Autor Tema: Novosti iz Društva pčelara Čajetina  (Pročitano 8107 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Milic Vukic

  • Prijatelj foruma
  • ******
  • Poruke: 475
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Ribaševina kod Užica
Novosti iz Društva pčelara Čajetina
« poslato: Februar 20, 2011, 19:44:32 »
       Danas je Društvo pčelara iz Čajetine održalo redovnu godišnju skupštinu.
Skupština je osržana u dobroj i tolerantnoj atmosveri. Zlatiborski pčelari ubrzano podižu jednu snažnu i vrlo prepoznatljivu pčelarsku organizaciju.
       Na kraju Skupštine, Đoko Žečević sa Zlatara je održao interesantno predavanje o Prolećnom razvoju pčelinjih zajednica u brdsko-planinskim uslovima.
       Prisutni gosti  otišli su sa Zlatibora, obogaćeni za jedno divno druženje sa gostoprimljivim zlatiborskim pčelarima.
       Pozdrav svima.

Van mreže Djoko Zecevic

  • Stari član foruma
  • *****
  • Poruke: 98
  • Pol: Muškarac
  • pozdrav Kolegama
Odg: Novosti iz Društva pčelara Čajetina
« Odgovor #1 poslato: Februar 21, 2011, 08:43:07 »
Bilo je vrlo lepo u Čajetini na Zlatiboru.
Pčelari ove srpske turističke lepotice sve više, kao što napisa kolega Vukić, napreduju.
Video sam dosta mladih ljudi kako se učlanjavaju u Udruženje.
Ova činjenica me jako raduje.
Nakon svadbe u Beogradu do skoro jutarnjih sati, trudio sam se da kolegama ukažem na neke bitne radnje
pčelarenja u vrlo specifičnim uslovima brdsko-planinskog područja a koliko sam u tome uspeo slušaoci će sami proceniti?
Na predavanju sam video novoizabranog predsednika pčelara Užica dr Tanovića, predsednike pčelara Nove Varoši, Prijepolja, Arilja, Kosjerića, Požege, Priboja, Stepu iz Rače i dr.
Meni će na ovom mom jubilarnom 140-tom predavanju ostati u lepom sećanju druženje i velika pažnja slušalaca.

Evo nekoliko sličica, mada ih ja nisam slikao ali ipak zabeleženo je...

Pozdrav Kolegama