Pčelinja paša > Trenutne pašne (ne)prilike

suncokret 2019

<< < (3/9) > >>

zoran drpljanin:
Suncekret je poranio ove godine, nemam vagu ali unosa ima, pcele bas rade. Ako u narednih desetak dana ne bude nekih ekstremno visokih temperatura bice dobro. Mislim da kako je brzo dosao , tako ce i brzo proci.

Anto Dankić:
Danas 4,22 kg, iskreno nisam nikad imao veći unos na suncokretu😁

dusan lazic:

--- Citat: pizurica aleksandar  Jul 03, 2019, 13:17:05 ---Ja sam u subotu 29.06. obisao atar. Na celom potezu oko pcelinjaka, a i sire naso tri njivice sa otvorenim suncokretom oko 30%. Ostalo sve jos uvek zeleno. Jos smo na Fruskoj gori I merkamo sta nam je ciniti. Nemam nikakvih informacija o unosu kod kolega koji "strazare" na suncokretu...

--- Citat: pizurica aleksandar  Jul 03, 2019, 13:17:05 ---Ja sam u subotu 29.06. obisao atar. Na celom potezu oko pcelinjaka, a i sire naso tri njivice sa otvorenim suncokretom oko 30%. Ostalo sve jos uvek zeleno. Jos smo na Fruskoj gori I merkamo sta nam je ciniti. Nemam nikakvih informacija o unosu kod kolega koji "strazare" na suncokretu...

--- Kraj citata ---
Na suncokret se nesme zakasniti. Najbolje medi u prvim danima.
--- Kraj citata ---

dusan lazic:
(ne znam šta sam zabrljo...)
Na suncokret se ne sme zakasniti. Najbolje medi u prvim danima.

zoran drpljanin:
Tako je Dusane, evo i Anto to potvrdjuje sa svojim merenjima.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Poštovani,ako hoćete da vidite sve teme morate se registrovati na forum Košnice Voja. Da bi se registrovali kliknite ovde...
Idi na punu verziju