Autor Tema: Тајмиште - 2016-е  (Pročitano 26646 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Radivoje Stojanović

  • Član foruma
  • ***
  • Poruke: 24
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: okolina Beograda
Odg: Тајмиште - 2016-е
« Odgovor #15 poslato: Avgust 09, 2016, 23:57:21 »
Dana 08.avgusta leta Gospodnjeg, vraćajući se iz Gerakinija, svratio sam s porodicom na mali predah "od 4-5 sati" do naših dragih prijatelja u Kavadarcima. Iako su svi bili u velikim obavezama na dan praznika kada im je u poseti bio i episkop, našli su vreme i nisu nas zapostavili ni sekundu... Uigrana ekipa nema šta. O čemu se pričalo? O svemu i svakome, o Petrovdanskom druženju, o brodiću kojim je Žare upravljao a sa kog su lopovi ukrali motor vredan 3-4.000€, o svakom našem članu ekspedicije, o našoj spemnosti i odlasku na dvodnevno druženje, prepričavale se anegdote, o sredstvima protiv varoe... Mnogo je priče stalo u tako malo a mnogo lepo provedenog vremena.
Otac trajče je predhodnog dana imao 3 venčanja i mnoštvo obaveza za doček episkopa i praznik, legao je u 2h iza ponoći. Stojče, Mita i Blaško nisu zastali dva dana pa ni juče a svo vreme kao da se nisu odvojili od nas.
Saško je uspeo da dođe na 5 min i čašu hladne vode kako bi se videli.
"Glavni krivac" je radio popodnevnu smenu, javio se telefonom, osetio sam mu knedlu u grlu dok smo razgovarali pa sam ja umesto njega popio rashlađenu mastiku. Moja porodica i ja smo toliko lepo dočekani sa puno topline da ja nemam reči. Još jedno prelepo druženje sa predobrim i predusretljivim domaćinima. Priču nastavljam na debatnom klubu na starom mestu... Veliko hvala ocu Trajčetu, Stojčetu, Miti, Sašku i Blagoju...
   Do sledećeg druženja evo malo fotografija

Van mreže Rakovac Goran

  • Više od prijatelja foruma
  • *******
  • Poruke: 2230
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Velika Plana - Radovanje
Odg: Тајмиште - 2016-е
« Odgovor #16 poslato: Avgust 10, 2016, 15:23:49 »





                 Рашо , не сумњам да су те наши Македонци дочекали и угостили као свог најрођенијег . Надам се да ниси заборавио да их поздравиш и у наше име . Одлична је то екипа правих домаћина. На нама је да се и ми домаћински реванширамо јесенас када буду долазили у Београд на сајам.  Ако се ових дана окупљате у Старој Србији јави ми на време радо бих се придружио. Поздрав .

Van mreže Radivoje Stojanović

  • Član foruma
  • ***
  • Poruke: 24
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: okolina Beograda
Odg: Тајмиште - 2016-е
« Odgovor #17 poslato: Avgust 11, 2016, 11:24:35 »
Pitali su za svakog člana naše ekspedicije, anegdote sa druženja iz Tajmišta su navirale iz minuta u minut. Već su počeli da se organizuju za Niš i Taš. Debatni klub će blagovremeno biti zakazan, dok se većina vrati s odmora. Pozdrav

Van mreže Daniloski Blagoja

  • Stari član foruma
  • *****
  • Poruke: 240
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Тајмиште 1069мнв
Odg: Тајмиште - 2016-е
« Odgovor #18 poslato: Avgust 14, 2016, 12:27:00 »





                 Рашо , не сумњам да су те наши Македонци дочекали и угостили као свог најрођенијег . Надам се да ниси заборавио да их поздравиш и у наше име . Одлична је то екипа правих домаћина. На нама је да се и ми домаћински реванширамо јесенас када буду долазили у Београд на сајам.  Ако се ових дана окупљате у Старој Србији јави ми на време радо бих се придружио. Поздрав .
колко се сеќам,било је заказано за Ниш,да не заборавимо 10-09-2016г!

Van mreže Rakovac Goran

  • Više od prijatelja foruma
  • *******
  • Poruke: 2230
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Velika Plana - Radovanje
Odg: Тајмиште - 2016-е
« Odgovor #19 poslato: Maj 23, 2018, 09:41:01 »



                Присетих се ове старе мени , посебно драге теме па да доставим још пар слика амбијента и самог Полошког манастира.

Van mreže Daniloski Blagoja

  • Stari član foruma
  • *****
  • Poruke: 240
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Тајмиште 1069мнв
Odg: Тајмиште - 2016-е
« Odgovor #20 poslato: Jun 10, 2018, 00:59:59 »
Поздрав Горане,драго ми је што и мене враќаш на лепе тренутке које смо провели заједно са екипом!
Прија и задовољство је обострано!
Поздрав...

Van mreže Rakovac Goran

  • Više od prijatelja foruma
  • *******
  • Poruke: 2230
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Velika Plana - Radovanje
Odg: Тајмиште - 2016-е
« Odgovor #21 poslato: Jul 12, 2018, 08:38:44 »



                    Тајмишту , Тајмиштанцима и посебно Благоју Данилоском и његовој породици - срећна слава и заветина Петровдан.

Van mreže Daniloski Blagoja

  • Stari član foruma
  • *****
  • Poruke: 240
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Тајмиште 1069мнв
Odg: Тајмиште - 2016-е
« Odgovor #22 poslato: Jul 14, 2018, 14:48:18 »
 Хвала Горане,живели! :)