Autor Tema: Vremenski rok za pisanje odgovora  (Pročitano 7054 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Tomislav Milanovic

  • Član foruma
  • ***
  • Poruke: 26
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Bujanovac
Vremenski rok za pisanje odgovora
« poslato: Decembar 09, 2013, 00:10:40 »
                     Pisao sam pola sata jednu poruku kao odgovor na ovoj temi i kada sam kliknuo POŠALJI poruka je nestala i pisalo je NEMATE PRAVO DA PIŠETE ODGOVORE NA OVOJ TEMI. Baš mi je žao i voleo bi da pronađem to što sam napisao kako su me banovali sa foruma
 SPOS-a. Evo opet ču da pokušam i baš sam sa IZNERVIRAO. Težak je svaki početak. 
Ako mislite da će drugi ljudi biti dobri prema vama zato što ste vi dobri prema njima to je isto kao da mislite da vas lavovi neće pojesti zato što vi ne jedete lavove

Van mreže Рајко Борић

  • Stari član foruma
  • *****
  • Poruke: 394
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Прхово и Караш
Odg: Vremenski rok za pisanje odgovora
« Odgovor #1 poslato: Decembar 09, 2013, 00:44:49 »
                     Pisao sam pola sata jednu poruku kao odgovor na ovoj temi i kada sam kliknuo POŠALJI poruka je nestala
Свима се то понекад догоди, проблем је технички; превентивно, пре слања, уради copy - paste или још боље пиши све у Ворду, сачувај тамо па само ископирај на форум.

Moderator.1

  • Gost
Odg: Vremenski rok za pisanje odgovora
« Odgovor #2 poslato: Decembar 09, 2013, 01:37:50 »
                     Pisao sam pola sata jednu poruku kao odgovor na ovoj temi i kada sam kliknuo POŠALJI poruka je nestala i pisalo je NEMATE PRAVO DA PIŠETE ODGOVORE NA OVOJ TEMI. Baš mi je žao i voleo bi da pronađem to što sam napisao kako su me banovali sa foruma
 SPOS-a. Evo opet ču da pokušam i baš sam sa IZNERVIRAO. Težak je svaki početak. 

Poštovani gospodine Milanoviću,

Postoji vremensko ograničenje otvorene komunikacije. Nisam proveravao, ali mislim da je to oko 10-ak minuta po jednoj poruci.
Kao što reče gospodin Borić, napišete poruku u Wordu, mišem markirate napisani tekst, i uradite "Copy", predjete na temu na forumu i u odgovoru uradite "Paste".
Vaš tekst iz Worda će biti prenesen na forum, ostaje Vam da pritisnete "Pošalji" i to je to.

S poštovanjem od

GM.1

Van mreže Tomislav Milanovic

  • Član foruma
  • ***
  • Poruke: 26
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Bujanovac
Odg: Vremenski rok za pisanje odgovora
« Odgovor #3 poslato: Decembar 09, 2013, 14:47:26 »
             Hvala na odgovoru i baš ste ljubazni za razliku od moderatora i administratora foruma  SPOS-a. Samo još nisam dobio odgovor dali je obrisano to što sam pisao na ovoj temi ili može da se nađe negde na ovom forumu i ponovo pošalje.


             Pozdrav Toma  PČELKA
Ako mislite da će drugi ljudi biti dobri prema vama zato što ste vi dobri prema njima to je isto kao da mislite da vas lavovi neće pojesti zato što vi ne jedete lavove

Van mreže Sinisa Mirovic

  • Prijatelj foruma
  • ******
  • Poruke: 438
  • Pol: Muškarac
Odg: Vremenski rok za pisanje odgovora
« Odgovor #4 poslato: Decembar 09, 2013, 15:43:44 »
                     Pisao sam pola sata jednu poruku kao odgovor na ovoj temi i kada sam kliknuo POŠALJI poruka je nestala i pisalo je NEMATE PRAVO DA PIŠETE ODGOVORE NA OVOJ TEMI. Baš mi je žao i voleo bi da pronađem to što sam napisao kako su me banovali sa foruma
 SPOS-a. Evo opet ču da pokušam i baš sam sa IZNERVIRAO. Težak je svaki početak. 
Ja znam za jedno brisanje vasih postova i to na moj predlog posto su bili uvredljivi "profesor"
Da ne bude zabune radi se o SPOS forumu ne  o ovom.

Van mreže Tomislav Milanovic

  • Član foruma
  • ***
  • Poruke: 26
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Bujanovac
Odg: Vremenski rok za pisanje odgovora
« Odgovor #5 poslato: Decembar 09, 2013, 19:36:25 »
       
                Možda Siniša, možda smo zato i obojica na ovom forum. Ja se uopšte ne vređam niti zameram ljudima bilo šta da napišu pa zato mislim da su i drugi ljudi takvi, ali nisu svi isti. Hvala ti što si primetio da je moj post na forumu SPOS-a bio uvredljiv i što si predložio da ga brišu na tom forumu. Sada si ti mene uvredio ali ja ne želim da administrator ovog foruma briše tebe. Kod mene je prag TOLERANCIJE  BESKONAČAN pa zato i ispaštam. Samo te MOLIM lepo pročitaj poruku dole u mom potpisu i DOBRO razmisli.


                Pozdrav  Toma  PČELKA
Ako mislite da će drugi ljudi biti dobri prema vama zato što ste vi dobri prema njima to je isto kao da mislite da vas lavovi neće pojesti zato što vi ne jedete lavove

Van mreže Tomislav Milanovic

  • Član foruma
  • ***
  • Poruke: 26
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Bujanovac
Odg: Vremenski rok za pisanje odgovora
« Odgovor #6 poslato: Decembar 09, 2013, 19:52:59 »
                   Siniša ja sam uvek za čiste račune i napisaću ti šta si me uvredio. Napisao si moje zvanje PROFESOR pod znakom navoda. Svaki naziv ili zvanje napisano pod znakom navoda znači da se neko lažno predstavlja. Ja sam napisao istinito moje zanimanje, jer sam završio četvorogodišnji BIOLOŠKI fakultet i 32 godine radio kao profesor biologije u srednjim i osnovnim školama. Upisao sam i MAGISTARSKE studije iz PČELARSTVA na Biološkom fakultetu u BG. pod mentorstvom najvećeg stručnjaka pčelarstva u Srbiji PROF. Dr JOvana Kulinčevića. Za vreme dvogodišnjih studija položio sam sve predviđene ispite sa prosekom 9,24 i to kako kod Dr. pčelarstva  Kulinčevića tako i kod 7 drugih profesora biološkog fakulteta. Na žalost nisam napisao niti branio magistarski rad i nisam uzeo diplomu MAGISTAR PČELARSTVA, i nikada se u životu nisam predstavljao kao da sam MAGISTAR. Da sam negde napisao da sam magistar potpuno bi bio u pravu da to moje zvanje staviš pod znacima navoda jer stvarno nisam MAGISTAR. Ali što si moje zvanje PROFESOR stavio pod znakom navoda mnogo si me uvredio i zato ako si ČOVEK zamoli urednike foruma da OBRIŠU te navodnice kod mog zvanja. Možda ovo nisi namerno uradio ali sve se da ispraviti.


               Pozdrav
Ako mislite da će drugi ljudi biti dobri prema vama zato što ste vi dobri prema njima to je isto kao da mislite da vas lavovi neće pojesti zato što vi ne jedete lavove

Moderator.1

  • Gost
Odg: Vremenski rok za pisanje odgovora
« Odgovor #7 poslato: Decembar 09, 2013, 21:06:16 »
             Samo još nisam dobio odgovor dali je obrisano to što sam pisao na ovoj temi ili može da se nađe negde na ovom forumu i ponovo pošalje.

Poštovani gospodine Milanoviću,

Tekst koji ste Vi napisali a nije prihvaćen i snimljen na forumu, ostao je u memoriji Vašeg kompjutera, sve do  momenta dok ga niste isključili.
Na žalost, mi ovde na forumu nemamo taj tekst jer sve do momenta slanja on se nalazio na Vašem kompjuteru. Kada ste vi rešili da ga pošaljete,
isteklo je vreme za odgovor i tekst nije zapisan na forumu.
Stvarno nam je žao, ali nemamo nikakvih mogućnosti da vratimo tekst koji je bio na vašem kompjuteru.

Na ovom forumu se vrlo retko brišu tekstovi. Od formiranja foruma, tekstovi su udaljavani, koliko je meni poznato, nekoliko puta.
Da kažem da je za tri godine udaljeno oko desetak postova. Da bi se nečiji tekst udaljio sa foruma mora da bude grubo narušavanje osnovnih ljudskih
normi komunikacije, vredjanje verskih, rasnih i nacionalnih osećanja članova i slično.

S poštovanjem od
GM.1

Van mreže Dragan Šošić

  • Više od prijatelja foruma
  • *******
  • Poruke: 2240
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka: Mala Moštanica
Odg: Vremenski rok za pisanje odgovora
« Odgovor #8 poslato: Decembar 09, 2013, 21:23:56 »
Zamolio bih urednike forumada poruke, od ove poruke pa do objašnjenja GM1 budu prebačene u odgovarajuću temu koja se tiče probelema u snalaženju na forumu (a potom izbrišite i ovu moju poruku).
Od 01 januara 2015 nisam član SPOS zbog ponašanja predsednika SPOS Rodoljuba Živadinovića prema pčelarima i politike koju on sprovodi (bio sam član SPOS od 1985 do 2015 godine).

Van mreže Sinisa Mirovic

  • Prijatelj foruma
  • ******
  • Poruke: 438
  • Pol: Muškarac
Odg: Vremenski rok za pisanje odgovora
« Odgovor #9 poslato: Decembar 09, 2013, 22:14:18 »
Tomo ,to sto si napisao na forumu isto si  copi  paste i meni u privatnoj poruci poslao.Tako da sam ti objasnio ono sto si pobrko u privatnoj poruci da nezamaramo ljude i iskacemo van teme .

Van mreže admin

  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 252
Odg: Vremenski rok za pisanje odgovora
« Odgovor #10 poslato: Decembar 09, 2013, 23:37:08 »
Vremenski rok za pisanje odgovora je 1200 sekundi tj. 20 minuta.Svi koji pišu duže postove i za koje je ovaj rok kratak neka pročitaju poruku 417 koju je napisao Global Moderator 1.