Autor Tema: Предавање у Богословији у Сремским Карловцима 15.03.2023.год.  (Pročitano 699 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Vojo Brstina

  • Domaćin foruma
  • *******
  • Poruke: 4407
  • Pol: Muškarac
  • 063/383-114 023/782-015
Прекључе 15.03. 2023.год оджрао сам предавање младим Богословима на тему Иновације у српском пчеларству.
На позив уважене и цењене госпође Миланке Воргић а у договору са професорима Карловачке Богословије  који је договорен још током фебруара месеца имао сам част и велико задовољство да у вечерњим сатима 15. марта одржим поменуто предавање.
Захваљујем се на позиву драгим пријатељима као и на гостопримству и изузетно пријатном дружењу.

Предавање је трајало и мало дуже од договореног термина а после предавања уследила су и веома интересантна питања.
Колико сам могао закључити предавач који у Богословији предаје предмет пчеларства посећује наш форум и одлично је упознат са нашим Родна Воја и Еко Воја кошницама као и о другим иновацијама у нашем пчеларству.
Још увек сам под снажним утисцима и испуњен срећом и задовољством као и сазнањем да сам наше младе Богослове упознао са нашим пчеларским иновацијама и разликама у односу на друге системе пчеларења који се користе у нашем пчеларству...

Поздрав драгим пријатељима...     
Српска решења за препород српског пчеларства. Родна Воја, Еко Воја, РЕВ, Прелазни РВ и ЕВ наставци, Брстивар, Нозевој, Војвир.

Три века испред света...
Нека блиста српско пчеларство.

Van mreže Rakovac Goran

  • Više od prijatelja foruma
  • *******
  • Poruke: 2230
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Velika Plana - Radovanje



Шта друго рећи него - ЧЕСТИТАМ .
Лепо је бавити се просветитељским радом а Ти то чиниш на најбољи могући начин. Задовољство је , колико видим , обострано и предавача и слушалаца. Желим ти да наставиш са оваквим твојим радом јер још увек ниси рекао све што имаш у српском пчеларству.
Велики поздрав и медно.

Van mreže Vojo Brstina

  • Domaćin foruma
  • *******
  • Poruke: 4407
  • Pol: Muškarac
  • 063/383-114 023/782-015



Шта друго рећи него - ЧЕСТИТАМ .
Лепо је бавити се просветитељским радом а Ти то чиниш на најбољи могући начин. Задовољство је , колико видим , обострано и предавача и слушалаца. Желим ти да наставиш са оваквим твојим радом јер још увек ниси рекао све што имаш у српском пчеларству.
Велики поздрав и медно.

Хвала Гого пријатељу! Заиста сам уживао током овог предавања и са пуно љубави представио наше иновације.
Последње предавање пчеларима које сам одржао у Убу и поред јако ружног времена тог дана такође сам одржао са пуно љубави и са великим задовољством.
Оно што ова два предавања издваја од осталих мојих предавања је присуство нашег модератора са форума на њима а пошто је госпођ. модератор уједно и по професији  дипл. проф.  :-* :-* :-* онда ми је то вероватно дало додатни мотив да све буде на највишем нивоу. :D :D :D   

Хвала и њој на присуству и позитивној енергији којом је одисало целовечерње дружење У Сремским Карловцима. 


Поздрав драгим пријатељима...
Српска решења за препород српског пчеларства. Родна Воја, Еко Воја, РЕВ, Прелазни РВ и ЕВ наставци, Брстивар, Нозевој, Војвир.

Три века испред света...
Нека блиста српско пчеларство.