Autor Tema: Druženje forumaša - foruma košnice Voja  (Pročitano 11980 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Boban Petrović

  • Napredni član foruma
  • ****
  • Poruke: 65
  • Pol: Muškarac
Druženje forumaša - foruma košnice Voja
« poslato: Maj 06, 2011, 15:24:38 »
Od 30.04.2011. - 02.05.2011. godine imao sam čast i zadovoljstvo da sa mojom porodicom budem gost porodice Stojanović na Paliću. Sa Palića smo poneli mnogo lepih uspomena. Žika i njegova porodica su bili više nego dobri domaćini i veliko HVALA na tome! Moram da vam kažem i to da je Žika živa enciklopedija Palića i Subotice što me je posebno fasciniralo, počev od istorije pa do današnjih dana. Kako je sve to izgledalo vidite na slikama.

Van mreže Zika Stojanovic

  • Prijatelj foruma
  • ******
  • Poruke: 454
  • Pol: Muškarac
Odg: Druženje forumaša - foruma košnice Voja
« Odgovor #1 poslato: Maj 06, 2011, 15:44:07 »
Hvala lepo prijatelju Bobane!
Dobrom čoveku i dobrim ljudima nije teško biti dobar domaćin!
Zadovoljstvo je to veliko iako smo različite starosne dobi!!!

Van mreže Boban Petrović

  • Napredni član foruma
  • ****
  • Poruke: 65
  • Pol: Muškarac
Odg: Druženje forumaša - foruma košnice Voja
« Odgovor #2 poslato: Maj 06, 2011, 15:47:06 »
Nama ni jednog jedinog trenutka nije bilo dosadno, puno smo toga naučili iz ovog druženja!

Van mreže Dragan Stantić

  • Stari član foruma
  • *****
  • Poruke: 266
  • Pol: Muškarac
Odg: Druženje forumaša - foruma košnice Voja
« Odgovor #3 poslato: Maj 06, 2011, 18:12:16 »
Sve čestitke za druženje, da sam znao mogli smo kafu da popijemo zajedno. ;D ;D

Van mreže Zika Stojanovic

  • Prijatelj foruma
  • ******
  • Poruke: 454
  • Pol: Muškarac
Odg: Druženje forumaša - foruma košnice Voja
« Odgovor #4 poslato: Maj 06, 2011, 19:22:01 »
Dragane, to je bio sam mali test za neko ozbiljnije druženje većeg broja naših forumaša!
Evo malo foto materijala i od mene:

Van mreže Fehratovic Izet - Zoi

  • Član foruma
  • ***
  • Poruke: 31
  • Pol: Muškarac
  • MED NA MEDU RODI
    • ZLATNA DOLINA
Odg: Druženje forumaša - foruma košnice Voja
« Odgovor #5 poslato: Maj 06, 2011, 21:45:02 »
Subotica je predivan grad!!!
Podrzavam svaki vid druzenja.Svaka cast!


Pozdrav od brace Fehratovic

Van mreže Dragan Stantić

  • Stari član foruma
  • *****
  • Poruke: 266
  • Pol: Muškarac
Odg: Druženje forumaša - foruma košnice Voja
« Odgovor #6 poslato: Jun 14, 2011, 21:21:33 »
Ajde da se malo pohvalim, i mi smo se malo družili u subotu, kod Mome u Rakovcu, a ja nisam na slici jer sam fotografisao. Moma nam je priredio gurmanski užitak, a nedostajao je naš mladi kolega Žabić Spomenko, koji je odsustvovao zbog posla.

Van mreže Milinčić Vladimir

  • Mladi član foruma
  • **
  • Poruke: 10
  • Pol: Muškarac
Odg: Druženje forumaša - foruma košnice Voja
« Odgovor #7 poslato: Jun 14, 2011, 22:42:31 »
Dragane, Moma je sjajan tip. Mog druga Đorđeta i mene je dva puta ugostio kao da se znamo sto godina.
Podrzavam svaki vid druzenja.


Van mreže Milinčić Vladimir

  • Mladi član foruma
  • **
  • Poruke: 10
  • Pol: Muškarac
Odg: Druženje forumaša - foruma košnice Voja
« Odgovor #8 poslato: Jun 14, 2011, 23:02:17 »
Na slici su sa jedne strane stari pčelarski vukovi -  Voja, Moma, Sinisa i Dragutin, a sa druge strane mi početnici u pčelarstvu Đorđe - (sa duzom kosom), Igor (duks sa zelenim prugama) i ja (kratko ošišan). Nemam sliku na profilu, pa sam sam napisao ko je ko.

Van mreže Boban Petrović

  • Napredni član foruma
  • ****
  • Poruke: 65
  • Pol: Muškarac
Odg: Druženje forumaša - foruma košnice Voja
« Odgovor #9 poslato: Jun 14, 2011, 23:50:15 »
Svaka čast, lepo je družiti se sa pravim ljudima!!!

Van mreže Milic Vukic

  • Prijatelj foruma
  • ******
  • Poruke: 475
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Ribaševina kod Užica
Odg: Druženje forumaša - foruma košnice Voja
« Odgovor #10 poslato: Jun 21, 2011, 09:46:25 »
Da neplanirani susreti i druženja mogu da budu pravi doživljaj pokazala je jučerašnja neplanirana poseta užičkih pčelara Sirka Pavelu iz Padine. Neđo Lazić, Milić Lazić i moja malenkost imali su čast i zadovoljstvo da da budu Pavelovi gosti. Moja namera je bila da već kad dolazimo u Padinu, samo na časak svratimo i upoznamo Pavela sa kojim se družimo na ovom forumu. Ispalo je mnogo drugačije, proveli smo nezaboravan dan sa divnim čovekom i pčelarom i bili ugošćeni u njegovom prelepom domu. Dugujemo mu veliku zahvalnost i nadamo se da ćemo biti nu prilici da uzvratimo gostoprimstvo. Šteta što smo pošli bez fotoaparata.
Pozdrav svima.

Van mreže sirka pavel

  • Stari član foruma
  • *****
  • Poruke: 283
  • Pol: Muškarac
Odg: Druženje forumaša - foruma košnice Voja
« Odgovor #11 poslato: Avgust 22, 2011, 12:27:02 »
Da neplanirani susreti i druženja mogu da budu pravi doživljaj pokazala je jučerašnja neplanirana poseta užičkih pčelara Sirka Pavelu iz Padine. Neđo Lazić, Milić Lazić i moja malenkost imali su čast i zadovoljstvo da da budu Pavelovi gosti. Moja namera je bila da već kad dolazimo u Padinu, samo na časak svratimo i upoznamo Pavela sa kojim se družimo na ovom forumu. Ispalo je mnogo drugačije, proveli smo nezaboravan dan sa divnim čovekom i pčelarom i bili ugošćeni u njegovom prelepom domu. Dugujemo mu veliku zahvalnost i nadamo se da ćemo biti nu prilici da uzvratimo gostoprimstvo. Šteta što smo pošli bez fotoaparata.
Pozdrav svima.
Ja se izvinjavam sto nisam odmah odgovorio na ovaj post uvazenog kolege Milic Vukica,razlog je vrlo jednostavan a to je:nisam primetio, jer verovatno nisam bio u to vreme na forumu.
Iako sam bio izuzetno pocascen sa posetom dragih kolega,imam utisak da sam ih malo ugostio.Svakako i meni je krivo sto to nismo ovekovecili sa par fotografija,ipak su fotografije te koje bolje vracaju memoriju na predivne trenutke.
U svakom slucaju,veoma sam zahvalan kolegama sto su svratili kod mene i nadam se da sledeci put(ako da Bog)nece biti susret bez slika.
Iako sa zakasnjenjem, ipak se nadam da ce moja zahvalnost biti primljenja od strane uvazenih kolega.
Puno pozdrava svima.

Van mreže Milic Vukic

  • Prijatelj foruma
  • ******
  • Poruke: 475
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Ribaševina kod Užica
Odg: Druženje forumaša - foruma košnice Voja
« Odgovor #12 poslato: Avgust 23, 2011, 21:07:34 »
Veliko hvala divnom pčelareskom prijatelju. Iskreno se nadamo i radujemo sledećem susretu. Sada je na nas red da ugostimo Pavela. Poziv je otvoren.  Za informaciju Pavelu i ostalim forumašima u ataru Padine smo solidno prošli na suncokretu i što je najvažnije sve je proteklo bez bilo kakvih problem, a pčelnja  društva su se vratila nikad bolja, što je posebno važno.
Pozdrav svima.

Van mreže sirka pavel

  • Stari član foruma
  • *****
  • Poruke: 283
  • Pol: Muškarac
Odg: Druženje forumaša - foruma košnice Voja
« Odgovor #13 poslato: Avgust 24, 2011, 13:10:24 »
Veliko hvala divnom pčelareskom prijatelju. Iskreno se nadamo i radujemo sledećem susretu. Sada je na nas red da ugostimo Pavela. Poziv je otvoren.  Za informaciju Pavelu i ostalim forumašima u ataru Padine smo solidno prošli na suncokretu i što je najvažnije sve je proteklo bez bilo kakvih problem, a pčelnja  društva su se vratila nikad bolja, što je posebno važno.
Pozdrav svima.

Puno hvala na lepim recima i zadovoljstvo mi je cuti tako lepih informacija.

Posebno mi je drago na korektnosti prema ostalim kolegama,sto se bas ne moze reci za sve koji su bili na ovim prostorima.

Verovatno nebi bilo lose uvesti (ili samo potsetiti neke kolege) na osnovni kodekst ponasanja kod doseljavanja.
Samo primer:kako neko zeli da se neko obhodi prema njemu,trebalo bi i on da se tako ponasa prema ostalima...

Tu pre svaga mislim na gustinu pcelinjih zajednica na jednom mestu,...blizina puta..,naseljenog mesta...,obezbedjivanje vode...

Da nebi imali neprijatnosti i da budemo bar vecina zadovoljni,puno pozdrava.

Van mreže Milic Vukic

  • Prijatelj foruma
  • ******
  • Poruke: 475
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Ribaševina kod Užica
Odg: Druženje forumaša - foruma košnice Voja
« Odgovor #14 poslato: Avgust 28, 2011, 22:12:08 »
Padina je primer gde su korektni i obzirni pčelari uvek dobro došli. Ja sam se i ove godine potrudio da dam dobar primer time što sam pčelinjak postavio na mestu na travnatoj utrini gde pčele nikom nisu pravile smetnju. Osim toga najbliži pčelinjak bio je udaljen preko 2 km. Pavel je apsolutno u pravu i ja se toga pridržavam.
Pozdrav svima.