25 »
Poštovani kolega Dragane

Poštujem tvoju odluku da se povuces i da nepišeš više, možda smo i mi pčelari početnici doprineli tome jer postavljamo jedno te isto pitanje po više puta a ne procitamo pre toga teme u kojima se o tome pisalo ali nije to više bitno...

Ovom prilikom želeo bih da ti se u svoje ime zahvalim na bogatim tekstovima koje si neumorno pisao i u detaljima opisivao odredjene radnje i svoje znanje i iskustvo prenosio na nas početnike a i ostale pčelare kada sam se učlanio na ovaj forum moj veliki prijatelj GORAN RAKOVAC čovek koji je zaduzen sto ja sada pčelarim sa RV kosnicom rekao mi je ČITAJ SAMO ŠTA ŠOŠIĆ PIŠE I NEĆES NIGDE POGREŠITI...Kao što reče kolega ANTO tvoje postove ćemo verovatno pročitati jos dosta puta i mnogo toga iz tvoje tehnike pčelarenja primeniti na svojim pčelinjacima ...Još jednom Hvala na svemu i želim ti mnogo uspeha u daljem radu SVAKO DOBRO I SVE NAJLEPŠE...MEDNO
Brat je mio ma koje vere bio...

http://prvisvetskirat.rs/licnosti/ucesnici-ratova/

na ovom sajtu se nalaze mnogobrojne price ucesnika rata od 1912-1918 price koje govore mnogo vise nego sve one istorijske knjige koje nam serviraju u skolama

Van mreže Krešo Lesan

  • Napredni član foruma
  • ****
  • Poruke: 71
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: slavonija sibinj
Odg: Молба
« Odgovor #7 poslato: Maj 06, 2016, 07:28:03 »
Sve najbolje i svako dobro.
Hvala na tako iscrpnim savjetima i strpljenju za nas početnike.
Svi se nadamo nekom ponovnom javljanju za koju godinu, ali tada nećemo biti početnici već dobri pčelari zahvaljujući tebi.
Do or do not, there is no try!

Van mreže Mario Pudrlja

  • Stari član foruma
  • *****
  • Poruke: 109
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Karlovac 129 m
Odg: Молба
« Odgovor #8 poslato: Maj 06, 2016, 09:45:30 »
Dragane, knjiga obavezno. Pišeš toliko detaljne i opširne odgovore ljudimaovdje na forumu i čitam ih sa velikom pažnjom i učim iz njih - vjerujem i ostali i to ne samo neiskusni pčelari.
Napiši je, ali ne samo na Srpskom nego i na Engleskom.
Možeš li otvoriti drugu temu pošto je ova zaključana gdje ćemo pričati o istom samo je drukčije nazovi.
Ja sam pogrešno razumio Draganov post i mislio da samo navedenu temu želi zaključati!
Šta reći - šteta za pčelarstvo generalno!!!
Ovo što sam za knjige napisao i dalje stoji.

Van mreže Rakovac Goran

  • Više od prijatelja foruma
  • *******
  • Poruke: 2226
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Velika Plana - Radovanje
Odg: Молба
« Odgovor #9 poslato: Maj 06, 2016, 11:08:17 »


                     Штета . Ипак , одлука је таква каква јесте и морамо је сви поштовати.  Шошић је досадашњим несебичним преношењем свог знања и искуства обогатио овај форум и битно утицао на рад многих пчелара. И до сада сам препоручивао његове текстове а од сада , пошто се више неће јављати , ћу то чинити још више.
                      Што се евентуалне књиге тиче одмах се јављам као пренумерант.
                     

Van mreže Aleksandar Nadrljanski

  • Stari član foruma
  • *****
  • Poruke: 392
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Sanad 89m
Odg: Молба
« Odgovor #10 poslato: Maj 13, 2016, 00:34:02 »
Dragane sta reci vise samo jedno Veliko HVALA!

Van mreže zoran drpljanin

  • Više od prijatelja foruma
  • *******
  • Poruke: 1042
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Kula-planinarski dom
Odg: Молба
« Odgovor #11 poslato: Maj 13, 2016, 06:30:18 »
Ja do sada nisam komentarisao,jednostavno nisam mogao,bio sam neko ko se jos uvek citajuci edukuje a Vi ste bili uvek tu sa savetima..

Van mreže Vladan Jakovljevic

  • Mladi član foruma
  • **
  • Poruke: 6
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Smederevo
Odg: Молба
« Odgovor #12 poslato: Jun 08, 2016, 21:44:41 »
Nedostajace mi ono pčelarski velemajstor iz Požarevca i okoline pozdrav

Van mreže Sasa Lackovic

  • Gost
  • *
  • Poruke: 3
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Petrova gora
Odg: Молба
« Odgovor #13 poslato: Jun 20, 2016, 23:02:46 »
Velika steta i
Veliko Hvala
...